С деца (близнаци) на море :))))

  • 7 629
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 051
Някой спомена, че надуваемите басейни са безмислени. Защо бе хора - аз на това разчитах, как ще ги овардя от морето.
Малкия ми син бая време седеше в басейнчето. Беше на година и половина за първи път на море и го гонеше леко шубе от голямата вода. На следващата година басейна само го разнасяхме. Мисълта ми както винаги пращи от яснота  Twisted Evil - исках да ти кажа, че още не е късно да улучиш възрастта, в която басейнът може да залъже апетитите.
Ние пък отиваме в Созопол сега, на 16 юни, като свършат големите училище. Ще бъдем в къща, на сравнително удобно място. Не съм ходила там от 15 години, въобще не знам останал ли е читав плаж.... Confused:

# 31
  • България-София
  • Мнения: 573
Ами и аз не съм била от 7 год на Созопол, но и тогава ходихме на плаж по съседните плажове, На самия Созопол беше такова ходене по главите, че ме отказва да почивам там. Е, 16 юни не е 1 август така че незнам... Ние се стягаме на хотелче в ММЦ на наши познати/и те са с малко дете/. Било до Магнолиите /не че знам какъв е/, сред гора, тихо, на 50 м от плажа, чисто, спретнато - ами това е което ми допада Пък и ако не ме лъже паметта плажната ивица е широка, голяма  и няма да се чувсвам като сърдинка в собствен сос Simple Smile . Гледахме и оферти за Албена, Слънчев бряг, но ме е страх от големите децибели - водя си едни "усилвателчета". Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 6 558
Благодаря на всички, включващи се в темата със съвети, преживелици и указания - ценя много помощта ви.   bouquet  bouquet  bouquet
За Вита парк в Албена - препоръчаха ни го като най-удобен за придвижване с количка ( имало само 10-на стъпала преди алеята) и като съотношение удобства -цeна на all inclusive. Аз ще нося кошарките, защотf предлагат, но наема е 6 лв. на вечер та за10 вечери за 2 кошари ми излиза, колкото една нова  Embarassed Embarassed Embarassed, пък и се надявам да сме с голяма кола, чакаме я да дойде  Praynig Praynig Praynig. Идеята да звънна предварително за стаята - е супер добра, ще се възползвам  Wink, но мисля, че май сега е още раничко да звъня за края на август а ? За ресторанта - нарочно го избрахме да е по-далечко, че и разходка ни трябва след папото, че сме се закръглили и аз и мъжо  Twisted Evil Twisted Evil - търкаляме се. И моите в 20.30 -21.00 си лягат, ама мойто сУпруг за това мечтае - сега ги храни, мие, стрелиризира, хайде на компа, хайде телевизийка и то станало 23 часа. А пък аз си мечтая, като се положат всички по леглата аз с книжка на терасата и с едно коктейлче - джин фис например  Crazy Crazy Crazy...

# 33
  • Мнения: 1 533
Биби, случайно попаднах на темата. Във Вита Парк бяхме за 2 нощувки с мъжа ми 21-23 май. Възхитена съм! Ще ти е много удобно за децата! Просто е страхотно, изненадана съм че го водят само 3 звезди. Само че не знам края на август цените как ще са. Ние хванахме една оферта, 36 лв на човек all inclisive. А на една табела на входа на Албена пишеше че нормално през сезона за Вита парк цената е 109 лв ooooh!.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 558
Биби, случайно попаднах на темата. Във Вита Парк бяхме за 2 нощувки с мъжа ми 21-23 май. Възхитена съм! Ще ти е много удобно за децата! Просто е страхотно, изненадана съм че го водят само 3 звезди. Само че не знам края на август цените как ще са. Ние хванахме една оферта, 36 лв на човек all inclisive. А на една табела на входа на Албена пишеше че нормално през сезона за Вита парк цената е 109 лв ooooh!.

след 24.08 е 52 лв на човек all inclusive, ако платиш до 15.06 (както направихме ние)10% отстъпка. И понеже това са цени с ДДС и взехме ф-ра на мъжото шефа ни върна ДДС-то и така излезе супер прилично- за двамата за 10 дни 780 лв. ( децата без пари, щото са до 2 години )

# 35
  • Мнения: 811
Аз ще нося кошарките, защотf предлагат, но наема е 6 лв. на вечер та за10 вечери за 2 кошари ми излиза, колкото една нова  Embarassed Embarassed Embarassed, пък и се надявам да сме с голяма кола, чакаме я да дойде  Praynig Praynig Praynig.
К`ви 6 лева  #Crazy
Кошарите са безплатни и във Вита парк, и в Калиакра  #2gunfire Но предварително се заявяват.
Миналата година във Вита парк плащах 80 лв на ден /за мен и ЛС/ - щерката - безплатно.
Сега в Калиакра плащах за двама възрастни /по 43 лв./ и 1/2 храна на щерката - 13 на ден. Малчо и кошарата - безплатно!
Щом си се спряла на Вита парк - там най-много ми харесаха стаите в допълнителното ниско крило. Пред тях една градина и зеленина - чудо-чудо   bouquet
Ей, отсега се размечтах  grinning039

# 36
  • Мнения: 811
Във Вита Парк бяхме за 2 нощувки с мъжа ми 21-23 май. Възхитена съм!
Нищо чудно да сме се видяли неиде по плажната алея. Ама като не се познаваме  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 533

след 24.08 е 52 лв на човек all inclusive, ако платиш до 15.06 (както направихме ние)10% отстъпка. И понеже това са цени с ДДС и взехме ф-ра на мъжото шефа ни върна ДДС-то и така излезе супер прилично- за двамата за 10 дни 780 лв. ( децата без пари, щото са до 2 години )

Страхотно! Винаги съм си мислила, че е супер скъпотия да се ходи на хотел на морето, особено пък тия ол инклузив оферти. Всъщност това е май единствения начин да знаеш със сигурност колко пари ще изхарчиш. Аз имах 5 лв. в чантата си и така си ги върнах в Русе, не сме излизали извън хотела и се подухме от ядене и пиене и на алкохол вкл. Чудни са тия гривнички на ръката, чак мъчно ми стана като ми я взеха накрая Laughing

Общи условия

Активация на акаунт