Я, ми кажете за 3-позиционните биберони?

  • 1 876
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз да попитам, че съм още невежа по въпроса какви са тези биберони с три позиции? Аз съм виждала и на чико и на авент само с по една или две дупки. Ама тези с по две дупки имат процеп от едната до другата (на чико поне са така) и тече страшно много та с тях май мляко не може да се пие и ги разкарах.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: makrust
Аз да попитам, че съм още невежа по въпроса какви са тези биберони с три позиции? Аз съм виждала и на чико и на авент само с по една или две дупки. Ама тези с по две дупки имат процеп от едната до другата (на чико поне са така) и тече страшно много та с тях май мляко не може да се пие и ги разкарах.

Ето виж тук в таблицата най-долу

# 17
  • София
  • Мнения: 9 457
Цитат на: makrust
Аз да попитам, че съм още невежа по въпроса какви са тези биберони с три позиции? Аз съм виждала и на чико и на авент само с по една или две дупки. Ама тези с по две дупки имат процеп от едната до другата (на чико поне са така) и тече страшно много та с тях май мляко не може да се пие и ги разкарах.

Моето шише е Нуби. На биберона отстрани има цифрички , които са наредени последователно в кръг.
http://luvncare.com/db_gifs/nuby/906.gif

# 18
  • Мнения: 153
Според мен трябва да даваш кашата с лъжичка, независимо колко е рядка. Имай търпение и ще се научи да яде с лъжичката, не става от първия път след това са големи сладури Shocked

# 19
  • Мнения: 1 629
Цитат на: kopche

Явно кашата започва да я запича. Thinking
Затова и предпочитам да и я давам в малко по-разреден вид. Neutral Face

За да не запича кашата, а и за да е по рядка, може да я разреждаш с плодово пюре. Аз и слагам круша или сини сливи на Хип. И пада едно мелене с лъжицата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт