Относно памперсите

  • 2 895
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 080
Ние през повечето време сме на "Памперс", но от време на време минаваме на "Мамиа" мисля,че така се казваха. И от двете марки съм доволна. Не сме имали проблеми. Пробвали сме и "Либеро", но малкия много се опикаваше и се отказах от тях.

# 31
  • Мнения: 1 045
Не виждам никой да е писал за Фиксис. Ако някой е ползвал моля да сподели мнението си.

# 32
  • Мнения: 532
Най- доволно е детето с Либеро  Simple Smile , ама и аз сам на мнение , че  за всяко дете си е индивидуално.И аз пробвах Памперс ама се обриваше до рана.Три месеца беше постоянно обрината , направо рана.Не знам от какво , може би от крема против подсичане ли от какво сама се оправи и по-бяло дупе не сам виждала.Продължаваме да се мием (само с вода)на всяко сменяне на памперса.Чак ме е страх да пробвам кърпичките , да не се обрине пак Sad . Вярно ли е че момиченцата се обриват повече от момченцата?

# 33
  • Мнения: 922
При нас имаше обрив от "Памперс" и ги сменихме с "Дайперс". Много съм доволна, не съм имала никакви проблеми. Други марки не съм пробвала и не мога да кажа нищо за тях.
Дайперс ги намирахме само в Билла .

# 34
  • Мнения: 356
Тъй като ние в Добрич сме изолирани от Света вече една седмица заради снеговалежите, марката ПАМПЕРС се изчерпа в специализираните магазини и се наложи да мина на Молфикс. Една седмица ги ползвам вече и нито едно пропускане за разлика от ПАМПЕРС. За сега нямаме зачервяване, но мисля, че е рано още да се правят категорични заключения. Исках да опитам с Дайперс, но тук тази марка я няма никъде.

# 35
  • Мнения: 967
Ние сме само с Памперс. Никога не сме пробвали други. С тях ни е добре. Като започват да ни пропускат (обикновено нощем) минаваме на по-голям размер.  В момента през деня ползваме 3 размер, а нощем 4 (за цяла нощ 3 размер се препълва и пропуска). Нито един обрив до момента вече почти 7мес.  Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При Мони се получи обрив от "Дайпърс". "Либеро" и "Памперс" й пропускаха. Памперсите, от които съм най-доволна са "AIR", но нещо изчезна от пазара - точно нашия размер. Затова сега сме със "My Love" на същия производител и отново съм доволна.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При Мони се получи обрив от "Дайпърс". "Либеро" и "Памперс" й пропускаха. Памперсите, от които съм най-доволна са "AIR", но нещо изчезна от пазара - точно нашия размер. Затова сега сме със "My Love" на същия производител и отново съм доволна.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При Мони се получи обрив от "Дайпърс". "Либеро" и "Памперс" й пропускаха. Памперсите, от които съм най-доволна са "AIR", но нещо изчезна от пазара - точно нашия размер. Затова сега сме със "My Love" на същия производител и отново съм доволна.

# 39
Цитат на: Jenia_Violeta
Чак ме е страх да пробвам кърпичките , да не се обрине пак


мисля,че няма от какво да се притесняваш Grinning
просто избери бебешки кърпички с по-малко крем или алое

Общи условия

Активация на акаунт