Вдигате ли "патенцата" на момченцата си...

  • 3 022
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Цитат на: villie
Вдигах му пишока,само първите няколко дни.После педиатърката ни каза,4е това е напълно излишно,защото след като сложиш памперса,няма никаква гаранция,4е пишлето не се се смъкнало надолу..
И никога несъм имала проблеми да ни пропускат памперсите.


А, това все едно аз съм го писала Laughing Прилъга ме майка ми, че така чула да се прави  #Silly , а тя милата откъде да знае като е отгледала 2 щерки Laughing Та опитах аз 2-3 пъти и това беше. После педиатърката ме светна за същото като при теб Wink

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Смятам, че естественото им положение е най-добро. Като порастне, ако му харесва и му е по-удобно ще си ги вдига  както ще.

# 17
  • Мнения: 955
Не, природата е казала надолу!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 828
е, добре де ако оставяте пишока да си седи надолу  Thinking не повдигатели и тобричката с тестисите- имам предвид всичко накуп - нагоре, да се измъкне от мужду краката и да дойде по-отпред.... Rolling Eyes  я кажете Confused:

# 19
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Че какво има да повдигаш, то си е отпред ? Laughing ??? Той така рита докато го сменям, нищо не остава както аз го сложа, даже котките откопчава няколко пъти и аз пак ги запопчавам и е голяма епична битка. На въпроса - надолу, педиатърката така ми каза. Свекърва ми, братовчедка ми казваха нагоре, нямаха аргументи никакви - "просто така се прави". Това не работи за мен.

# 20
  • Мнения: 444
С първото дете и мен така ме съветваха и аз го вдигах без да знам за какво го правя.Настоящият ми съпруг е лекар и ми обясни, че няма никаква връзка с по-нататъшното развитие на момченцата.Затова не го вдигам, естественото му положение е надолу.

# 21
  • Мнения: 7 831
И да го вдигна, при смяна на памперса той си е на долу. Така че не виждам особен смисъл. А и големия ми син и мъжа ми ходят с боксери така, че пак си е на долу  Rolling Eyes . Съгласна съм, природата и земното притегляне казват на долу  Wink .

# 22
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Цитат на: Vanya
Аз затварям памперса и както застане, но можеби има значение как стои чурчето. Защото понякога е много опикан. Ех, тези мъже! С каката нямах този проблем.

това сякаш аз съм го писала!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 630
Не не го видигам "патенцето" Grinning  И да го вдигам то винаги си застава там където то си иска.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 828
Цитат на: eli_c
Че какво има да повдигаш, то си е отпред ? Laughing ???  
тестисите остават между краката - за туй питам....

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
на "Памперс" на една от листовките - рекламни - в която се описваше как да се сложи памперса - пишеше патето да се сложи НАДОЛУ за да не пуска памперса!!!!

аз не гледам патето му защото не мога да реша на къде да го слагам - оставям случайността да реши  Laughing

# 26
  • Мнения: 834
Нашата педиатърка ни обясни, че не се повдига пишката  а тестисите. Логиката била че не се прискрипват тестисите. Аз като му сменям памперсите винаги го правя и досега не сме се опикавали Grinning

# 27
  • Мнения: 522
Не, иначе целите сме мокри. #Puppy dog

# 28
  • Мнения: 1 680
АЗ му вдигах пацата по съвет на педито , но не разбрах защо?
Като му махнах памперса пацата винаги си му виси , а сега как да я вдигам? Мисля , че няма значение.

# 29
  • Мнения: 6 155
Не му я вдигам. Но питах мъжо как трябва да стои това чудо и той каза "нагоре, за да не се изкривява"  Shocked Rolling Eyes Обаче сега още му било рано и не е нужно да се вдига.

Общи условия

Активация на акаунт