Баба Марта чака ЮНСКОТО дете, мама мартеничка да му оплете!

  • 12 913
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 006
Пак аз -  Embarassed и вече спирам Crazy Flutter
Предложение за заглавие:

В отбора ни голям - от Юни 2005,
Сияе Мартенска Рожденничка напета!

# 256
  • Мнения: 1 698
Честит имен ден, Гале. Много радост и щастие ти желая.  bouquet

# 257
  • Мнения: 527
Честит имен ден, Гале   bouquet Да си жива и здрава и много успехи да ти носи името!
Калина е страхотна, много са сладки всички деца в носии. При мен ли само на клипчетата няма звук  Rolling Eyes За плаченето сутрин, не ми се говори  Sad Още като наближим до яслата, познава пътя и започва едни рев, мечтая си за това време, когато ще ходи с кеф.
Пете, тези кокошки, дето даде тон за песен, аз ги разпявам два дни и моят мъж полудява  Laughing Дано Нати оздравее бързо  Praynig
Селена, не тъжи, ти си щастлива майка на две прекрасни дечица. Скоро и Алекс ще е при теб и вече няма да изпускаш нищо.
Фроска, стискам палци за яслата на Флора. А, какво ще рече санаториална група, с по-малко деца ли само?
Али и на вас стискам палци, дано Мели бързо свикне с новата обстановка.
Хамелионче, целувки на нашето сладко момиченце, кокиченце  Heart Eyes
Приятни почивни дни!

# 258
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Гале, честит имен ден! Калина е много сладка! Спомних си за първото тържество на Мия в яслата, беше за 1-ви юни на двора, а ние се бяхме изпокрили в храстите, за да не ни видят малчовците и да дойдат при нас  Joy
ЕлиТ, и нашия вариант на Дядо и ряпа беше подобен на вашия. Много беше заета родата, за да помага - снахата с чаша за кафе, внучката с уокмен, сина с GSM. Голяма веселба!
villy, това е група за деца, които често боледуват и правят спазми и бронхити. Много добре ги гледат и не се допускат болни деца там. Пък и друго си е 8 деца в група. Но за целия град има една докторка, която взима решение. Ще видим какво ще стане като идем при нея.
Пете, голям смях падна с този момък с кокошките. Аз вчера го гледах и искрено ме развесели.
Али, дано бързо да ни се адаптират децата. Аз се надявам, че на Флора като й дават да хапва ще я спечелят и ще й хареса - тя нали ми е лакомка.

# 259
  • София
  • Мнения: 920
Гале, честит имен ден! Да си жива и здрава и много любов! smile3525
А ето я малката принцеса

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 10:33 от selena6

# 260
  • Мнения: 1 698
Селена, невероятна е. ПУ ПУ Hug

# 261
  • Мнения: 592
Селена и аз се присъединявм към мнението на Мимес - наистина малката кукла е рекрасна. Колко бързо станаха големички дечицата. Да я нацелуваш и гушкаш много.

# 262
  • Мнения: 734
Селена да ти е жива и здрава новата красавица;) А с този зюмбюл е неотразима;)

# 263
  • Мнения: 1 006
Добро утро!

Така и така само аз се мотая тук, ще взема да пусна нова тема!

Някой против? Wink Mr. Green

# 264
  • Мнения: 1 006
Нова тема!!!!

Общи условия

Активация на акаунт