Цветни лещи

  • 2 870
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
А на Клокотница няма ли цветни лещи, съответно с консултация?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Цитат на: me4eto
...са между 150 и 200 лв. едната....


WOW !  #Shocked  Това ме отказва на секундата .
И без това не зная дали ще мога да си ги сложа ... , да ги изтърпя ... , абе явно ще съм си със сините и с мечтата да се гледм в огледалото през ЗЕЛЕНКОООО !  Sad

# 17
  • Мнения: 1 541
Morena, аз само казах какво ползвам аз и какво бих си позволила наистина да препоръчам. Има и доооста по- евтини, но ако ти си имаш сините очички-За какво са ти зелени???? Аз човек убивам за едни истински, ама няма.... newsm45  А и щом си със светли очи, по- евтините лещи може и да ти стоят добре. Те не стават за тъмните очи най- вече.  Аз трябва редовно да си плащам "вноската" за сините очи, а и да ги търпя и да треперя нещо да не ми стане.....това си е то, който не си е пуснал молбата за цвета на очите...."Рекламации на касата"   33uu

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Цитат на: me4eto
Morena, аз само казах какво ползвам аз и какво бих си позволила наистина да препоръчам. Има и доооста по- евтини..


 Simple Smile Знам бе Меченце  Simple Smile !
 А с по - ефтини такива , не бих си правила експерименти !

# 19
  • Мнения: 1 541
Ами ако ги искаш само за от време на време и не ги носиш дълго не би трябвало да има проблем, стига да ги поддържаш правилно и да не ги носиш по- дълго от срока им за използване. Лошото на по- евтините е, че са и малко по- меки от нужното и по- трудно се слагат и махат. Аз по едно време си бях взела освен мойте сините, едни евтини сиви и освен че никак не бях доволна от цвета и "лигавата" им структура, изглеждах сякаш имам по- скоро перде на окото, а не леща  Stuck Out Tongue   Но това отново го отдавам на тъмните си очи. Евтините(е не най- евтините де) стават за глезотия от време на време все пак  Grinning Така че пробвай- най- малкото ще с и угодиш, иначе винаги ще те мъчи.....

# 20
  • Мнения: 4 212
Аз си купих зелени за 20 евро, меки, абе супер.Сложих ги, ревах 2 4аса и до ве4ерта ги продадох.

# 21
  • Мнения: 1 680
Една пирятелка си купи лилави лещи без диоптър. Казаха й че имат годност 1 година , но на 4-тия месец започнаха страшно да я дразнят и тя се принуди да ги изхвърли, а бяха от по-хубавите и даде за тях 120 лв.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
тцтцтц не съм знаела, че хората дават пари, за да имат очи, като моите  Sunglasses

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: DEianaZ
тцтцтц не съм знаела, че хората дават пари, за да имат очи, като моите  Sunglasses


Гадняркааааа!  #Sniper

Ша взема да си купа една ефтина зелена леща, а другото учо ша си го остава пъстро, пъ да видиш ти Деяноу.  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 9 089
Във всяка една оптика-не е нужно да е специална-продават всякакви лещи-със и без диоптър,цветни със и без диоптър...Ако ги няма в момента-поръчват се и до два дни се доставят.Най-добрите,които мисля че не са евтини,но съм сигурна че са наистина най-подходящи за окото-меки,лесно се слагат,не се усещат изобщо-са на Baush & Lomb.Цената на цветните с диоптър е 48лв едната.Има и цветни без диоптър-те са по-евтини.Аз вече няколко години съм с такива-нямам никакви оплаквания,издържат ми година и 2-3 месеца,и то при лошо поддържане Embarassed Това е,което аз ви препоръчвам Wink

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Стеф , искаш да кажеш , че на тази фирма , която препоръчваш , цветните , без диоптър - едната е по - малко от 48 лв  ли ?!

# 26
  • Мнения: 9 089
Едната струва 48 лв,двете са 96,като си купиш и разтвор на същата фирма-един син RENU за 10-12 лв малката опаковка-108 лв. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 2 498
И аз си купих сини лещи, без диоптърпреди година и половина-просто ей така да се видя със сини очи.....много бързо ми мина мерака и не съм ги слагала много отдавнар а сън не спах докато ми ги доставят....Моите са ръчна изработка-380 лв.

# 28
Много внимавайте с цветните лещи!
Много важно нещо, на което трябва да обърнете внимание е процентното съдържание на вода - колкото повече, толкова по-добре. Моите са цветни са 66%, има дори и 75%.

Другото на което трябва да се обърне внимание е срока на годност, в чужбина има такива еднодневни, за 1 месец, за 2 месеца, има и такива със срок на годност 1 година. Внимавайте да не ви продадат такива със срок 1 месец и да ви ги дават за едногодишни.

Още нещо много важно - има два вида едните са с абсолютно прозрачно кръгче по средата на лещата - кафявите очи винаги си личат на светлината под сините лещи - около областта на зеницата, която променя размера си. Обаче има и такива, които са целите оцветени - това е моят съвет.

За много тъмните очи са по-подходящи тези тон-в-тон - изрисувани са ръчно сини или зелени шарки и стоят доста по-естествено, не са така плътно тонирани.

# 29
  • Мнения: 9 089
Цитат на: Anonymous
Много внимавайте с цветните лещи!
Много важно нещо, на което трябва да обърнете внимание е процентното съдържание на вода - колкото повече, толкова по-добре.
За много тъмните очи са по-подходящи тези тон-в-тон - изрисувани са ръчно сини или зелени шарки и стоят доста по-естествено, не са така плътно тонирани.

  202uu

Общи условия

Активация на акаунт