Коя кола колко гори?

  • 20 469
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 390
Е,не започвайте с дразгите, де Wink
Да, точно тези Ка, Саксо, Микра, Клио, Поло ги заглеждам и понеже всичко друго, да кажем, си го пише-км, година и т.н., но разхода не го пише, затова и помолих за малко инфо.
Тези, които са ми дали точни цифри са ми много полезни.БЛагодаря! Hug
Това Саксо малко "дървено" ми изглеждаше отвън, но пък си е по-голямо от Ка-то. Мъжът ми ме навиваше снощи за Саксо, а аз залитах към Ка-то, защото "горяло малко" /Май истината е, че просто ми допада като малка женска кола/. Има, обаче, и запазени, хубави Саксо-та. Хм, ще умувам... newsm78

# 16
  • Мнения: 4 362
Хубави са Форд Ка ,също се замислям за смяна на колата скоро време,мислех за Смартчетата или За Нисан Микра-много кипра дамска кола е  Flutter ,също за Пежо 206

# 17
  • Мнения: 7 605
Бюти4, карала съм и Саксо, и Ка, и други малки коли. Ситроен са наистина дървени и не ти препоръ4вам таzи марка. Хубави са Пежо 106, много иzдържливи, иzклю4итело лесно се паркират (имат добра видимост). А дали хар4и 5л/100км или 6......не zнам дали е толкова важно, все пак раzликата е 2лв (толкоz ли е бенzина? Не zнам  Embarassed ) на 100км, не е болка zа умиране  Wink  Раzхода zависи и от моЩността на двигателя, от на4ина на каране и дали си пуснала климатик, примерно. По принцип всяка малка кола с малко конски сили хар4и малко  Wink
Ка според мен е много добър вариант zа на4инаеЩ. Виж само колко пласмаса има по нея, можеШ да си паркираШ спокойно  Mr. Green  Аz ли4но не харесвам Опел, имат ужасно мек съединител, но zа други това е предимство.
Карах 4.5 години Пежо 206 и не мога да го препоръ4вам  Sad  Постоянно имахме проблеми с електрониката, и дори в сервиz във Франция не успяха да оправят колата  Twisted Evil  В zавоите не е много стабилна, и хар4и сравнително много (1.4 двигател, 7.5л/100км на иzвънградско).
Диzеловите коли са по икономи4ни, и горивото е по ефтино, и двигателите са по zдрави, т.е. по принцип Ще имаШ по малко ремонти. За сметка на това пък цените йм са по високи.

Успех в иzбора  Peace

# 18
  • Мнения: 112
Opel Corsa е решението явно... Не е кой знае какво на външен вид, но за начинаещ шофьор, мисля върши работа. И като разход и като размер Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 668
Освен че не е уточнена цена, не забелязах да пита за "малка" кола по принцип.

Кажи какви коли коли харесваш - малолитражки , среден клас , големи ...

Искам малка кола, като за новобранец Wink

Нещо да кажеш ? Явно не забелязваш като не ти изнася ...


А за "емииии, съжалявам много .... " няма да коментирам повече освен това, че като му дойде времето да си купя Ауди (а не Таткото да ми купи) хич няма да ме е грижа колко точно харчи. То имаше една приказка за брашното и триците ....

Ами ще и купи таткото , защо не ... и какво лошо има в това , че я грижа колко харчи ?

Аз имам голямо , скъпо АУДИ , което харчи 7 / 100 градско и това много ме кефи  Laughing
А ,  за да те успокоя - лично аз си го купих  Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля да поуспоките страстите... Отнася се специално до Pipinka и mucuna...
Ако имате нещо за изясняване помежду си - използвайте лични съобщения...

# 21
  • София
  • Мнения: 7 029
В горни постове са писали, че корсата харчи малко, по този повод - аз имам Опел корса, 97г, 1.4 двигател, бензин - харчи 8/100 градско, това хич не е малко. И аз бях много учудена като я купих, но мой познат провери в някаква наредба за нормиране разхода на горивата, която използват, за да пишат пътните си листа във фирмата и се оказа, че на тази корса и дават като разход между 7,5 и 8 на сто  Hug

# 22
  • Мнения: 4 422
Хубави са Форд Ка ,също се замислям за смяна на колата скоро време,мислех за Смартчетата или За Нисан Микра-много кипра дамска кола е  Flutter ,също за Пежо 206
Нисан Микра -невероятно лесна за управление,песен е просто  Peace и много добро вътрешно оформление и дизайн  Peace
Новата Микра е чудесна ,но нямам представа за старите модели  ooooh!
Смарт-а ми е много грозен ..Виж Миникупър  Peace

Общи условия

Активация на акаунт