СЕПТЕМВРИйската дружина става на година и половина!

  • 8 416
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 234
Незнам дали вярвате в леенето на куршуми, обаче мъжът ми когато я изведе следобед на разходка, я завел при една баба; Вярвайте ми, върна се обратно предишната Симона...Бабата казала че е урочасана; от 4 дена не беше същата, рев и хленчене непрекъснато, залепена за мен, вдигаше на няколко пъти температура, с нищо не си играе, само седи в мен и се гушка. Мислехме че е болна, че е стрес, аз се бях побъркала направо - да гледаш как детето ти се държи точно обратното както е било откакто е родена. А сега пак си пее, танцува, бели прави, бяга насам- натам. Сигурно има и стрес от яслата, но явно и още нещо друго...
Вече ми отлекна, извинявайте че ви занимавах...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Alexandra, линкът разкри за мен много полезна тема  Peace Разбрах, че не сме единствените с болестния проблем.  Аз нямам време да чета много форума  Embarassed Като чета и поста ти, започвам и аз да се замислям  newsm78
Aseim, не ми се говори за АБ. Това беше третия за тази зима. Много вярвам на един лекар, който pipiole ми препоръча и той каза, че понякога не става без АБ. Иначе той не ги изписва току-тъй. Само да ми се оправи детенцето напълно Praynig Сега никакви лекарства не давам. Хапва по малко, но е кисел, омърлушен, все иска да е гушнат...
Тази седмица ще е Софиянче. Баба му ще го гледа, за да се върна аз в Банско, че миналата седмица никаква работа не съм пипнала докато се гледахме.
Ех, Ивчо и Йоана са такива бонбони  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Пепа, пък Белослава ми е клиентка в Банско Mr. Green

# 17
  • Мнения: 823
Алекс, прочетох и аз постинга ти и смятам, че задължително трябва да питаш какво се е случило! Лелките е трябвало да ти обяснят без да е нужно ти да го изискваш. Все пак Мони е малка и няма как да ти каже какво и е. Не бива да се притесняваш да питаш за каквото и да било, свързано с малкото ти детенце  Hug Радвам се, че Мони е отново слънчева и палава   bouquet

АниК, стискам палци тази седмица да се възстанови напълно Габи.  Hug

# 18
  • Мнения: 47
Момичета докато не се е истърколил деня, да ви почерпя по едно  party023 newsm38 Wine Glass cheers beer2 beer3  smokeuu smile3510кака ни Хриси навърщи 17г.Покрай шетнята днес нямах никакво време за РС-то, но сега имам и време и възможност Mr. Green пръчвайте Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 393
Магда-Честит Рожден Ден на Хриси! newsm59 newsm67 Tada Да ви е жива и здрава , по-малко да ви ядосва и повече да ви радва!
Уфффф нещо напоследък цикълът ми стана по-тежък.Преди изобщо не го усещах, никакви симптоми нямах, а сега...схванал ми се е кръста, корема ми е подут и ме болиии-поносимо е, но се усеща.Много тъпо Tired

# 20
  • Мнения: 1 599
Магда, честито и от мен! Да ви е жива и здрава Хриси
Мечо и аз съм така, много гадна работа. Пиеш ли нещо?
Момичета аз от днес съм на диета. Стискайте палци да издържа


ДА ВИ НАПОМНЯ ЗА СРЕЩАТА В СЪБОТА. Очертава се хубаво време


17.03 СЪБОТА, БОРИСОВАТА ГРАДИНА/СРЕЩА ЕЗЕРОТО АРИАНА/, 10.00ч. /ако е рано може и 10.30. кажете/
Всички желаещи са поканени  Hug

# 21
  • Мнения: 398
Здравейте мамета, извинявам се че не успях да дойда на срещата на 02, но винаги причината е една и съща - бяхме болни Sad И този път беше много страшно и се уплашихме - щяхме пак да стигнем до инф. б-ца и да завъртим кръга с АБ-те, но слава на бога прекъснахме по чудо /хомеопатия/ проблема и сега се закрепваме  Praynig
Аник ние досега не успяхме да минем без 5 АБ, което направо не само ме тревожи, но мира не можех да си намеря. Сега прилагаме продуктите на аквасоурс+хомеопатия пък да видим - там ми е надеждата.
Та на голяма патерица честита баба Марта - живи, здрави, бели и червени, радостни и засмени маненки и големи  Laughing Laughing  Laughing
Честит 8 март - да бъдем обичани, ценени, уважавани не само на този ден!  bouquet  bouquet
П.С. Понеже май бих все пак рекорда по записване и неидване на срещи - сега нищо няма да кажа пък да видим  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 171
Добро утро, момичета Hug. Днес гледам слънчице изгрява, май ще ходим на разходка Grinning.
Магда, Честит Рожден Ден на Хриси /на патеричка/. Да ти е жива и здрава и малко повече да те слуша  bouquet!
Алекс, точно това най-много ме притеснява от ходенето на ясла. С боледуването е ясно, че няма разминаване докато не изградят имунитет, но детската агресия... Sad  Мисля, че е най-добре да попиташ учителките от какво са й на Мони драскотините по лицето. То е ясно от какво са, но все пак, ако им се обърне внимание, може би ще ще бъдат по-бдителни. Радвам се, че сега Мони е добре Hug
Евица, съжалявам, че и вие сте били болни. Дано вече с идването на пролетта да се свърши най-накрая с болестите и всички болнички да оздравяват.
Марис, вие къде се разхождате с Ади? Откакто се преместихте не можем изобщо да се видим. Ние идваме някой път към Младост 1а, най-вече когато имаме да пазаруваме нещо от Пътеките или от Стил 99, но не съм ти звъняла, защото не знам дали е удобно. Хайде нйакой път да се видим ако искаш?
Лек ден от нас с Алекс!

# 23
  • София
  • Мнения: 384
Магда-
Уфффф нещо напоследък цикълът ми стана по-тежък.Преди изобщо не го усещах, никакви симптоми нямах, а сега...схванал ми се е кръста, корема ми е подут и ме болиии-поносимо е, но се усеща.Много тъпо Tired


Здравей.По този повод искам да ти препоръчам да си сложиш спирала мирена(ако скоро не плануваш ново бебе).
Аз си сложих и съм много доволна.Никакви болки,съвсем малко зацапане.Надявам се даже съвсем да изчезне.Ако те интересува.ще ти дам повече подробности.
Приятен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 5 393
Добро утро дами  bouquet  food010
Надниквам преди да тръгна за работа.
Венистефани-аз имам леки предубеждения към спиралите, не знам защо Rolling Eyes Благодаря за инфото Hug,ако ми се влоши положението при цикъл ще обмисля и този вариант.
Лек ден на всички Heart Eyes

# 25
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Да кажем и ние ДОБРО УТРО и да ви покажем как яздиме кучето - така се прибираме от разходка като се умори!

Хубав ден на всички! Hug

# 26
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет и от нас,
 ние ходихме през уикенда да гледаме биатлон на Холменколен...просто нямам думи, беше невероятно изживяванел видяхме великия Оле Бьорндален от 1 м /естествено той пак победи/.......още ме държи емоцията Laughing...Макси проспа в количката цялото събитие Mr. Green

Мечо пух - при мен пък е станал ужасно обилен цикъла 1 и 2 -ри ден, определено го отдавам на раждането и годинките Laughing
алекс- попитай все пак в яслата, не бива да оставяме някой да тормози децата ни Hug
пипи- да ви е живо и здраво търпеливото куче Wink

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 10:27 от deata

# 27
  • Мнения: 2 171
Пипи, ще ме умориш с тези снимки Joy. След като ги видях няма как да не ми е хубав деня Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 3 595
Здравейте момичета  Hug

Благодаря ви много за прекрасните пожелания  Heart Eyes

Честита годишнина на Алекс!
Честит Рожден Ден на Хриси!
Честита половин годинка на всички малки човечета!

Аз бях болна точно за РД  Mr. Green Изгоря ни печката и тук е ужасно студено, а аз използвам повода хубаво да се наспя  hahaha

Алекс и аз смятам, че е хубаво да се говори с лелите!
Стискам палци на всички да оздравяват Praynig
Целувки от всички ни  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 528
)Здравейте днес сме вече на антибиотик от 12 часа.Таман се оправихме малко и пак се разкашляхме и то благодарение на мене.Да не говоримче колко сме станали лигави.
Пипи67 сега разбирамте душа.Не е лесно определено.Никой друг не признава освен мене,но от 1 април ако ме искат на работата ще де наложи да отвикне от мене.За срещата не казвам за сега нищо защото нищо незнам.От нея зависи.Ако не успееме мислено ще сме с вас.
Алек и аз мисля че трябва да питаш леките каво е станало.Може и от креватчето да се одраскала нещо.Много често повечето момченца бия момиченцата,защоо може би ги харесват.Така майма ми ми го обясняваше на времето. hahaha hahaha JoyДано да е момченце влюбено в нтея,а не някоя агресия.
Като заговорихте за цикъл,моя закъснява с 7 дена вече Dizzy FaceДа не говориме че от както сме се върнали от болницата ми причернява от време на време,но може и да е от неяденето покрай ВЕроника.
Пипи и сие ще си помислят   ylinfant  ylinfant  ylinfant,ама каквото и да е ще се разбере скоро.
Иначе МЕчо Пух при мене е точен и не го осещам въобще.Така като ти го осещаш бях преди да родя.Сега се родих с този месечен цикъл.
Мечо пух за патиланци ходихме миналия месец с гаджето и нсвекъра и свекървата на мойта hahaha hahaha Joy Joyи ВЕронка от превъзбуда едва легна към 16 часа,а гаджето още в кола заспа.АЗ исках да се кача на блъскащите колички но нямаше на кой да оставя ВЕроника ,баща й си имаше работа.Явно не съм ви показвала как ЕВроника се забавляваше.Ще ги кача и ще ви покажа,но като заспи,защото сега иска да я люлея на една люлка.
Доскоро
Ето ви снимките от Патиланци от миналия месец
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=82012&view=1&photo=113

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 12:50 от mama rosi

Общи условия

Активация на акаунт