До каква възраст ползвахте столче за хранене?

  • 3 923
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Цитат на: Туфи
Цитат на: malina_m
Благодаря ви за отговорите. Тези от две части ми се струват много нестабилни, малко ме е страх да не се преобърнат или просто да падне - той и сега не го свърта на едно място. Ще помисля още.  Grinning

Нестабилни в смисъл? Детето седи на това столче САМО докато се храни (го хранят). Тогава единият родител е винаги до него. Нали не възнамеряваш да го оставяш в столчето по-продължително време? Wink  Rolling Eyes



Ами да, но ако го оставя за две минути и отида да донеса нещо и т.н... имала съм какви ли не ситуации досега, та затова.


Цитат на: Ружа72

Ако имате обикновени дьрвени столове с права облегалка най-добре вземете пластмасово столче което се закрепва на обикновен стол и е преносио


Това е много интересно, особено ако се закрепва здраво, трябва да потърся. Имам и сантиментални спомени от такова малко дървено столче  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: malina_m
Ние не сме ползвали столче за хранене досега, чудя се дали има смисъл да купуваме тепърва - за бебе на 10-11 м.


Ние ползвахме до около 1 г. 6 м. Понеже Александра ходи на ясла, а там ядат на масички, тя започна да настоява да сяда като нас на масата. Така се отказахме от столчето за хранене Grinning

# 32
  • Мнения: 2 807
синът ни е на година и девет месеца и се храни във високото си столче. Много му харесва и му е удобно, на мен също  Wink
Дори когато огладнее сам се опитва да се изкачи и да седне в него. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт