Отново за Тае Бо

  • 1 017
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Здравейте,красиви мамчета!Имам въпросче за тегленето на Тае Бо от нет-а-възможно ли е това и от къде?Прегледах някои теми тук във форума,но не мога да отворя линковете от тук,а роднини и приятели от Бг също се опитват да го свалят от дата.бг,но не може да се изтегли цялото.Ще съм ви много благодарна,ако ми дадете малко инфо по въпроса,че ми останаха 4-5 кг и съм си наумила тъкмо с Тае Бо да ги стопя Rolling EyesБлагодаря ви предварително за помощта  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 113
Rorr,Благодаря ти за линка HugРазгледах темата и си харесах доста упражнения.Сега остава да започна да ги правя WinkАз пак да питам- от дата.бг може ли да се изтегли Тае Бо или не?Благодаря на отзовалите се  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 540
Не съм влизала в дата.бг... Ами разгледай, ако намериш таебо, значи ще можеш  Peace

# 4
  • Мнения: 11 505
Rorr,Благодаря ти за линка HugРазгледах темата и си харесах доста упражнения.Сега остава да започна да ги правя WinkАз пак да питам- от дата.бг може ли да се изтегли Тае Бо или не?Благодаря на отзовалите се  bouquet
Аз направих няколко опита да свалям от дата.бг,но все неуспешно.Всъщност филмчетата се изтегляха,но като ги пуснех постоянно ми сечеше или забиваше.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 170
Аз дръпнах от тук : http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/TaeBo%20-%20Billy … Blank%20BootCamp/    Доволна съм от филмчетата  Simple Smile

# 6
kakvo da napi6a v datata.bg za da zaredia tae bo.

# 7
  • Мнения: 113
Благодаря за линка,мила,но Internet Explorer cannot display the page #2gunfireНаправо ми идва да се гръмна вече ooooh!Нищо от тези линкове не мога да отворя и не знам на какво се дължи това ThinkingНо няма да се откажа,все някога ще успея Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт