Виртуална група за Пилатес

  • 5 982
  • 82
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Събирам виртуална група за Пилатес.
Аз от утре мисля да пробвам и да видя как върви... Вече е крайно време да влизам във форма Wink
Хайде, свиркайте който е навит. Който не знае за какво иде реч, пуснете в търсачката "Пилатес" и четете  Grinning

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз съм първа пушка за групата. Правя Пилатес упражнения всяка сутрин повече от 2 месеца. Първо правех Pilates for dummies, а сега всяка сутрин Abdominal Sculpturing, че там е най-голямия ми проблем, а 2-3 пъти седмично и  Bun and Tigh sculpturing.
Малко са труднички упражненията, но пък са ефективни, макар, че при мен все още няма желания резултат.  Sad
ПП: Ей, Бу от лятото му се каниш на Пилатеса  Stuck Out Tongue

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Хех, знаех си аз, че някой ще ме излови Wink
Приготвила съм си и аз Pilates for Dummies и мисля най-после да започна наистина...че трябва да влезна във форма, в края на тази година искам да забременявам, а не върви да развалям фигурата, преди да съм я поправила Wink
Кажи, действа ли? Вдъхни надежда?
Хайде, давайте, момичета, събираме попълнения!

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: boo
Хех, знаех си аз, че някой ще ме излови Wink
Приготвила съм си и аз Pilates for Dummies и мисля най-после да започна наистина...че трябва да влезна във форма, в края на тази година искам да забременявам, а не върви да развалям фигурата, преди да съм я поправила Wink
Кажи, действа ли? Вдъхни надежда?
Хайде, давайте, момичета, събираме попълнения!

Според мен действа, много е полезно и приятно. Хубавото ч че в това филмче, което си си избрала има модификации на всички упражнения за по-голямо или по-малко натоварване   Wink
Идеята ти да влезеш във форма преди да забременееш е супер. Преди дни развивах на мъжо теорията, че искам да направя хубава фигура за да може след около година, като започнем да бебеправим сестричка да не съм слон и да се възстановя по-бързо  Wink

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Момичета, това нещо като Йога ли е? Гледах, гледах в нета какво пише, ама друго си е да видиш упражненията.

# 5
  • Мнения: 558
И аз съм ЗА Пилатес-а, мисля 4е ве4е е минало достатъ4но време след раждането 9по4ти 40 дни ) и е време да се поразкърша. Аз съм си свалила вси4ки филм4ета които намерих, изгледах 1 (не помня кое то4но) но ми се видя малко трудни4ко като за след 40 дни след раждане, не съм сигурна дали ще се справя но искам много да пробвам. Днес запо4нах като за лека загрявка с комплекса на Фитмама за след раждане, та утре може да се пробвам с Пилатес-а. Последно Pilates for Dummies ли е най-подходящо като за на4ало??

# 6
  • Мнения: 2 978
Ох...и аз искам ама моя Пилатес в момента се казва Симона Wink
Иначе си пазя доста линкове ..ама май ще е по-натам. Wink

# 7
  • Мнения: 3 777
И аз ще се включа. До сега съм само на упражнения за корем и крака.

# 8
  • София
  • Мнения: 786
И аз съм ЗА пилатеса. При мен има много добър ефект от към стрягане, направо дупето ми стана бетон  Grinning  Аз започнах с Pilates for Dummies, после известно време с двете части за корем и крака и дупе, а от днес почнах Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting. То е около 50 минути и е за цялото тяло  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 332
И аз искам да се включа, но тъй като така и не можах да сваля упражненията... ще съм с вас мислено!  #Milti

# 10
  • Мнения: 5 877
Айде, ще се чекна с вас.
Откъде да си дръпна упражненията?

# 11
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa
И аз съм ЗА пилатеса. При мен има много добър ефект от към стрягане, направо дупето ми стана бетон  Grinning  Аз започнах с Pilates for Dummies, после известно време с двете части за корем и крака и дупе, а от днес почнах Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting. То е около 50 минути и е за цялото тяло  Simple Smile

Е ти си много напреднала - ние ще гоним

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: Anda
Айде, ще се чекна с вас.
Откъде да си дръпна упражненията?

http://ftlbg.com/theadmin/videoz/
еи ги тук

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз предлагам с for Dummies да почнем, като по-лесно? (Които са напред, да си стоят там, докато догоним.)
а 50 минути само за това...как бе, хора? Thinking

# 14
  • Мнения: 496
Бройте ме и мен ЗА. Купих си книжка преди година и си го играя по картинките и текстовите обяснения. Може би от месец редувам филмчетата, които свалих от data.bg.
При мен подейства бързо  Grinning, но това е вероятно заради тренировките ми с каланетика  години наред:wink:
Успех, момичета!

# 15
  • до Герена
  • Мнения: 118
И аз съм ЗА! Идеята е супер  jumpuu   jumpuu   jumpuu Аз съм от начинаещите. Онзи ден обясняваха за Пилатес  в "На кафе" и много ме заинтригува.

# 16
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Бройте ме и мен!
Откога почваме?  animal085

# 17
  • Nice / France
  • Мнения: 225
И аз съм с вас.От кога започваме #Milti

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз се присъединявам...само за 50-те минути не знам как ще стои въпросът у дома, ама ще поживеем - ще видим. Може пък и Ася да присъединя към групата, като навърши 2 години Mr. Green

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Значи предлагам да почнем от днес с Pilates for Dummies.
Аз лично към обяд ще се чекна Simple Smile  #Milti
После ще пиша как е минало.

# 21
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: boo
Значи предлагам да почнем от днес с Pilates for Dummies.
Аз лично към обяд ще се чекна Simple Smile  #Milti
После ще пиша как е минало.

Давай БУ  newsm18 , ти си силна  newsm18 , ти можеш  newsm18  newsm18  newsm18

# 22
  • Мнения: 5 877
Дадено. Аз съм в 11.30.

# 23
  • Мнения: 998
И на  мен много ми се иска да започна, само че преди 2 месеца ми оперираха окото и ми казаха 1 година много да се пазя и да не се напрягам! Разбрах че Пилатес били леки упражнения и си мисля дали да не ги пробвам, кажете ми напрягате ли се много  от упражненията? Иначе засега, сьм на диетата с лимоните сега я бях спряла за една седмица, но от днес пак започвам! Много сьм доволна ефекта е супер!!

# 24
  • Мнения: 1 017
Аз имам 4 от Пилатесите и съм играла 3 от тях, харесват ми, не мога да кажа нищо още за ефекта, защото от 1 седмица някъде ги правя,а има и примерен хранителен план кум този пилатес, които е за отслабване.
Цитат на: GERA
Разбрах че Пилатес били леки упражнения и си мисля дали да не ги пробвам, кажете ми напрягате ли се много  от упражненията?

По- добре недей, не са чак толкова леки, има си напрягане, да не направиш някоя беля!
Или ако искаш прави само някои от упражненията, в които няма толкова напрягане.

# 25
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

# 26
  • Мнения: 5 877
Направих ги! Не е зле. Едно-две не се ли водеха преди упражнения от каланетиката?

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

Знам, но не е за начинаещите  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Valery
Цитат на: vanesa
Цитат на: Valery
Ама за какви 50 мин говорите. Филмчето с Pilates for dummies е само 30  Thinking


Има едно друго което е 50 мин Winsor Pilates Accelerated Body Sculpting се казва.

Знам, но не е за начинаещите  Wink


Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни. Надявам се да почна и аз ги правя всичките, защото сега успявам само някои Sad  Обаче съм много щастлива днес, защото се премерих и съм -2 килограма, явно има ефект от НВД и  упражнения Grinning  Grinning

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa

Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни.

Въпросните тизърс (ножици) ги има във филчето с упражнения за дупе и бедра, което играя аз.  Wink

# 30
  • Мнения: 1 616
Цитат на: mimi flax
Бройте ме и мен ЗА. Купих си книжка преди година и си го играя по картинките и текстовите обяснения. Може би от месец редувам филмчетата, които свалих от data.bg.
При мен подейства бързо  Grinning, но това е вероятно заради тренировките ми с каланетика  години наред:wink:
Успех, момичета!

Би ли обяснила каква е разликата между каланетика и пилатес гимнастика? Аз също някога изграх каланетика, имам и книжка, та сега се чудя да се захващам ли с нея или да пробвам пилатес? Кое има по-голям ефект?

# 31
  • София
  • Мнения: 786
Цитат на: Valery
Цитат на: vanesa

Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни.

Въпросните тизърс (ножици) ги има във филчето с упражнения за дупе и бедра, което играя аз.  Wink


Не говоря за ножиците, за по-трудни упражнения от които се правят само по 3-4 повторения. Има ги май и в частта за корем. Заставаш във "V" позиция, дигаш и краката и тялото едновременно, те са няколко такива....та те са ми труднички Imp

# 32
  • София
  • Мнения: 786
Да ви питам, по колко пъти седмично мислите да тренираме Confused:

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Миии, не знам. 3-4? Че аз съм от мързеливичките...
А днес се провалих по независещи от мен причини... Тъкмо се бях приготвила - одеало на пода, анцунг, боси краци, навита хавлия, детето и то до мен се разтяга, на 6-тата минута от клипа звъннаха едни познати да идвали ей-сега на гости...а на мен къщата ми буквално с краката нагоре... Облякохме се и излязохме, че срам да ги каня у дома така...
Утре ще видим кой кого.

# 34
  • Мнения: 2 529
Ех Bоо, много ме разсмя Laughing
Аз се мъча да си сваля филмчето и се включвам в групата на dummies  Wink  Ама пусто нещо не успявам ooooh!

# 35
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa
Цитат на: Valery
Цитат на: vanesa

Ами да знам, има някои доста труднички упражнения. То и аз първо бях с Pilates for dummies, но там ги няма тези тизърс, те са доста трудни.

Въпросните тизърс (ножици) ги има във филчето с упражнения за дупе и бедра, което играя аз.  Wink


Не говоря за ножиците, за по-трудни упражнения от които се правят само по 3-4 повторения. Има ги май и в частта за корем. Заставаш във "V" позиция, дигаш и краката и тялото едновременно, те са няколко такива....та те са ми труднички Imp

Уф бе каква съм заспала  Embarassed  Мда до сега ги правих тези гадове (тъзърс) - гаднички са. Нали снаеш, че ако не можеш да ги правиш със изпънати крака, като за начало може със сгънати в коленете

# 36
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: vanesa
Да ви питам, по колко пъти седмично мислите да тренираме Confused:

Ами с малки изключения - аз права коремноте упражнения всяка сутрин  Wink ама това е защото съм много нетърпелива. Мисля, че 3-4 пъти седмично е достатъчно  Thinking

# 37
  • Мнения: 496
Цитат на: nimfetka

Би ли обяснила каква е разликата между каланетика и пилатес гимнастика? Аз също някога изграх каланетика, имам и книжка, та сега се чудя да се захващам ли с нея или да пробвам пилатес? Кое има по-голям ефект?

nimfetka,
Гледала ли си някоя от тренировките или пък рекламните филмчета за Пилатес по Евроспорт? Основната разлика между двата вида гимнастика е следната:
 - Каланетика - движения в "тройно забавено темпо"; започваш от 5 повторения, целта е да стигнеш до 100 (при 1-часовата програма)
 - Пилатес е с по-висока интензивност, няма повече от 10 повторения.
Нещо извън темата: и Пилатес, и Каланетиката се видоизменят от различните инструктури - един си  прибавя любимо упражнение, друг променя някое за по-голям ефект.

Мисля, че всяка физическа активност прави добро на тялото, важно е постоянството и разумната диета, за да се превърнат мазнините в мускул. Но за най-забележими резултати за най-кратки време - моят фаворит е каланетиката. Насочих към Пилатес единствено заради разнообразието - играя каланетика от 12 г. Grinning. Но от известно време - в зависимост от настроението и времето, с което разполагам - сменям тренировките. Пълни и кратки програми на пилатес и каланетика редувам с йога, фитнес и аеробика. Така винаги е забавно.
Избери си и започни, винаги можеш да се насочиш към друго. Важното е да не се отказваш! Дори да пропуснеш ден или седмица, продължавай! Заслужава си! Желая ти успех!

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Много съм разочарована от първия опит!
Мислех, че детето ще се забавлява заедно с мен...а то не беше кикотене, обикаляне, тръшкане отгоре ми точно, когато каката казва, че Пилатеса изисква съсредоточаване, сяда ми отгоре, като се опъвам по средата на упражнението, реса ми косата, щом наведях глава, слага ми фиби.... ужас, ви казвам... на 25-тата минута се отказах и се предадох.
Другия път ще правя докато спи.
А упражненията с търкаляне по гръб как ги правите? Те са няколко...аз на първото се търколих няколко пъти, ама ме заболя гръбначето и после не се търкалях. Как процедирате?

# 39
  • Мнения: 496
boo,
И ние сме като вас - играем заедно със сина ми. Най обича ножиците, умира от смях докато ги прави и все гледа да ми хване краката  Grinning.
Когато правя упражнението "топка" и другите, свързани с търкаляне, слагам сгънато детско одеало. Доста приятно се получава, нещо като масаж на гръбначния стълб.

# 40
  • Мнения: 496
Пропуснах да кажа, че на 2 пъти и тати се включи в забавлението  Grinning  Grinning  Grinning . И той харесва ножиците  Grinning

# 41
  • Мнения: 5 877
И Ането се катери по мен. Аз постлах одеяло на пода, да има място и за нея. Започнахме упражненията. На нея й доскуча още докато каката говореше. Въодушевена отиде в другата стая и донесе собственото си юрганче. Реших да го преглътна. Донесе и чаршафа. Тук скочих и прибрах двата атрибута. Искаш ли да се упражняваш с мен - искам. Добре, лягай тук.
От всичко най-проблемно беше, като се напъха под главата ми за едно от тия упражнения, дето изискват главата да е към гърдите. Ами ако се отпусна?
Правила ми е и номера като реша да правя "Мост" от йога, да минава отдолу, щото тя пък била рекичка. А аз и без това едва издържам!
Накрая срам не срам я връчих на свекърва си, която ни гостува, и така си доизкарах серията.

# 42
  • Мнения: 496
Цитат на: Anda
И Ането се катери по мен. Правила ми е и номера като реша да правя "Мост" от йога, да минава отдолу, щото тя пък била рекичка.

 Grinning  Grinning  Grinning  Много ми хареса! Тези мъничета на всичко могат да намерят отговор!

# 43
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Здравейте момичета, и аз искам да се присъединя ,но от тук нищо ,което сте дали не мога да изтегля,за да започна с гимнастиката.Ще съм благодарна ако някой даде линк ,който да си сваля.  261uu Имам на DVD "The  perfect body:THe  pilates way with Linne Robinson(body control 3),no  незнам дали е подходяща за начинаещи. Благодаря ,предварително

# 44
  • София
  • Мнения: 137
Бройте ме и мен, зарибихте ме с тия ножици nuts
Сега тегля филмчетата, ще докладвам и аз как се справям Simple Smile
Сега се сещам,  да ви питам - на какво правите упражненията? Имате ли от тези специалните дюшечета? Има ли нужда да си купувам, че у нас навсякъде е с теракот?

# 45
В "На кафе" говориха за Пилатес за бременни, този Пилатес за бременни става ли или си е стандартния?

# 46
  • Мнения: 496
Цитат на: didalex
Ще съм благодарна ако някой даде линк ,който да си сваля.  261uu Имам на DVD "The  perfect body:THe  pilates way with Linne Robinson(body control 3),no  незнам дали е подходяща за начинаещи.

Диди,
Ето тук http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=133647&highlight=%EF%E8%EB%E0%F2%E5%F1 има пилатес за начинаещи. Можеш да започнеш с него и после да правиш упражненията от DVD. Упражненията за седалището и бедрата имат страхотен ефект!

# 47
  • Мнения: 496
Цитат на: Anonymous
В "На кафе" говориха за Пилатес за бременни, този Пилатес за бременни става ли или си е стандартния?

Аз видях само 1-2 упражнения за краката - бяха от Пилатес, но инструктурката не ги показа както трябва. Във всички филмчета подчертават, че кракът не трябва да се вдига високо, а тя, напротив, поощряваше дамите да правят точно това. Упражненията за коремните мускули по време на бременност са специфични; предполагам, че съставителя на Пилатес за бременни се е съобразил.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Не искат да се изтеглят при мен.Нямало връзка със сървара. Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, дали мога да си ги дръпна тия упражненийца в клуб директно на диск, щото у нас съм на трафик и малко множко ми идват 500 Мб.Или трябва компа да има спец.програма за печене на дискове?Май трябва да може от всякакъв комп Rolling Eyes Я кажете, ако може, да заминавам...

# 50
  • Мнения: 558
Цитат на: belinda
Момичета, дали мога да си ги дръпна тия упражненийца в клуб директно на диск, щото у нас съм на трафик и малко множко ми идват 500 Мб.Или трябва компа да има спец.програма за печене на дискове?Май трябва да може от всякакъв комп Rolling Eyes Я кажете, ако може, да заминавам...


Spored мен въввсеки клуб ще ти ги запишат на диск.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Бройте ме и мен Simple Smile от окло седмица съм го дръпнала и все се каня  Whistling иначе сутрин като се събудя още в леглото правя 2-3 упражнения за краката. но нищо повече... От утре започвам и аз. Мисля да го комбинирам с лимоните... Дано да има ефект  #Silly

# 52
  • Мнения: 1 517
Аз тоя Пилатес не можах да го изтегля. Донякъде се тегли нормално, после изведнъж спря и вече не ще.  Sad

# 53
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Mimi flax написа
Цитат
Ето тук http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=133647&highlight=%EF%E8%EB%E0%F2%E5%F1 има пилатес за начинаещи. Можеш да започнеш с него и после да правиш упражненията от DVD. Упражненията за седалището и бедрата имат страхотен ефект!


Благодаря, Sad но нищо от дадените не се отваря пак.HELP!!!!!!!

# 54
  • Мнения: 496
Диди,
Отиди на този адрес и потърси "Пилатес". Дано се получи.

# 55
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Понеже не можах да отворя нищо се порових малко и ето какво намерих
http://www.lhj.com/lhj/category.jhtml;jsessionid=RBT3AIDSYIW4PQF … cises_Pilates.xml
 надявам се да съм била от полза за другите мами от чужбина, на които също не им се отваряше newsm10 .И сега ако се намери някой да ги прави редовно ,няма да приличам на  261uu Поздрави и мерси на mimi flax

# 56
  • Мнения: 1 616
В дадените линкове има по няколко филмчета Пилатес. Обяснете ми кое за какво е и кое е за начинаещи, за да знам какво точно да си дръпна?

# 57
  • Мнения: 2 142
Boo, бройте ме и мен! Включвам се в пилатес групата от утре.  От 2дни съм на зелева супа, не е лошо да и помогна с малко упражнения.

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз викам към Пилатеса да включим и спиране/намаляне на тестяното и сладкото... А?

# 59
  • Мнения: 1 616
Цитат на: boo
Аз викам към Пилатеса да включим и спиране/намаляне на тестяното и сладкото... А?

boo, много жестоко от твоя страна! Sad  Sad  Sad Аз спрях цигарите, кафето, алкохола, сексът вече 4-ти месец е мираж, сега и сладкото ли?!? Ми то едничка радост не ми остана... Sad  Sad  Wink
П.С Никой ли няма да ми отговори за видовете пилатес? Sad

# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Нимфетка, аз ако не го намаля поне сладкото и тестяното, от сутрин до вечер пилатес да връткам, резултат нъц.
Затова (аз поне) ще се огранича, че иначе... а и предния път като го спрях (почти изцяло) свалих 3-4 кг за нула време без зор...пак искам.
Днес бича паста след паста на прощаване със сладкото #Puppy dog
Pilates for Dummies правим начинаещите Wink

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Сега видях, че линкът съдържа други филмчета. Значи, като гледам, на теб ти трябват Warm-Ups и Beginner Workouts.

# 62
  • Мнения: 1 616
Мерси, boo, за инфото- аз изтеглих вече Pilates for Dummies, ще взема да дръпна и другите. А колкото до сладкото и тестените изделия- имаш пълен резон, че трябва да ги ограничим, ама ми стана тъжно, щото си имам слабост към тях, та реших да споделя мъката си.. Sad  Wink

# 63
  • Мнения: 397
Ох, аз малко късничко се включвам, ама бързо схващам  Grinning , сигурно ще наваксам, само да започна и ще видите какво става Grinning  Grinning  Grinning

# 64
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ей Бу какво става - правиш ли гимнастика или само организира народа и се покри  Stuck Out Tongue
Аз упорито продължавам с Пилатеса сутрин, а сега го съчетавам и с целутрон след работа  Wink  Мъжо казва, че забелязва вече ефект  Thinking

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Кикикики, издебна ме пак! Отдала съм се на нискокалорична диета (сравнено с предишната, която консумирах, не по принцип) и Пилатеса ми е в застой...
Сега така ме засрами, че приспивам детето и се хващам да виря краци!

# 66
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ех, знаех си аз, че такива си ги свършила  Stuck Out Tongue  Я се вземи в ръце и влизай във форма  Stuck Out Tongue

# 67
  • Мнения: 1 383
Цитат на: mimi flax

При мен подейства бързо  Grinning, но това е вероятно заради тренировките ми с каланетика  години наред:wink:
Успех, момичета!


Според теб по-добри ли са от каланетиката?

# 68
  • Мнения: 496
Цитат на: tsveti7

Според теб по-добри ли са от каланетиката?

Цвети,
Някъде в тази тема написах, че съм фен на каланетиката.  Grinning  Преминах към Пилатес за малко разнообразие, а и защото тялото свиква както с диета, така и с упражнения.
Моето мнение е, че каланетиката стяга и оформя по-добре и по-бързо. Тренировки с каланетика, съчетани с разумно хранене, могат да направят чудеса. Повярвай, изпитала съм го на собствен гръб. Не мисля, че трябва да избираш между двете, прави това, което ти е по-приятно. Не можеш да навредиш на тялото си.

# 69
  • Мнения: 182
Бройте ме и мене от утре почвам. В момента си тегля филмчетата. За сега правя по малко упражнения - лицеви упори, коремни преси, скачане на въже по малко от всичко. Имам около 3 кг да сваля, но предимно да се стегна защото корема ми е още смачкан.

# 70
В края на краищата от къде мога да си изтегля Пилатес. Нищо не ми се отваря като хората!Някой успял ли е със сигурност да си изтегли и то от скоро време.

# 71
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: mimi flax
Цитат на: tsveti7

Според теб по-добри ли са от каланетиката?

Цвети,
Някъде в тази тема написах, че съм фен на каланетиката.  Grinning  Преминах към Пилатес за малко разнообразие, а и защото тялото свиква както с диета, така и с упражнения.
Моето мнение е, че каланетиката стяга и оформя по-добре и по-бързо. Тренировки с каланетика, съчетани с разумно хранене, могат да направят чудеса. Повярвай, изпитала съм го на собствен гръб. Не мисля, че трябва да избираш между двете, прави това, което ти е по-приятно. Не можеш да навредиш на тялото си.

Мими, от къде мога да си друпна филмче с каланетика за да разнообразя Пилатеса, че нали се свиквало с едни и същи упражнения  Wink
Ти на колко време ги разнообразяваш?

# 72
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Видях вече темата за каланетиката. Хъм, сама няма да се правя май, а и предпочитам д агледам някой, а не картинка. Ще видия - може пък и да си потърся някъде оргнизиарни упражнения с група  Thinking

# 73
  • Мнения: 182
http://ftlbg.com/theadmin/videoz/Bodywork/ Аз снощи от тук теглих Пилатес упражнения.

# 74
  • Мнения: 496
Цитат на: Valery
Видях вече темата за каланетиката. Хъм, сама няма да се правя май, а и предпочитам д агледам някой, а не картинка. Ще видия - може пък и да си потърся някъде оргнизиарни упражнения с група  Thinking

Валерка,
В София има(ше) каланетика на много места, но инструкторките включват упражнения и от други комплекси - Джейн Фонда, Синди и др.
Аз се опитвам да правя тренировки всеки ден - редувам пилатес с каланетика през 2-3 седмици (но не по 1 час, а по 1/2). Ако съм заета, опитвам съкратени варианти от други програми - по 10 мин. сутрин и вечер. Ако пропусна ден (дни), правя пълен час.
Дано съм ти била полезна.

# 75
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: mimi flax
Цитат на: Valery
Видях вече темата за каланетиката. Хъм, сама няма да се правя май, а и предпочитам д агледам някой, а не картинка. Ще видия - може пък и да си потърся някъде оргнизиарни упражнения с група  Thinking

Валерка,
В София има(ше) каланетика на много места, но инструкторките включват упражнения и от други комплекси - Джейн Фонда, Синди и др.
Аз се опитвам да правя тренировки всеки ден - редувам пилатес с каланетика през 2-3 седмици (но не по 1 час, а по 1/2). Ако съм заета, опитвам съкратени варианти от други програми - по 10 мин. сутрин и вечер. Ако пропусна ден (дни), правя пълен час.
Дано съм ти била полезна.

Проблема ми е, че съм на работа до 6 часа и трябва да намеря нещо, което де е от 6 (ако си тръгна 15 мин по-рано) и да е около офиса - разбирай Славейков, за да мога да ходя на време.  Confused

# 76
  • Мнения: 496
Можеш да опиташ вкъщи за месец - два и като постигнеш желаната форма, да я поддържаш с филмчетата, които имаш под ръка. Макар с компания да е по-лесно   Confused

# 77
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: mimi flax
Можеш да опиташ вкъщи за месец - два и като постигнеш желаната форма, да я поддържаш с филмчетата, които имаш под ръка. Макар с компания да е по-лесно   Confused

И моята идея е такава  Wink

# 78
Цитат на: Valery
Цитат на: mimi flax
Цитат на: Valery
Видях вече темата за каланетиката. Хъм, сама няма да се правя май, а и предпочитам д агледам някой, а не картинка. Ще видия - може пък и да си потърся някъде оргнизиарни упражнения с група  Thinking

Валерка,
В София има(ше) каланетика на много места, но инструкторките включват упражнения и от други комплекси - Джейн Фонда, Синди и др.
Аз се опитвам да правя тренировки всеки ден - редувам пилатес с каланетика през 2-3 седмици (но не по 1 час, а по 1/2). Ако съм заета, опитвам съкратени варианти от други програми - по 10 мин. сутрин и вечер. Ако пропусна ден (дни), правя пълен час.
Дано съм ти била полезна.

Проблема ми е, че съм на работа до 6 часа и трябва да намеря нещо, което де е от 6 (ако си тръгна 15 мин по-рано) и да е около офиса - разбирай Славейков, за да мога да ходя на време.  Confused

Провери на стадион "В. Л.", там има разни такива работи за кълчене и ми се струва, че е близко до Славейков.
Аз се бях заканила да ходя този месец, но като видях филмчетата за пилатеса и се отказах( поне докато е студено на вън, ще си спортувам в къщи, че сега докато се замъкна до стадиона и    cold ).


Какво стана с виртуалната група или Бо само пусна мухата и офейка?

# 79
  • Мнения: 105
Здравейте на всички.Отскоро разбрах за упражненията Пилатес и мисля да се запиша на курс тук във Варна.Ако имате идея от къде мога да си изтегля от мрежата някакво видео да придобия представа,моля пишете ми!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 544
Хей мами.. я споделете какъв е резултата от март до сега??? В момента си свалям  Pilates..... Body Slimming. Някой правил ли ги е тези упражнения. Препоръчайте нещо че  261uu  261uu  261uu  261uu е фиданка пред мене.

# 81
Вече има нова мода, избирайте си костюми Simple Smilehttp://www.aleena.com/gallery/

# 82
  • Мнения: 472
Е определено има и готини костумчета , който стават за танци-манци разбирайте кучек , ама от него няма как да си приберем коремите !
 smile3524Щото ако беше така в къщи по цля ден щях да слушам планета и да се кълчота с бебчо в ръце ! Laughing Laughing Laughing rotfImbo newsm44 вместо да играя пилатес , докато спинка !

Общи условия

Активация на акаунт