Искам близнаци 2...

  • 68 948
  • 419
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Дано записването ми във Вашата темичка да ми донесе късмет! Praynig
  bouquet
Ами дано !!! Пожелавам ти от сърце , наистина е голямо щастие да си майка на близнаци  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 555
Я и аз да се запиша, защото ние много отдавна си мечтаем за близначки. Имената също са измислени.  Mr. Green

За сега съм била само на един преглед и само плодно сакче видехме, едничко е, но пък още има надежда.  Ще видим на следващия преглед. Praynig

# 17
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Ивон,стискам ви палци да са 2!
Аз също искам втората бременност да са близначки.Сега май ще имам момченце/живот и здраве/ и ужасно много искам да си има 2 сладки сестрички!В рода ми/по майчина линия/има близначки-прабаба ми,но май ми е доста далечна връзката Embarassedнадеждата,обаче умира последна!

# 18
  • Мнения: 6 992
То едва ли така става, но ако все пак става с пожелание тук, аз може ли да си поръчам тризнаци Embarassed Знам, че по-трудно ще е всичко, но така си ги искам всичките бебета наведнъж...Нищо, че после съвсем ще откача сигурно...

# 19
  • софия
  • Мнения: 555
еовин...страхотна мечта имаш... завидях ти Simple Smile, дано да се сбъдне.
ако преди 9 юли 2005г. някой ми беше казал, че ще имам близнаци - щях да му се изсмея. сега вярвам в чудеса.

# 20
  • Мнения: 806
Здравейте мами. Grinning
Аз реших да пиша в тази тема, защото ми направи силно впечетление заглавието Grinning
Винаги мечтата ми е била да имам близнаци, найстина много искам.Всеки ми казва,че ако имам трудно се гледат, но аз искам и силно се надявам понеже имаме наследствена връзка ,макар и по далечно в рода.
Та реших да пиша и защото наближава датата ми за тестване и може Вие да сте ми на късмет за моите мечтани близнаци Grinning
Красив и усмихнат ден Grinning  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 11 607
Искам да попитам нещо - ако се запиша в тази тема, давате ли гаранция,че ще имам близнаци???? Дали се прихващат близнаци от четене и писане тук в близнашкия подфорум? Защото ако е това рецептата - денонощно ще стоя тук  Joy  Joy  Joy

Та да си дойдем на думата - искам близнаци!

Гледам познати физиономии тук, здравейте!

# 22
  • Мнения: 1 744
Диме, ще стискам палци да се сбъдне желанието ти! А за трудното гледане  - не се бой - Господ си знае работата! Peace
Цоцоланке, я наистина направи един експеримент и ако прихванеш ще те има в рекордите на Гинес - заченала от Интернет! Joy Joy Joy

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Вчера гледахме една количка за близнаци и пак си помечтах!Количката беше страхотна-Бертони с волан!Бебчетата са обърнати с лице едно към друго!Дано втория път са близнаци! Praynig

# 24
  • Мнения: 2 641
И аз да се включа че много искам да имам близнаци...мисля си даже за инсеминация...заради увеличаване на шанса Simple Smile

Баща ми е близнак, а казват че гена се предавал през поколение Simple Smile Дано е така Simple Smile

Много се радвам като чета постингите на АЯ Simple Smile

# 25
  • Мнения: 15 619
Аз ще си остана с желанието до следващия път. Mr. Green
Моята точица сега е само едничка. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 534
И на мен ми се искат близнаци-бабите ми са близначки и сигурно има голяма вероятност,но ще видим като му дойде времето  Flutter

# 27
  • Мнения: 5 531
И аз ще се запиша тук. Много ми се иска да имам близнаци. И сега сме решили с мъж ми да се заемеме с бебеправене и двамата наистина си мечтаеме за близнаци, а малката ми дъщеря навсякъде върви и разправя че ще си имаме две бебета. Стискайте палци.

# 28
  • Мнения: 662
И аз се записвам Grinning
Решили сме да работим за второ и понеже и двамата искаме 3 деца,мисля че 2 на куп ще е много добре,но това си е божа работа.
Да си кажа и претенциите искам да са момче и момиче(мечти,мечтииии) Crazy

# 29
  • Мнения: 2 051
Сигурна съм, че някоя от вас скоро ще се похвали stork-boy stork-girl

И аз винаги съм искала да имам близнаци и винаги всички ми мърмореха, ей, откъде сега ги измисли сега тия близнаци, знаеш, че никога не е имало в рода ни...В семейството на мъжа ми също няма, но поканиш ли ги, идват!!!
Макар, че при мен след известно закъснение Laughing Laughing Laughing, чак след третото дете...
Статистически близнаците зачестяват също и с напредването на възрастта. Ако сте попрехвърлили 35, шансът е по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт