Виртуална група за Пилатес

  • 5 979
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • до Герена
  • Мнения: 118
И аз съм ЗА! Идеята е супер  jumpuu   jumpuu   jumpuu Аз съм от начинаещите. Онзи ден обясняваха за Пилатес  в "На кафе" и много ме заинтригува.

# 16
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Бройте ме и мен!
Откога почваме?  animal085

# 17
  • Nice / France
  • Мнения: 225
И аз съм с вас.От кога започваме #Milti

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз се присъединявам...само за 50-те минути не знам как ще стои въпросът у дома, ама ще поживеем - ще видим. Може пък и Ася да присъединя към групата, като навърши 2 години Mr. Green

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Значи предлагам да почнем от днес с Pilates for Dummies.
Аз лично към обяд ще се чекна Simple Smile  #Milti
После ще пиша как е минало.

# 21
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: boo
Значи предлагам да почнем от днес с Pilates for Dummies.
Аз лично към обяд ще се чекна Simple Smile  #Milti
После ще пиша как е минало.

Давай БУ  newsm18 , ти си силна  newsm18 , ти можеш  newsm18  newsm18  newsm18

# 22
  • Мнения: 5 877
Дадено. Аз съм в 11.30.

# 23
  • Мнения: 998
И на  мен много ми се иска да започна, само че преди 2 месеца ми оперираха окото и ми казаха 1 година много да се пазя и да не се напрягам! Разбрах че Пилатес били леки упражнения и си мисля дали да не ги пробвам, кажете ми напрягате ли се много  от упражненията? Иначе засега, сьм на диетата с лимоните сега я бях спряла за една седмица, но от днес пак започвам! Много сьм доволна ефекта е супер!!

# 24
  • Мнения: 1 017
Аз имам 4 от Пилатесите и съм играла 3 от тях, харесват ми, не мога да кажа нищо още за ефекта, защото от 1 седмица някъде ги правя,а има и примерен хранителен план кум този пилатес, които е за отслабване.
Цитат на: GERA
Разбрах че Пилатес били леки упражнения и си мисля дали да не ги пробвам, кажете ми напрягате ли се много  от упражненията?

По- добре недей, не са чак толкова леки, има си напрягане, да не направиш някоя беля!
Или ако искаш прави само някои от упражненията, в които няма толкова напрягане.

# 25
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

# 26
  • Мнения: 5 877
Направих ги! Не е зле. Едно-две не се ли водеха преди упражнения от каланетиката?

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

Знам, но не е за начинаещите  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Valery
Цитат на: vanesa
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

Знам, но не е за начинаещите  Wink


Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни. Надявам се да почна и аз ги правя всичките, защото сега успявам само някои Sad  Обаче съм много щастлива днес, защото се премерих и съм -2 килограма, явно има ефект от НВД и  упражнения Grinning  Grinning

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa

Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни.

Въпросните тизърс (ножици) ги има във филчето с упражнения за дупе и бедра, което играя аз.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт