На каква стайна темепература гледате бебчовците?

  • 17 763
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Гледам децата на 18-20 градуса. Не ги обичам повече от мен, а по-малко. Това, че на мен ми е студено не значи, че и на децата им е студено всичко е въпрос на навик! Никога не слагам ги да спят с вълнени дрехи и не ги завивам с вълнени одеала. Винаги ме е било страх повече от претопляне отколкото от простиване  Shocked .
Успех в избора.

# 16
  • Мнения: 144
Цитат на: Mal4o
На мен ми се вижда ниска тази температура Thinking .Кой ти каза ,че трябва да е толкова?Аз винаги съм поддържала по-висока вкъщи-около 22-24 градуса.Може и да е много  според педиатрите ,но не мога да си представя,че щом на мен ми е студено не дребния ще му е добре cold .


Съгласна съм ,гледа ме се на 24градуса и на мен ми е добре и на малката newsm12

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може би въпроса трябва да бъде- На каква температура къпете бебето, защото аз го гледам на 20 градуса, но напоследък без да искам май го навличам

# 18
  • Мнения: 844
Звучи ми добре! Аз имам достатъчно дрешки за обличане, че и плетени! Дано само зимата не е като вчера във Варна, щото се бяхме свряли в една стая и а решим да пуснем отопление в другите и бушона падаше. Иначе бебо ще го гледаме в южна стая и като се покаже слънцето става топличко - 20 градуса. Да се надяваме, че ще успеем да затоплим повечко за баня!
Успокоихте ме мамчета, че може и на по-ниски температури да се гледа бебе, само бабите като ме погнат по телефона, добре че са далеч, слава богу!

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
20 градуса

# 20
  • Мнения: 56
Аз също живея без парно,дъщеря ми е на месец и топлината в помещението е 20 градуса - идеална температура.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 493
при нас е 18-20. Повечето време е 18. Бебето се чувства супер, както и аз. Не обичам хич да ми е жега в къщи. Обличам го с толкова дрехи колко съм и аз. Бабите всеки път като дойдат и почват да ми опяват колко е студено и че ще се разболее - ами ако беше така досега да се е разболяло им казвам аз! Не бива да се изнежва бебето... така мисля аз. На колкото го свикнеш - на толкова ще си живее (е не става дума за 10 градуса...!)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
19-21 градуса.

# 23
  • Мнения: 229
През деня гледам да не става повече от 21-22,а вечер спим на 18-19.Къпем бебка на 23-24.

# 24
  • Мнения: 64
През деня температурата е 21-22 градуса, нощно време 19-20, а когато я къпя-23 градуса.

# 25
  • Мнения: 3 663
Според мен можеш и на 18 Simple Smile
Аз лично през деня поддържам 20-21, но нощем пада до 17-18, защото спирам печката.
През деня си седи само с ританки и боди, а нощем и слагам само една памучна много тънка ризка отгоре върху бодито и това е...
Хем ще се кали детето Simple Smile на тебе може да ти е и малко студенко, но на него ще му е добре Simple Smile

# 26
  • sofia
  • Мнения: 1 426
18-20 градуса най- много. Както свикне от началото, така. Мисля, че не е нужно да свиква на много топло, за да не се изнежва излишно.

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз го гледам на 20 най-вече поради причината, че на мен ми е най-добре на тази температура. Пробва на 18, но ми е студено. Над 20 пък ми е много топло  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 430
Цитат на: Mal4o
На мен ми се вижда ниска тази температура Thinking .Кой ти каза ,че трябва да е толкова?Аз винаги съм поддържала по-висока вкъщи-около 22-24 градуса.Може и да е много  според педиатрите ,но не мога да си представя,че щом на мен ми е студено не дребния ще му е добре cold .


И аз така мисля... Sunglasses

В къщи температурата е около 23-25 градуса, на парно сме и от време на време отварям прозореца, понеже не искам да се изнежва (макар на мен постоянно да ми е студено), а ако стане и по топло - малкия вече го събличам по къси гащички и фланелка с къс ръкав....Иначе през останалото време е само по боди.

# 29
  • Мнения: 3 537
От 19-22 градуса,за да не се изнежва.Даже всяка вечер проветрявам за да падне на 20 градуса иначе не се диша след банята от жега.Къпем се на 27 градуса.През ноща не пускам печка,щото парно нямаме и пада до18 градуса най-много.По принцип знам,че по-ниска от 16  не е хубаво да бъде.Най-ниската да е 16,така съм чела.

Общи условия

Активация на акаунт