Кърмене `на поискване` или абсолютен хаос

  • 1 878
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
...Което става и с кенгуру, за който не иска/не знае как шал.

# 31
  • Мнения: 1 704
Ами ще пробвам .. до скоро хич не и беше удобнов него, но вече държи главичката стабилно и може би ще е по-търпелива да се поносим така..

# 32
  • Мнения: 1 586
да, и с кенгуру става, но тези кенгура, в които бебето може и да лежи излизат доста по-скъпи от шала...
А между другото, последните седмици гледам из квартала една мама, която извежда бебето си на разходка в такъв шал (може и детско чаршафче да е Wink ) - облечено с космонавтче и даже вързано правичко, като в кенгуру. Много приятно впечатление ми направи.

# 33
  • Мнения: 2 051
Ох, Магс, нямам време да чета всички отговори, сигурно ще ти повторя неща, но да пиша за твое успокоение. Тези хаотични хранения няма да са вечни. Някъде до към навършване на 3 месеца са най-силни. После бебетата заякват и започват да изсукват повече като посягат към цицата малко по-рядко и се очертава някъкъв техен ритъм на хранене.
Споко, още малко ще сте така.

# 34
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Андреа,да не живееш случайно в Младост Simple Smile Защото по описанието на мамата с бебето в космонавт и шала като детско чаршафче най-вероятно съм аз Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 586
Цитат на: hedra
Андреа,да не живееш случайно в Младост Simple Smile Защото по описанието на мамата с бебето в космонавт и шала като детско чаршафче най-вероятно съм аз Mr. Green


Да ти кажа, колко пъти се каня да те питам да не си от форума Wink Вчера ви мернах с таткото и баткото с шейната на Бедрока Simple Smile Следващият път ще ти се обадя!

Общи условия

Активация на акаунт