Звездни Компромати - Юни'24

• 326 787
  • 3 255
  •   1
Отговори
# 1 530
Виждала съм Миро на един безплатен концерт, събра децата около него, покрай тях и родителите, седнал на ръба на сцената, заобиколен от радващи се хора. Определено създаде много задушевна и приятна атмосфера, хареса ми, а не отидох с нагласите на фен.

# 1 531
  • # супернатурална #
Виждала съм Миро на един безплатен концерт, събра децата около него, покрай тях и родителите, седнал на ръба на сцената, заобиколен от радващи се хора. Определено създаде много задушевна и приятна атмосфера, хареса ми, а не отидох с нагласите на фен.

Имала съм удоволствието два пъти да го гледам/слушам на живо. Същото впечатление остави и у мен. На едното участие беше с Митко Щерев на сцената, разказа как в много тежък за него период,  Щерев го е подкрепил и го е нахранил, буквално. Говореше почтително и с благодарност.

Последна редакция: пт, 14 юни 2024, 22:42 от Г. Краули

# 1 532
На Миро хората не знам дали имат "шапка", но много ми приличат на музикалната секта на Бийбър. И Миро, и Fyre, са супер харизматични и със сигурност привличат много хора.
Всички деноминации си приличат до болка и си четат Библията както им изнася.

# 1 533
Подкрепям последните коментари за Миро, била съм на негов концерт. Държи се много добре и създава връзка с публиката.
Здрава ми е органически противна и дразнеща. За мен е некадърна.
За Палуна всичко сте казали, нямам какво да добавя, а и не ме вълнуват драмите на сухоземните.

# 1 534
Колкото и да се крие, Лора от прогнозата на Нова на 100% е бременна. Тази сутрин роклятя прикриваше, но и подчертаваше точните места.  Simple Smile

# 1 535
И аз се чудя защо се крие.
Още ми е пред очите Радина Кърджилова с печените чушки и коремчето. Това за секси ли минава?

# 1 536
  • гр.Пловдив
И аз се чудя защо се крие.
Още ми е пред очите Радина Кърджилова с печените чушки и коремчето. Това за секси ли минава?

И на всичкото отгоре с болезнено-черно-червен тен ,все едно току-що е изгоряла,чак ме боли като я гледам...
Само тук още се бленува това жестоко пържене -сакън да не отидеш на плаж бял ..А като ги гледам качваните в темата снимки от Холивуд -няма такива или са голяма рядкост-залага се на  хубава бяла кожа

# 1 537
За кърмила две деца си е супер Радина
Ще се опита да навакса младостта си сега и това, което е пропуснала

# 1 538
Няма нужда. Изглежда много зле и предизвиква присмех на тази снимка.

# 1 539
  • София
Докато го чака да се върне ще си поживее.

# 1 540
Радина изглежда ужасно. Беше хубава и лъчезарна, превърнала се в сянка на себе си.Дано наистина се е разделила с Донков. На мен лично той ми е много антипатичен, имам чувството, че е извратен сексуално, прилича ми и на насилник. Не го харесвам, нито като мъж, нито като актьор, нито като човек, отблъсква ме.

# 1 541
Няма нужда да си показва нещо, което определено не е за показване. Има бански в които гърдите и няма да изглеждат като древногръцка трагедия.

# 1 542
  • Glasgow
Скоро писахте тук, че Адриана Тюркмен става брокер с още някого, излезе ми реклама с нея в ИГ, много ми харесва как изглежда тя, и това "р"
https://www.instagram.com/reel/C6L2x2ioemG/?igsh=NDVmM2VhZGFmcDB2

# 1 543
$Завистлива колежка пуска слухове за раздяла на една от най-стабилните актьорски двойки в гилдията - тази на Радина Кърджилова и Деян Донков. Според клюките двамата от година и половина вече не живеят под един покрив заради изневяра от страна на Донков. От обкръжението на актрисата обаче са наясно коя е жената, която пуска злокобните стрели по адрес на все още влюбената двойка. Най-вероятно девойката се цели в роли, които Кърджилова получава, тъй като напоследък кариерата й след второто майчинство е във възход.

Бащата на Кърджилова - Христо:

"Не са ми казвали за раздяла между тях. Щяхме да знаем, неверни неща са това. Ако говорим за раздяла, в момента наистина има такава, но физическа - Деян сега е в Карадере с децата на каравана, а Радина репетира в Народния театър в пиесата "Медея". Това са сериозни твърдения и смятам, че ако има нещо такова, ние, близките, първи ще знаем."

Това каза пред "България Днес" бащата на Радина Кърджилова - художникът Христо Кърджилов. Той не се нае да гадае защо и откъде са тръгнали слуховете за разлъка между дъщеря му и Деян, но обясни, че Радина в момента е много търсена и постоянно работи."

# 1 544
Бащата на Радина нещо не е на център. В Къртицата какви глупости говореше.

Общи условия

Активация на акаунт