ЮЛСКО бебе хубаво наддава, а пък мама килограмите стопява!

  • 9 027
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
честити месечинки!
Нашата дума ,която най-много повтаряме е баба!Мама казва само ако плаче или е на път да заплаче!
Аrllina,трябва да се отбива напролет или есента или зимата не от суеверие ,а защото тогава е хладно.Лятото не е хубаво да се отбива защото е горещо и тогава стават повече проблеми като мастити и т.н.
Иначе вече сме много напред с белите-опустоши ми 2 китки направо им разказа играта!
айде   bouquet
аааааа киви някой давал ли е?

# 286
  • София
  • Мнения: 170
Пак съм аз.Разглеждах албумчетата и ми стана толкова хубаво като ги гледам всички тези сладки бебоци.Бях ви питала преди как да кача снимки и аз,но после се разболяхме и хич не разбрах дали някой ми каза.Та сега ще ви помоля някой да ми обясни или да ми каже къде да прочета как става номера и ще се мъча.Хич не ме бива по тез работи,ама ще се пробвам.Благодаря ви предварително.

# 287
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Ей, момичета, току-що се връщам от странстване. Ама много ми липсвахте, ей Heart Eyes
Не съм чела още нищо, но едно пиленце ми каза, че никак няма да прочета само приятни неща. Но то е ясно, че е най-лесно да се говори за някого в негово отсъствие. hahaha Аз пък този път ще си замълча /колкото и да не ми е в стила/, защото хич не ми пука Mr. Green Никой, различен от медицинско лице, няма да ми промени мнението за нещата. Писала съм и ще пиша точно каквото мисля, ще наричам когото както си искам /без обидни думи, разбира се/...и те това е.
Честито на порастващите и добре дошла на новата мама! Hug
След малко ще пусна нова тема, а сега отивам да четааа Mr. Green, докато си пия кафето...с кеф.
П.П. Крис, пиши ми на лични къде искаш да качиш снимка - в албумите или във форума? newsm78

# 288
  • Мнения: 326
Така момичета не съм дала нито млечни нито цитроси. Просто вчера попаднах на интерсна информация за ананаса и затова попитах. Аз дори ябълга не му давам. А глутена исках да въведа по принуда. Криси яде много малко АМ по 100мл максимум и понеже за сега му понася само ориз, пуйка и броколи, реших да опитам с глутена. Но и това се оказа проблем и то незаради самия глутен, а заради въпросната лактозна недостатъчност.
Притеснявам се защото на детето явно му се ядат други неща различни от диетичното му АМ. И вие да ядяхте горчиво мляко и вие нямаше да го искате.

# 289
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Nan,много се радвам,че си тука wavey,уважавам те точно защото си откровена. Peace
Мисля,че никой не би трябвало да се обижда,в крайна сметка ние би трябвало да се разтоварваме тука,а не обратното  Naughty

# 290
  • Мнения: 751
НАН ами в крайна сметка това му е хубавото че сме различни и ТРЯБВА всеки да казва каквото мисли.А сръдните са децки работи!
Днес бях на косъм да си изхвърля тъпата котка!Свърши си голямата работа работа върху едно родопско одеало #Cussing out Пребих я и я затворих в банята!Добре че мъжо замина днеска че иначе и без това се е заканил да я изхвърли!
Иначе сутринта ходихме на лекър и малката вече е добре изписа и един витаминен сироп и здрави нерви за мама!При нас са отменили консултациите чак сега newsm78
Да ви питам нали вече не кърмя и изцеждам по малко веднъж дневно.Ми то много малко има и незнам ако спра да изцеждам ще стане ли нещо?Иначе трябва да чакам още една седмица да ходя до генеколожката.

# 291
  • Мнения: 306
... Но то е ясно, че е най-лесно да се говори за някого в негово отсъствие...

НАН, прощавай, но пак се поизхвърляш - не си ни уведомявала, че ще отсъстваш, та да започнем да си говорим зад гърба ти Wink
аз, собствено, мога да кажа това, което мисля за всеки и в очите му
с което често си навличам сръдни и неприятности впрочем Rolling Eyes

и още...

Цитат
.... Писала съм и ще пиша точно каквото мисля, ще наричам когото както си искам ...

това добре, но не отнемай правото и на останалите да го правят Wink


пп. Иси - май дойде моментът за новата тема Grinning

пп2. Прасчо - и мойте чавета са два броя; още ли ги искаш Laughing

# 292
  • Мнения: 867
Елиии, страхотно заглавийце, прииска ми се пак!! Но да минат няколко годинки поне. Heart Eyes

Джорджи, много е удобно гърненцето и си седи сама в него. Аз мислех да не пиша за акане ама и вчера и днес ака в него и пишка. Слагам я често за по 1 мин. и тя свършва работата.направо ме разби. аз го направих на майтап а то..Не знам сега пък да не взема да я травмирам нещо...нали теории всякакви.Обаче от вчера е с 3 памперса. Егати икономията, а?
Опа, а Joy Joy Joy Joy

Пепитка, ами така с биберона като свикне...Давай с лъжица, целта е да се научи да яде.

Арлина, хаха и аз съм го чувала това с пролет есен. Незнам к'ва е логиката, обаче има в кърмаческия една тема с абсурдни реплики за кърмнето ако я прочетеш бая ще се посмееш. А за това че искаш да кърмиш дълго аз те приветствам, обаче внимавай че тук в отчетната това е тънък лед. По-скоро съмишленици ще срещнеш в кърмаческия. На мен ми се иска да кърмя докато Лора сама се отбие. Ако ще да е до 4 годинки.

Мама Дани, милото детенце. Знам че трябва да му се дава да хапва че иска разнообразие а и трябва да си набавя нужните хранителни в-ва. Обаче мисълта ми беше просто да си внимателна защото бебчо явно е много чувствителен, аи тази лактозна непоносимост явно си е сериозен проблем.

НАН, не се ядосвай. Нали всеки си казва, не знам защо си мислиш че има неприятни писания.Честно казано не разбирам много какво точно искаш да кажеш с поста си newsm78 Аз казвам с две думи:Всеки има право да нарича когото както си иска. Аз не съм се засегнала и съм КЪРМАЧКА-МАНИАЧКА. Обаче като четох онзи ти постинг доста време се чудих дали да приема за ЗАПЛАХА думите ти: Да внимават кърмачките маниачки или нещо от сорта(не ми се търси да цитирам сега) В крайна сметка реших да го подмина, обаче незнам дали към мен лично беше насочен или не. Та незнам откровена ли си или не, обаче въртиш сучеш и накрая с много думи нищо.
Ааа, и дори не знаех че те няма, въпреки че въобще не съм коментирала твой пост досега.

# 293
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Я само да уточня, че май има недоразумения. Аз и преди съм казвала, но ще повторя за нямащите възможност/желание да прочетат: "манячки-кърмачи" /и обратното/ наричам не тези, които кърмят,защото и аз кърмя /е, скоро ще спирам,но поради едни причини,за които друг път ще ви разправям, ако някой го интересува,де/, а тези, които НЕ ПРИЕМАТ ДРУГ НАЧИН НА ХРАНЕНЕ НА БЕБЕТО! Дразнят ме изказвания, подлагащи на съмнение интелигентността на нас, "рано" захранилите, "рано" слагащите бебетата в проходилка и на гърне, ваксиниращи по ЗК и мн. мн. други постъпки на лоша майка hahaha. И да, Прасчо, сигурна съм, че тук няма такива, просто защото не е имало такива изказвания Hug /което много ме радва/. За ТОЛЕРАНТНОСТ призовавам аз! А Ивичка, това изобщо не е шега, най-малкото пък последната. Може и ПАК да се поизхвърлям, но мисля,че добре си личи кога се шегувам. Wink
Ако все пак някой се е почувствал обиден, надявам се, това мое уточнение, да е извинението ми! Айде мир Peace
Пуснах нова тема. Чудих се за някакво актуално заглавие и само това роди главата ми ooooh! Ако не ви харесва, свиркайте, сменям Naughty

Общи условия

Активация на акаунт