бюст или цици

  • 6 558
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
Цитат на: lilita
Цитат на: ts
извинявам се за заглавието мЪ вчера мой мъж ме озадачи. вече съм нямала хубав бюст а см имала цици (били увиснали)  Confused  

Я му плесни една цица по бузата, да са освести Twisted Evil

 newsm62  rotfImbo И после цял ден да се уригва на мляко.

# 16
  • Мнения: 779
Уф,тва ми е болната тема!!! Cry Бюста се развалял от бременността ,а не от кърменето -Друг път!!!! Close Много ми е криво и като ги погледна,все едно не са мои,ама няма начин-шъ трябва да свиквам (а и имам ли друг избор?!).Добре,че са сутиените! newsm10
 П.П.Ама съм упорита и продължавам да кърмя! Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Сърце не ми дава да го отбия като го гледам как сладко си цока.

# 17
  • Мнения: 1 289
Що не ритнеш твоя многознайко по г-за, не по дупето. Да вземе той да кърми и изцежда, пък ще видим какво ще му остане след това.

# 18
  • Мнения: 307
Абе какви са тези цици .....навсякъде изфорума това 4ета и ми е смешно от време на веме .....цицки имат козите , жената има гърди ....детето су4е от гърдите на майка си.....като 4уя някой "аиде на цицата"  и  се сещам баба ми на село как дои козите и даже ми е пред о4ите гледката ....
А за стягане на бюста....с гимнастика нестава!! Как се стяга увиснала кожа с гимнастика....упражненията са за мускулите. За жалост, но е така.  Една позната беше два пъти по надарена от Памела Андерсън, докато кърмеше....но спря да кърми...и като  е празна ве4е, няма мляко да издува.....става за картинката "преди-сега" ....до кръста общо взето.   НО няма как - не може вси4ко да е перфектно я....Добре 4е медицината е мнооого развита сега,  но и това не е за всеки:)
На мен поне бюста ми няма да увисне....не за друго, ами си беше малък и преди, така 4е си ходя без сутиен из къщи и не ми пука:)) Всеки с проблема си:)

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Mal4o
Уф,тва ми е болната тема!!! Cry Бюста се развалял от бременността ,а не от кърменето -Друг път!!!! Close .


Абсолютно съм съгласна с това!
От кърмене може и да се доразвалят- не знам това, но за кофтите цици си е виновна бременността, обаче и тук има изключения.

# 20
  • Мнения: 277
Цитат
Mal4o написа:
Уф,тва ми е болната тема!!! Crying or Very sad Бюста се развалял от бременността ,а не от кърменето -Друг път!!!! Mad .

 newsm74

# 21
  • Мнения: 1 022
Цитат на: svetlaa
Момичета,
увиснали цици можете да скриете в банския, обаче кажете ми как се скриват стриите по корема и бедрата, е това пък е моя проблем?


И моя, включвам се към групата на огромните коремни стриии

П.С. Как е бебчето в коремчето - ритка ли вече?

# 22
Аз очаквам включване,само си дебна циците в огледалото Laughing
Свалих си килограмите и сега вече спокойно могат да висват Twisted Evil Още не са ,но и нямат нищо общо с преди Cry
Мъж ми пък  казва ,че много си ги харесвал, и аз му се дразня защото едва ли е искрен.Ама и твоя прекалява,като много знае да спестява ,че да станат гърди срещу 2000еvro например.

Общи условия

Активация на акаунт