Тайната на дългата и гъста коса- 8 епизод ;-)))

  • 48 576
  • 388
  •   1
Отговори
# 375
А това пшеничено масло за цъфтящите краища дето го споменавате има ли ефект и колко струва долу-горе?Понеже и мойта коса обича да разцъфва от време на време и мисля,че от маската би трябвало да се пооправи,но все пак още едно нещо никога не е излишно Wink

# 376
  • Мнения: 1 236
А това пшеничено масло за цъфтящите краища дето го споменавате има ли ефект и колко струва долу-горе?Понеже и мойта коса обича да разцъфва от време на време и мисля,че от маската би трябвало да се пооправи,но все пак още едно нещо никога не е излишно Wink
Ами то е пак на Икаров,може би 3-4 лв му е цената.Хубав ппродукт е ама аз си мисля,4е по-добре за тази цел да си ползваш кристалите за коса или силикон(на Рилкен има един жесток,от професионалната серия е,струва 12 лв,ама е страшно икономи4ен)

# 377
  • Мнения: X
Ами то е пак на Икаров,може би 3-4 лв му е цената.Хубав ппродукт е ама аз си мисля,4е по-добре за тази цел да си ползваш кристалите за коса или силикон(на Рилкен има един жесток,от професионалната серия е,струва 12 лв,ама е страшно икономи4ен)
dilandii  е права - ако искаш да го прибавяш към маската е добре, но ако искаш да си го слагаш вместо кристали няма да се получи особено добре - тествам го в момента. Самото масло е по - гъсто и "тежко" и не можеш да го сложиш равномерно, така че само да прибави блясък, без да слепи един вид косата, а се получава един "мокър ефект". Кристалите имат много по - лека консистенция и след изсушаване няма дЕфекти. Peace

# 378
  • Мнения: 14 488
нов въпрос имам
1. цяло яйце ли да слагам или само жълтък?
2. мас нямама откъде да взема затова ще я заменя с бадемово масло или това на икаров за което пишете ама някой да ми каже точното наименование и по-хубаво ли е от бадемовото? на икаров не против цъфтене ами това за стимулиране срещнах тук из темата

# 379
  • Мнения: 410
 Само жълтък и маслото се казва стимулант за коса. Абе каквото имасло да сложиш няма да сбъркаш.

# 380
  • Мнения: 14 488
благодаря Grinning

# 381
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз маста я замених със зехтин, а масла пак си слагам Peace.

# 382
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Олеле, че много сте писали.  ooooh! Хидро АДЗЕ-то го взех за 3лв. от ветеринарния център до "Община Приморско".
И аз напоследък смених маста със зехтин. Не знам дали ще има някаква видима разлика, освен в измиването май.  newsm78

# 383
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей обърках номерата на темите... #Cussing out
са как да я оправя...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177449.new#new

# 384
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Оправих я...ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА МИЛИ ДАМИ   bouquet

# 385
  • Мнения: X
Обикновено пускаха нова тема като наближи 30 страници, но на мен не ми е проблем - и така идвам   bouquet

# 386
Здравейте на всички!

От известно време чета темата в този прекрасен форум. Благодаря на всички, които споделят опит и знания по въпроса.
Бях извън България за около 6 месеца и за този период косата ми страшно отслабна  Sad
Затова реших и аз да се доверя на тази маска понеже остатъкът от косичката ми има нужда от "спешна помощ". Имам всички съставки, само едно нещо ме притеснява - на бутилката с газта пише "Да се избягва контакт с кожатаShocked
Нали не съм сбъркала нещо?

# 387
  • Мнения: 6 461
Какво ще кажете за Сребърната вода .
Дали помага за косата.
Прегледах тази тема ...та се чудя Thinking

Сребърна вода

# 388

Общи условия

Активация на акаунт