Хасковски деца и мами са големи сладурани

  • 44 016
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 631
Ама, каква е тази зависимост - детски болести-празници!?  #2gunfire За да е възможно най-гадно, нали! Twisted Evil

Велина е значително по-добре. Пъпките загоряха. Но още я пазя, че нали имунитетът рязко намалявал.

# 271
  • Мнения: 36
Здравейте, и от мен!
Как са болнчките? Надявам се вече по-добре! на нас също ни никне зъбче и сме много навъсени! Т поне нямаме! ако имаме проблем , по принцип аз водя Теди при д-р Вачева- много сме доволни от нея!

# 272
  • Хасково
  • Мнения: 726
 newsm59 на малката принцеса Вили!Да расте жива и здрава, много да радва мама envia!

# 273
  • Мнения: 2 631
Тони, много ти благодаря за първия поздрав, който получавам днес!!!  bouquet Heart Eyes  bouquet

Момичета, черпя ви за моето пораснало момиченце! Party

# 274
  • Мнения: 115
              ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВИЛИ!
                                 
                       Весел празник и много подаръци!

# 275
  • Мнения: 79
Тони, много ти благодаря за първия поздрав, който получавам днес!!!  bouquet Heart Eyes  bouquet

Момичета, черпя ви за моето пораснало момиченце! Party

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА ВИЛИ!!! Да е жива, здрава и много усмихнатаSimple Smileа на мама пожелавам да се радва на малкото си съкровищеSimple Smile
Благодаря ти за почерпката!

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:46 от Бубу-линка

# 276
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, разбрах че вчера е имало откриване на ново заведение в Кенана, не съм сигурна как се казва, но нещо като "Чешмата". Намирало се някъде след старческия дом.
Имате ли инфо за там?

# 277
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За пръв път чувам newsm78

# 278
  • Мнения: 36
И аз нямам инфо, но ще разпитам!

# 279
  • Мнения: 115
    Момичета, знаете ли къде в Хасково продават детски сандали "Rider"?

# 280
  • Мнения: 1 354
Момичета, разбрах че вчера е имало откриване на ново заведение в Кенана, не съм сигурна как се казва, но нещо като "Чешмата". Намирало се някъде след старческия дом.
Имате ли инфо за там?

След старческият дом.... Thinking....всеки ден минавам от там (в процес на обучение съм.Там баща ми ме учи да карам кола  bowuu )...та.... Thinking Thinking Thinking не съм видяла заведение,а и много ме съмнява,че би могло да бъде в тамошните околия.

Все пак ако научите нещо конкретно звънкайте. Crazy

# 281
  • Мнения: 79
    Момичета, знаете ли къде в Хасково продават детски сандали "Rider"?
аз и купих такива сандали мин. лято от този магазин срещу джамията /тунелчето/, нали се сещаш? много бяха красиви и излезнаха много здрави:)

# 282

Общи условия

Активация на акаунт