Нека догодина сняг вали! ЮЛЧЕТО се стяга за пролетни игри!

  • 11 247
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 702
Честито Бубе   bouquet
Ние не дупнахме ушетата отложих го за друг момент  Simple Smile Нещо не ми дойде музата и това е

Да се похваля малко с пампомахането Вече сме без пампа почти целия ден и даже когато спим следобед Без аварии казва си да видим докога де  Laughing Лошото е че усети че така може да разиграва мама и като не и с е спи още  име праща на фалшиви куко тревоги ама усетих номера

# 286
  • Мнения: 3 926
Светле, ние също пропуснахме да дупнем ушетата. Искам първо да й отбележат точки, които няма да засегнат нещо. Нали знаеш, че ушетата са много богати на точки, свързани с различни органи..., та съм решила първо да я заведа на специалист по акупунктура. Grinning

# 287
  • София
  • Мнения: 659
Вероники, да ти кажа и аз искам близнаци. Мисля, че с голямо желание и вътрешна настройка все може да се докара двойна овулация newsm78 И сега съм на път да се заема да изкарам едни курсове по Норбеков (за да махна диоптъра), пък току виж съм успяла да убедя организма ми до овулира двойно Rolling Eyes
Какви са тези курсове, че аз също съм с очила (късогледа съм), а и татко ни също.
Това за вътрешната настройка може би е истина, аз съм чела подобни неща, но нямаха общо с това да накараш организма ти да свърши нещо. Може да ми препоръчате някое четиво в тези насоки да се ограмотя малко.

# 288
  • Мнения: 496
Благодаря ви, мили, мами Hug

И аз съм убедена, че чрез мисълта сме способни да контролираме почти всичко, ама още не сме се доразвили (човеците) до тази истина, но има истина в това  Peace

# 289
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Борянооооооооо, отличничкооооооооо!!!! Целувки от нас! Много се радвам на успеха ти, много повече от шестица, при положение че си мама на Гого и имаш още повече ангажименти.

Аси, имам колега с близначки, на 1 и 4м, ужас ти казвам, жената се е видяла в чудо вече, не може сама да излезе навън, не може да си вземе кухнята, едвам ги приспива, каквато беля направи едната и другата е там. Трудна работа е това с близначетата, трябва много помощ. Може би после ще и е лесно, но сега е като пружина изнервена и изморена много.

при нас няма новини, гърнето е от време на време, ядосвам се понякога, защото я виждам как разбира вече от много неща, но се прави на ударена като стане въпрос за тоалетна.

# 290
  • Мнения: 496
 Laughing Дани, ти пак ме смая, благодаря ти  Hug

И аз не милея за близнаци поради същата причина - Гогата ми е послушен и много умен и не ми е много трудно, но когато се съберат с братовчед му  Whistling Те стават двама и мама вече я няма  Laughing

# 291
  • Мнения: 3 926
Хайдеееее на новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт