Адаптираното мляко

  • 7 719
  • 76
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Е сега вече ще разбера кое мляко е най - ползвано надявам се без да предизвиквам духовете  Mr. Green  Защото на няколко пъти като са питали мами за млекцето става една ... малиии  #Bad Talk

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз само кърмих до 5 месеца. След това минахме на Омнео 1. Сега сме на Омнео 2.

# 2
  • Мнения: 5 250
Започнах с Милумил 1 сега му давам на Милумил 2  Simple Smile

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Гласувах за Нан-а!
Но имам опит и с Фризолак-а!

# 4
# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Аз лично досега бях на Фризовом+Фризолак, но вече ползвам Develop 1

# 6
  • Мнения: 7 821
Гласувах с Фризолак, но го смених с Хумана!

# 7
  • Мнения: 704
Фризолак Н, но ползвах и Фризовом.

# 8
# 9
  • Мнения: 704
Забравих да напиша, че сега е на Фризопеп - заради алергията.

# 10
  • Мнения: 3 153
Стартирахме с Фризолак, но не бях доволна и го сменихме с НАН!

# 11
  • Мнения: 46
Аптамил НА1 -> Аптамил Пре -> Аптамил 1 -> Аптамил 2 -> сега сме на Аптамил 3

# 12
  • Мнения: 92
Аптамил 1, 2, 3

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Фризолак.

# 14
  • Мнения: 910
Фризовом/Фризолак. А сега сме почти на годинка, но понякога все още и давам мляко - Фризомел. Педиатърката ми беше казала, че не е хубаво да се сменят в началото и така си останахме на тази марка и производните и каши и.т.н.

# 15
  • Мнения: 433
Нутрилон

# 16
  • Мнения: 3 932
NAN1 i sega NAN2

# 17
  • Мнения: 421
Милумил 1,2 и 3 до навършване на 1год.

# 18
  • Мнения: 928
Ха,май само ние сме на Blemil,но съм много доволна от това мляко,както и от другите продукти на Ордеса-чайовете и кашите Блевит.

# 19
  • Мнения: 458
НАН 1, сега вече НАН 2

# 20
  • София
  • Мнения: 2 183
Пробвахме Фризолак, Аптамил и накрая се спряхме на Нан. Та така и до днес...

# 21
  • Мнения: 1 038
Фризовом #Onfire  #Milti  #Onfire

# 22
  • Мнения: 288
Нан и Фризолак, редувах ги.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 856
на Нутрилон бяхме ние след кърменето

# 24
  • Мнения: 272
Започнах с Милумил,но впоследствие го смених с Фризолак и сега вече Фризомел

# 25
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
До средата на 5я месец давах Аптамил, но като минахме на Аптамил2 на Крис му се изринаха бузите = алергия, може би защото е по-мазно. От тогава сме на Нан и съм доволна. Бях доволна и от Аптамила, защото нямахме запек от него, но...уви оказа се неподходящ за нас.

# 26
Фризовом! Бяхме на Фризолак, но се запече и освен това много повръщаше та го сменихме и съм доволна.

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Госта отпреди малко съм аз. Сори People Angel

# 28
  • Мнения: 3 777
Сори, че се намесвам с въпрос..но някой да ми каже нещо за мляко Блемил - нашата педиатърка каза че е номер 1 в Испания.
Да знаете къде мога да намеря.

# 29
  • Мнения: 6 323
И двете ми хлапета отгледах с Фризолак.
Не съм имала проблеми и нямам оплаквания. И хлапетата си го пиеха с кеф.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 552
До навършване на 6 месеца - Фризолак, сега - Фризомел.

# 31
  • Мнения: 6 206
Когато правя нещо с мляко, използвам Аптамил. Преди слагах Нан, но тук от форума много ми препоръчаха този Аптамил и съм доволна много засега.

# 32
  • Мнения: 18 542
Frisopep - няма го в анкетата и не съм гласувала.

# 33
  • Мнения: 5 713
Гласувах за Нутрилона. Още от началото, когато го почнахме ад.мляко, сме с него. Една кутия НАН пробвахме и половин Аптамил, ама нещо не се получи. Накратко детето се обърка и си се върнахме на Нутрилона.

# 34
  • Мнения: 46 510
Започнахме с NAN, но после минахме на Nutrilon. Доволна съм и от двете.

# 35
  • Мнения: 1 263
Аптамил. Но не трябваше ли в анкетата Аптамил и Милумил да бъдат обединени?  Thinking Все пак това са две разновидности на едно мляко. И двете са на Милупа, но Милумил е за деца, трудно наддаващи на тегло. Дъщеря ми до навършване на втория месец, едва успя да качи до 3 кг, затова започнах с Милумил, но после, когато теглото й влезе в някакви нормални рамки - минах на Аптамил.

# 36
  • Мнения: 1 809
Цитат на: eri
Но не трябваше ли в анкетата Аптамил и Милумил да бъдат обединени?  Thinking Все пак това са две разновидности на едно мляко. И двете са на Милупа, но Милумил е за деца, трудно наддаващи на тегло

Ти сама си си отговорила на въпроса Laughing
На една фирма са, да-на Милупа
И както виждаш има различни отговори за Аптамил и Милумил Wink
По твоята логига трябваше може би и Нутрилон и Омнео да са обединени, защото са на една фирма, тоже Thinking
И как задаващата въпроса си майка,  да добие представа кое е най-ползваното мляко?  Rolling Eyes
За фирмата ще разбере,ама дали ще трябва да пусне още една анкетка, за да й стане ясно, а?  Crazy

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Започнахме с Нан и Фризолак,но запичаха ужасно и сменихме с Аптамил,оправи се от раз.Явно зависи от организма.

# 38
  • Мнения: 1 809
Цитат на: biliana333
Започнахме с Нан и Фризолак,но запичаха ужасно и сменихме с Аптамил,оправи се от раз.Явно зависи от организма.

Биляна, аз също  на Хриси като бебе бях давала Нан и Фризолак и тя се запече ужасно Sad
Пък за Аптамила една преителка ми каза, че действал добре на стомахчето и помагал за това,  бебето да си ака редовно.
Затова сега съм купила Аптамил-3, подходящ за нейната възраст, пък като го почнем ще видим верно ли е Sunglasses

# 39
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: biliana333
Започнахме с Нан и Фризолак,но запичаха ужасно и сменихме с Аптамил,оправи се от раз.Явно зависи от организма.

Биляна, аз също  на Хриси като бебе бях давала Нан и Фризолак и тя се запече ужасно Sad
Пък за Аптамила една преителка ми каза, че действал добре на стомахчето и помагал за това,  бебето да си ака редовно.
Затова сега съм купила Аптамил-3, подходящ за нейната възраст, пък като го почнем ще видим верно ли е Sunglasses

 Дано пожелавам ви го от сърце-да не се мъчи бебето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 5 250
И аз да кажа повечето ми познати и приятелки дават на децата си Милумил или Аптамил и не са се оплаквали от проблеми с акането  Simple Smile Дано и при вас е така  Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 6 559
Ни сме на НАН 1- оплаквания нямаме засега.

# 42
  • Мнения: 1 263
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: eri
Но не трябваше ли в анкетата Аптамил и Милумил да бъдат обединени?  Thinking Все пак това са две разновидности на едно мляко. И двете са на Милупа, но Милумил е за деца, трудно наддаващи на тегло

Ти сама си си отговорила на въпроса Laughing
На една фирма са, да-на Милупа
И както виждаш има различни отговори за Аптамил и Милумил Wink
По твоята логига трябваше може би и Нутрилон и Омнео да са обединени, защото са на една фирма, тоже Thinking

"Логиката ми" е че са две разновидности на едно мляко, а не че са на една фирма. Просто това е едно мляко, като качества и състав не се различават по нищо, освен, че едното е по-калорично.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 333
Гласувах за Аптамил, но от 20 дни сме на Милумил, защото Ванко категорично отказваше да пие мляко, а Милумила има вкус на ванилия и го пие.

# 44
  • Мнения: 928
Цитат на: Slunce
Сори, че се намесвам с въпрос..но някой да ми каже нещо за мляко Блемил - нашата педиатърка каза че е номер 1 в Испания.
Да знаете къде мога да намеря.
Както отбелязах по- горе-много съм доволна от това мляко,но за съжаление не мога да те упътя откъде да се снабдиш с такова,защото не съм от София.Аз лично го купувам от складовете за бебешки храни,пюрета и др.,както и от някои  аптечни вериги.

# 45
  • Мнения: 1 809
Цитат на: eri

"Логиката ми" е че са две разновидности на едно мляко , а не че са на една фирма. Просто това е едно мляко, като качества и състав не се различават по нищо, освен, че едното е по-калорично.

Eми така де Laughing , и Нутрилон и Омнео са две разновидности на едно мляко , само дето в Омнео-то има повече влакнини Wink

# 46
  • Мнения: 215
Започнах с ФРИЗОЛАК, но много се запичаше и го смених с МИЛУМИЛ.Сега вече сме на МИЛУМИЛ 3.Много съм доволна от това мляко.

# 47
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Slunce
Сори, че се намесвам с въпрос..но някой да ми каже нещо за мляко Блемил - нашата педиатърка каза че е номер 1 в Испания.
Да знаете къде мога да намеря.


Виждала съм го в Малечко.

# 48
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И в Хит го има Simple Smile

# 49
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: Valery
Аз само кърмих до 5 месеца. След това минахме на Омнео 1. Сега сме на Омнео 2.

Не съм чувала за Омнео - бихте ли ми казали дали е ново, защо гопредпочетохте?
Благодаря

# 50
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
не отговаряйте -прочетох по- горе
пфу заплес

# 51
  • София
  • Мнения: 794
ТенкЮ за анкетата  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 154
първо Милумил и после Аптамил

# 53
  • София
  • Мнения: 572
Аптамил !!! Вече сме на Аптамил 3  Grinning

# 54
  • Мнения: 3 334
ние сме от самото начало на Аптамил-много съм доволна!

# 55
  • Мнения: 987
и ние сме от началото на аптамил . много сьм доволна сьщо . яна в началото и давах фризолак , но така поврьщаше от него ,  а и много се запече и го смених с аптамил . сега с мартин не си правих експерименти . минах направо на аптамил .

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Давам на бебо това, с което го захраниха в нашето родилно: Фризолак.
После минахме за известно време на Фризовом, а след 6-тия месец сме на Фризомел. Нямала съм проблеми с това мляко.
Каката преди почти 7 години смени доста млека.
В родилното й даваха Бебе 0, след изписване пробвах НАН, запече ни ужасно, и най- накрая мина на Хумана 2. На нея кара до годинка.

# 57
Ние сме с Нутрилон от 2-ия месец. Препоръча ми го лекарка, която каза, че от него най-малко се наддавало, защото било най-малко калорично....не знам до колко е права...ядем го и пак сме по-едрички.... Grinning

# 58
  • Мнения: 2 258
Използвах хипоалергенен НАН

# 59
  • на езерото
  • Мнения: 263
Ние в началото бяхме на НАН запечени ,започнахме да ядем много малко  Sad и го сменихме с Нутрилон.До сега не съм имала проблем Grinning

# 60
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Фризовом, вече сме на Фризомел

# 61
  • Мнения: 2 529
След 10-месечно кърмене, започнах да давам Милумил 2 и после Аптамил 3. Абсолютно никакви оплаквания нямам и от двете млека, така че бих гласувала за млеката на Milupa, ако имаше събирателно Grinning

# 62
# 63
  • Мнения: 1 613
Аптамил  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 289
До 6-тия месец NAN AR, сгъстено, срещу повръщане и колики. Сега сме на НАН2, но мисля да я пробвам с Нестле за след 1 година.

# 65
  • Мнения: 177
аптамил  Misc Baby Bottle

# 66
  • Мнения: 146
Цитат на: liona
Аптамил 1, 2, 3

и ние  Grinning  Grinning  Grinning

# 67
Здравейте!
Мога да ви препоръчам Good Start Supreme с желязо на Nestle. Kазват, че в момента това е най-близката до майчината кърма формула и съдържа: Comfort Proteins, DHA & АRА, които помагат за развитието на очите и мозъка. Аз съм много доволна от нея и тук тази формула я дават още от болницата. Доколкото знам я има и в България. Ето от тук можете да прочетете повече за формулите на Nestlе.

http://www.verybestbaby.com/content/article.asp?section=fb&i … 25161540102006081

http://www.verybestbaby.com/content/article.asp?section=bf&i … 37231493102006081

# 68
  • Мнения: 3 042
До 6м възраст използвах Фризо 1, Нан 1 и през 4м минахме на Фризовом - заради повръщането.

# 69
  • Мнения: 3 537
До 4 месеца кърмене ,след това НАН ХА,след 6-ти месец НАН

# 70
  • Мнения: 442
до 6 м. - 5м кърма и 1 м омнео
след 6 м до 1 г - фризо 2
вече - фризо 3

# 71
  • Мнения: 5 299
Милумил 1,2 и 3 до навършване на 1год.
И аз така bowuu

# 72
# 73
  • Мнения: 983
Фризовом, Фризолак Peace

# 74
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
НАН

# 75
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Фризовом, после Милумил 2

# 76
  • Мнения: 1 410
Нутрилон, но го започнахме към 6-тия месец, та незнам дали се брой.

Общи условия

Активация на акаунт