Кои са любимите филмчета или герои на вашите дечковци?

  • 1 802
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 754
ох и Дияна обича да ги върти едни и същи по няколко пъти - В търсене на Немо, Красавицата и звяра, Пинокио, Шрек, Снежанка, Барби, Балто и т.н., Мики Маус, Том и Джери. Шрек и немо са ми втръснали вече Wink

# 16
  • Мнения: 306
Цитат на: Ruri
Само Мечо Пух и цялата му дружина четем книгите до припадък

побъркват ме тия тигри, кенги и ру-та. не само ги знам наизуст, ами непрекъснато си танъникам веселите им песни... детето ми обаче е влюбено в тях и няма мърдане Sign Exclamation
единственото ми спасение и надежда за разнообразие се казва Ну,погоди! Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 660
И ние имаме много любими. Но най-гледаните са "Красавицата и звярът",цялата поредица на Барби- "Лебедово езеро","Лешникотрошачката","Марулка" и много други принцеси.

# 18
  • Мнения: 82
Щом отвори очи казва "Ади, мамо, пуши геля иумчи деци" и като се приспиваме чувам същата молба (в превод-  Stuck Out Tongue хайде, мамо, пусни да гледам филмче за децата)
Сателита е нон стоп на Картун, Бумеранг или  Дисни ченъл, там фаворити са ни Том и Джеми (Том и Джери), Куби (Скуби-ду), Мечи Пуха (Мечо Пух), Биш (Телетъбис по ВВС),  Снупи...
На ДВД фаворитите й се сменят през определени периоди. Цял месец гледаше Лило и Стич, после Красавицата и звяра, Аладин, Търсенето на Немо, Шрек, Стюърт Литъл 1  2, Гуфи, Мики Маус, Желанията на Анабел, Пинокио, Палечка, Алиса в страната на чудесата, Дъмбо (слончето). Всички ги знае наизуст и знае кое след кое следва. Когато се плаши идва и казва "ошо баба, въти" (лоша баба, превърти), това най- вече на Снежанка и седемте джуджета Laughing

# 19
  • Мнения: 522
Наско е фен на Baby Einstein - и трите серии, които имаме са №1  People Angel

# 20
  • Мнения: 73
И нашият хит е "Цар лъв"- никое друго филм4е не е гледала с такъв интерес Wink Знае го наизуст.

# 21
  • Мнения: 237
Определено сега е на вълна "Ледена епоха", но гледа също и за Мики Маус, Мечо Пух, телетъбисите. От време на време като се сети ме кара да му пускам концерти на Тина Търнър, Кис и Дио дето от бебе си ги слуша!

Общи условия

Активация на акаунт