Нека догодина сняг вали! ЮЛЧЕТО се стяга за пролетни игри!

  • 11 252
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Мериан, честита ти именичка   bouquet  bouquet  bouquet

и на мен ми стана интересно с та3и сребьрна вода....кажете нещо повече,  Praynig

и да питам нещо - имате ли проблем с форума или само при мен е така ? не полу,авам и3вестия 3а абонираните теми, дава ми грешки и все такива щуротии ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 698
Мериан, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА ТИ! Да ти е жива и здрава. Hug

Амей, аз отдавна или не получавам съобщения, или много закъсняват. Close

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много гадно Confused....не мога да си следя всичките теми, така си бях свикнала всичко да е наред, какво му стана пак на то3и сьрвьр  ooooh!....мислех си, че е само 3а чужбината така, ама явно не е само при мен.....дано да се оправи бьр3о, че е ужас така  Rolling Eyes

# 18
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
искам да започна първо за сребърната вода, естествено и аз просветена от форума си купих, обаче и питах доктора (хомеоп.) какво мисли за нея, каза ми така - "не съм против, но по-леко при децата, външно, че се води все пак тежък метал", та да си имате едно на ум. отделно от горното, прочетох някъде за  новите перални, които рекламират сега със нано...незнам си какво йонизирано сребро, което дезинфекцира дрехите, трябвало да се опише -  пестицид в ръководството за употреба. не ви го обясних никак ясно, но все пак малко е плашещо.
за нас съм пресипала в едно шишенце от капки за нос и си слагаме при съмнения за хреми, за сега добре ни действа. слагах и във водата на кучето, но на Калина още се въздържам.

Калина също се дере от инат няколко пъти съвсем продължително, така е и с храна, която не харесва. тази вечер направи изпълнение в три действия защото и взех шампоана от ръцете и писна за него, после реши, че не иска да се облича и още повече увеличи звука, с голямо търпение облякох пижамата, но до чувала не успях да стигна. така ще спи сега. и на мен ми прави впечатление, че не е зиморничава, аз се увивам също много, а тя си спи само с чувала, който е тънък. снощи не бях приготвила нощно мляко, мина номера, но тази вечер - не знам дали няма да търси.
излезнахме днес, макар и да прехвърчаха заблудени снежинки, студ не студ, ама ако не се разходим в къщи е бяс.

# 19
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Мериан, да ви е жива и здрава именничката!
 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 20
  • Мнения: 2 531
Охх като прочетох колко тежат децата ви - успокоих се! Маргото тежи 11500 с дрехите , 86 см, явно съвсем в нормта! Но с баща и от известно време се е притеснил че е дебела! Според мен не е де, но апетита и е ОГРОМЕН  То не е апетит , а направо ЛАКОМИЯ !!! Да не види храна -  наистина поглъща огромни количества, взехме да крием и да не и даваме! Онзи ден си изяде супата, която беше доста - към 300 мл. а след половин час мрънкане изпи и едно шише с мляко над 200 мл. Shocked Чак тогава се успокои- къде го събра бе Rolling Eyes Вечер ми изпива минимум 2 шишета с млъко, понякога и през ноща си иска!!!

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Вени, само да се успокоиш още повече - шокито е 13,500 и 90 см.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 808
Izida, другата фирма е Армакс
http://www.armax.hit.bg/main_files/armax.htm
но досега не съм я срещала по аптеки, май може само даси я поръчаш.

Diki, като малка нашите бяха няколко години в Африка и там задължително водата се филтираше (няколко пъти), преваряваше приди пиене и само тялото можехме да си мием с чешмяната вода, дори устата си плакнахме с филтрирана. Та майка ми ми е казвала че сме пили сребърна вода и ни е слагала в преварената за дезинфекция. Та мисля че няколко капки или лъжички няма да навредят на децата ни. Аз редовно слагам в питейната вода на Стефанаки. Много съм доволна и за нослето.

И да питам вие по колко Мултисаностол давате на децата?
Че някоя от вас писа за 2,5мл.  newsm78 А на упътването пише от 5-15 за деца между 1-5 год.
Аз в това трипаво време сега давам през ден два на нашия по 10мл. newsm78 и редувам с вит. Ц. Че доста се застояваме навън напоследък и деца всякакви.

# 23
# 24
  • Мнения: 3 926
Това за тежкия метал го каза и майка ми снощи, но обсъдихме, че ако не се прави редовно няма да има проблем. За сега съм доволна от резултата, утре ще кажа повече Grinning
Джиджи, аз давам по една чаена лъжичка и половина Мултисаностол. Само в остри състояния. За сега профилактично не съм давала Simple Smile
Нашата госпойца тежи 10.500 с дрехите и е не повече от 82 см.

# 25
  • Мнения: 496
Ох, боже, Гогата е 15 кила и 86 см, така че споко на всички ви  Peace Не е дебел, но явно му са тежки костите или е много "набит", както се казва. Иначе и аз съм така, винаги съм тежала много, а не изглежда да съм дебела Rolling Eyes много Laughing

Иначе, Наде, и моя от 10-ина дни не ще да спи и ляга към 11-11:30, а през деня спи от 30мин до 1,5-2 часа, но явно е някакъв период или е заради махането на бибата Rolling Eyes Иначе аз я рязах 3 пъти и накрая остана само тънката основа, която пак не му излизаше от устата, въпреки че едвам я стискаше с предни зъбки Laughing Аз му обяснявах, че от много смучене се е развалила и той не плачеше, но продължаваше да се мъчи да я смучи, но накрая я загуби някъде и сега знае, че я е загубил и не плаче за нея, но и не можем да се приспим докато не умалее от умора Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 669
Ооооо за килцата и ние сме от рекордьорите. Към 14кг. и 88см. И Емчо е много лаком. Яде следобедната си закуска към 17ч. и към 18,30-19ч. когато ние вечеряме щом види че масата се приготвя, се паркира на едно диванче и започва да потрива лакомо ръце. И започва да иска от всичко и да яде като невиждал. Но това му е вечерята - каквото докачи - това е. Понякога не е много, друг път доста яде , но така или иначе след това не му давам нищо. Ако пък нищо не е хапнал, тогава му давам 1/2 плодово мляко, и това е. Иначе сутрин изпапква 1 купичка с попара или мляко с бисквити, и на обяд 1 купичка със супа. Абе ящно си ми е детето, което не е лошо, но малко ме е страх да не го изпусна и да му разширя стомахчето, и доколкото мога го ограничавам понякога, като видя че вече прекалява с храната.

# 27
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ей ни на.и тук времето не е от добрите,затова съм на компа.е напраивхме сутрешната си разходка и сега е в хоризантално положение,а аз малко спокойствие  Grinning
като ви чета колко сте примерни,чак срам ме хваща  Embarassed Герката консултация не е виждала от доста време и скоро си мислех,че трябва да се организирам по случая,независимо,че ще ям пердах от педката със сигурност заради закъснението. и мляко пиели другите деца...   Rolling Eyes ние освен кисело и то в редки случаи,с уговорката да е плодово не приемаме. в градината не им дават понеже отива там вече закусила,а за следобедна закуска е или чай с нещо  си или кремче.надвам се не лишавам детенце от нещо полезно,но (за мое извинение) съм побвала преди доста пъти да и давам и нищо,не иска и ме гледа подигравателно даже  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 162
Здравейте,
Скоро не съм писала, но не остава никак време Sad Преди два дни драматично се разделихме с адаптираното мляко - с голям рев и истерии, след като беше пила точно преди един час... Баща й се ядоса и изхвърли кутията и сега ще-не ще кара само на кисело. Вчера цокна две глътки на лягане и я питам защо не ще повече, а тя ми отговаря : "Гадно" Sick Смяла съм се много с нея, ама все пак ще трябва да се примири. Инач все още си върви доста едра - над 13 кг е и около 85 см. Бърбори постоянно и с нея ставаме център на внимание по детските площадки, защото постоянно ми говори на Тони и ми се обяснява. А няма да ви кажа с какви ревове я закопчавам в количката да си тръгваме. Хайде, че ме дърпа за ръкава.-...

# 29
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Merian, да ти е жива и здрава именничката!! Да расте здрава и щастлива!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Мимка, и на Дари желая да е най-здравото и щастливо именниче, нищо че на патерица ви поздравявам!!!  bouquet  bouquet
ще кара само на кисело. Вчера цокна две глътки на лягане и я питам защо не ще повече, а тя ми отговаря : "Гадно" Sick
toni, пращам ти моят син да ви изяжда киселото мляко  Mr. Green. В къщи не можем да му насмогнем, яде и пие кисело мляко под всякаква форма  Whistling (имаме още няколко кутии Нестле джуниър, които са "второ" качество мляко пред килесото). Хапва си кисело млекце по няколко пъти на ден преди, по време и след ядене и не само, че не му е гадно, ами и няма спирачки Heart Eyes. По този повод, в хладилника ни има винаги по 10 (десет) кисели млека за следващите няколко дни  bowuu.

А няма да ви кажа с какви ревове я закопчавам в количката да си тръгваме.
И Ого е същият, нищо, че е гроги от игра, тичане, парзаляне, люляне, катерене и гоненица. Имам чувството, че и да не се приберем, няма да разбере, че е трябвало да яде и да спи  Rolling Eyes Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт