За Гармастана

  • 1 602
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Наистина грамастана има стархотен ефект.Аз също при първото дете изтрадах разранените гърди,но сега взех мерки с грамастанчето и всичко е тип топ.

# 16
  • Мнения: 4 629
Аз сглупих да не се мажа докато бях бременна. Зърната ми се разраниха ужасно на втората свдмица, въпреки, че мажех с Гермастан. 2 дни и половина изпомвах кърмата и му давах от шише, като съшевременно мажех с Гермастан. Рагадите обаче бяха вече на лице. Зърната ми се оправиха за тези почти 3 дни и сега отново го кърмя, надявам се да нямам повче проблеми   Grinning.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: nezistratieva
Аз също си купих вчера Лансинох. Страхотен е. Вчера вечерта си намазах зърната с него и на сутринта бяха толкова мекички и нежни, а доскоро бяха сухи и загрубели. На опаковката пише, че може да се мажеш два пъти дневно преди раждането.Пратих таткото да купи мазилото, а той взел че купил голямата опаковка - 58 гр. за 23 лв. Другата опаковка е на цена почти 14 лв. и е 5 пъти по-малка - 10 гр. Но си мисля, че и десетте грама биха ти свършили работа, защото мазилото е доста твърдичко и се слага съвсем малко от него. Но щом вече си си купила гермастана, ползвай го преди раждането.


Ползвала съм и Гармастан и Лансинох и от второто съм супер доволна. Първо омекотява много повече, второ не се мие преди яденето на бебчо. Гармастана като че ли ми ги правеше меки до миенето и като трябва да яде точно те са сухи и се напукват.
А цената за грамажа не е по висока от Гармастана/за гол.опаковка/ само дето ги даваш накуп. Но мисля, че няма да съжалявате, че сте ги дали, аз поне не съжалявах. гармастана го подарих още на третия ден.
А явно Гармастана просто е по-разпрастранен и затова повече го хвалят, защото не познават Лансинокса.
Преди да родя не съм си мазала зърната, освен с мазилото за бюст на Чико/но то е за друго да не увисват/. Нито съм си правила масажи с гъбата нито нищо и не съм имала проблеми. И според мен това се дължи на Лансинокса. Айде стига че има станах като рекламно лице.

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, май ще взема и Лансинокс, убедихте ме! Wink
А тоя Гармастан не може ли да послужи за нещо друго, или е само за зарна...?!  Thinking

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
За зърна е само... Ми пробвай да го смениш в аптеката, продай го в Форум продавам или го подари на бременна приятелка?

# 20
  • Мнения: 590
А никой ли не е ползвал крема на Авент? Съдържа чист ланолин, не се мие преди кърмене,  с помпичка, 30ml за около 22 лв. На мен ми допадна не по-малко от Ласинокс.

# 21
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Зъхи
Абе ще купя и Лансинох, ако трябва, само да нямам предишните проблеми...  Imp
Аз помпа за 80 лв. смятам да купя, та какво остава за още едни крем...  Wink


Зъхи да ти кажа аз видях файда от Гармастана. Помня с баткото- аууууу кървави ми бяха зърната, нацепени, парят, щипят, той гладен засмуква зверски Whistling , аз съскам като змия ooooh! . Бе чудо беше. #Silly  Не че сега не са ме боляли  и не са се разранили но беше за няколко дни, значи съвсем в началото.
 А за помпата- ей велика е! Струва си инвестицията!

# 22
  • Мнения: 3 200
И аз съм доволна от Гармастан-а, започнах да се мажа след като родих

# 23
  • Мнения: 2 596
Аз съм много доволна от Гармастана. То и без това винаги се миех пред да го кърмя в първите 5 месеца. Сега не се мия толкова често.

# 24
  • Мнения: 3 932
Цитат на: buubinka
И аз се мазах целия 9 месец,че и първия след като родих,нямах никакви проблеми със зърната Grinning


Да и аз така с Garmastan, но също както са казали др. мами е мн. важно да го отстраняваш внимателно след сукане от гърдата.
Успех!

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз се мазах с Гармастан от 6- ия месец, та до края на бременността. Никакви проблеми точно със зърната не съм имала, но не знам негова ли е заслугата.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт