Искам близнаци 2...

  • 68 952
  • 419
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
А да попитам за протокола - има ли мама, която първо тук е поискала близнаци и в последствие се е сдобила Grinning

# 46
  • Мнения: 1 475
И аз да се включа  с едно въпросче- тъй като и аз тайничко си мечтая, като вас за близнаци- баба ми по бащина линия има брат близнак, дядо ми по бащина линия има още 2-ма братя, които са близнаци! Има ли шанс за мен, аз да родя близнаци или това ще се предаде на брат ми?? Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 626
Искам,мноооого искам близнета Grinning

# 48
  • Мнения: 228
еми наякой ако не му се чака да заповяда в къщи имам два броя и без това никой не иска да се грижи за тях

# 49
  • до канала
  • Мнения: 518
включвам се само да споделя нещо с вас.Познавам жена от малцинството която има големи близнаци  малки близнаци  близнаци оставени за осиновяване  и два или три пъти е правила абор и всичките аборти са били с близнаци .Ами това е-природа.А на всички които искат успех.

# 50
  • Мнения: 322
Здравейте Hug
Казвам се Теди и аз тайничко се надявам да си родя близнаци,но при нас нито в единият род няма нито в другият Weary,но може пък да ни се усмихне слънцето и да имам  Nature Sunny.
Иначе си имам две прекрасни дечица момиченце казва се ЕЛЕНА и е на 3 години,ходи сега на градина,и момченце казва се АЛЕКСАНДЪР на 7 месеца,но си мечтая за близнаци...............
Дано мечтата да се сбъдене или след време пак да си имам бебче,аз понеже съм сама без братя и сестри като малка на мойта майка съм казвала че ще си родя 3 деца,но ако дойдат близнаци ще съм НАЙ-ЩАСТЛИВАТА ЖЕНА НА СВЕТА! newsm03
Желая прятен ден на всички newsm03

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 401
Леле, колко много народ иска близнаци  Laughing !!! И аз барабар Петко с мъжете...... Когато бях малка постоянно преследвах майка и я тормозех защо не ми е родила сестра близначка..... Когато пораснах пък съсипах мъжа ми със заплахи, че ако не си направим близнаци го зарязвам без да се замисля  Mr. Green Е, не го зарязах... Но скоро бяхме в Мюнхен и ми направи впечатление, че там има мнооооооого близначета, та пак ме загриза отвътре и заявих, че следващия път отиваме в Мюнхен за бебеправене!!!!  Peace Та ако и разписването в темата дава допълнителни "бонус точки" за създаване на близначета - успехът ми е в кърпа вързан!!!  Grinning

Това в кръга на майтапа! А иначе наистина се възхищавам на всички родители създали и отглеждащи близначета!

# 52
  • Мнения: 1 744
Който иска близнаци, да дойде да живее в Младост. Толкова много майки - бъдещи и настоящи с близнаци имаме тук, че почваме да мислим дали не е от въздуха. newsm78

# 53
  • Мнения: 1 895
Който иска близнаци, да дойде да живее в Младост. Толкова много майки - бъдещи и настоящи с близнаци имаме тук, че почваме да мислим дали не е от въздуха. newsm78

Аз това от край време си го мисля за Лозенец Laughing като бебета имахме компания от поне 4-5 двойки на нашата възраст. А сега само в нашата група в градината са 3 двойки Twisted Evil да са живи и здрави учителките bowuu

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 580
          Същото важи и за Кичук Париж в Пловдив.  GrinningНие сме три приятелки, двете вече си имаме близнаци, а третата е бременна в 5-ти месец с близнаци. А  в квартала има още доста, с които се познаваме само визуално.

# 55
  • Мнения: 4 965
Аз пък в нашия квартал - от раз се сещам за повече от 10 двойки, които лично познавам (поне за още 3, освен нас, знам, че пишат тук  Mr. Green).

# 56
  • Мнения: 11 607
azaf ,alessina,Kremi (двойна доза) ,nadiaeuro  - моля направете си график при коя колко време да живея...дано прихвана.....Пък то за прихващането и мъж трябва, така че ме бройте с мъж,а децата няма да има кой да ги гледа.....така че...гответе се - идвам с тайфата....И само ако не прихвана близнаци - мислете му!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 1 252
Имам братя близнаци и винаги съм си мечтала да имам и аз близнаци. От първия път докарахме юначе та сега се надявам от втори опит с 2-3 моми да се сдобием. Казвайте рецепти ако знаете Wink

# 58
  • Мнения: 4 965
Мамо Цоцоланке, тъкмо пък ние ще тренираме за номер 3.

# 59
  • Мнения: 11 607
Мамо Цоцоланке, тъкмо пък ние ще тренираме за номер 3.

Кой каквото си няма за това си мечтае...Аз за близнаци, ти за трето....Ама аз ще те чакам в Клуба на многодетните.........Пък ти  - в Клуба на близнаците...Въпреки,че ти да дойдеш при мен е много по-вероятно,а не аз при теб! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт