за първи път татко

  • 5 291
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 157
Ето и нашата история, която доказва, че има господ на тази земя!!!
Повече от две години правихме опити да имаме бебе, но въпреки отличните изследвания нещо не се получаваше  Cry ... Една нощ (цикълът ми вече закъсняваше с 2 дни) се събудих от ужасна остра болка ниско долу в дясно. Естествено помислих, че е апандисит, защото и крака не можех да си сгъна и със съпруга ми отидохме в Пирогов. Хирурга там предложи консултация с АГ спец и след преглед с вагинален ехограф (който по принцип е най-точен диагностик за ранна бреност Sign Exclamation ) ми каза, че се е спукало някакво мехурче и течността се е изляла в корема, та от там и болката. Изрично го питах има ли бебе - той категорично не и ако не ми дойдел мензиса до 4-5 дни да ми биели някаква инжекция, за да го предизвикат. А мен все нещо ме глождеше и реших след 3 дена да си направя тест за бременност. Представете си удивлението ми, когато ясно видях  EFP Така още два дни по ред си правех тестове и всички те бяха положителни. Не искам и да си мисля за варианта, в който послушно щях да се подложа на тази глупост с инжекцията и .... А горкият татко, който стана свидетел на целия нощен екшън в Пирогов изобщо и не подозираше какво го чака и когато му показах всички тестове едва прикри вълнението си - и той като мен страшно искаше да имаме бебче! Та това е момичета от мен ... никога не избързвайте и не се доверявайте на първото чуто мнение Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 181
Моя мъж знаеШе, 4е Ще си правя теста за бременност и ми се обади на работа да ме пита дали е положителен. не знам как успях да се сдържа да не му кажа, 4е "да" Laughing Като се прибрах в къЩи (той все оЩе не се беШе върнал) увих поне 50 химикала (всеки поотделно) в по няколко листа хартия. СъЩото направих и с теста за бременност и после му връ4их вси4ки увити неЩица и го накарах да ги отвори 1 по 1 докато намери теста. А, казах му да внимава като ги развива, Щтото теста е "деликатен" и може да се скъса и да не види резултата (бабини девитини), така 4е като ги развиваШе се бавеШе 2 пъти пове4е  Twisted Evil . Не можете да си представите как си скъса нервите докато разви над 30_40 химикала докато наи_накрая стигна до теста. Горкия ве4е беШе потен, зелен, от4аян... #Crazy  #Silly  #Cussing out  Sick  и му идеШе да ме  #2gunfire  Ама и аз хи4 не му помагах като му се хилех отстрани  Mr. Green  ...
...
Интересното е 4е като видя резултата пропуШи..... слава Богу, от Щастие #Onfire  #Milti

# 47
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хе - темичката е много сладка и за разлика от другите теми я изчетох цялата и ми стана много мило.
При нас нещата стояха така:С мъжът ми искахме бебе и не сме се пазили изобщо.Обаче Ццъ.Една година нищо. Междувременно решихме да се женим и застягахме заветното празненство- бабите отдавна си крояха тоалетите:) Още преди да се запознаем Laughing Една седмица преди да затропаме Орото с Мъжът ми олепихме някакъв грип. Мен ми закъсняваше ...ВНИМАНИЕ..с два месеца. Но за една година опити- доста пъти ми се е случвало да ми закъснее и като се почнеха едни тестове ...Но този път си казах няма смисъл да се измъчвам и не купих тестове. Започна да ми става лошо пред компютъра и следобед огладнявах зверски. Ама аз не сещам изобщо. В службата трябваше да попълваме документи за шестмесечен стаж в Евростат. Шефката- с нея бяхме в една стая - казала на големия шеф- Валя не я бройте - тя на есен ще има други грижи. И аз се ядосах- от къде на къде ще ме игнорират така. Ох пак се оплеснах. Та седмица преди сватбата се разболях зверски, но преди да почна с хапчетата реших да си направя тест. И нали се сещате- шефката се оказа права- предполагам се е досещала Laughing Теста направих тайно, за да не притеснявам напразно мъжът ми и родителите му- тогава живеехме заедно. Когато мъжът ми се прибра от работа и аз пърхам край него. А той се чуди защо е това. Изчаках да дойде в нашата стая и му казах- той ме прегърна и стояхме така сигурно един час без да си кажем и дума. На останалите казахме след сватбата, а аз такива танци му хвърлих че вечерта ми стана ужасно зле. Но всичко беше наред.
Втория път беше и по романтично и по- емоционално, защото имаше и леко отрицателна емоция. След като родих с мъжът ми отново не се пазехме - искахме си още едно дете , а като знам с какви темпове забременявам...В един момент решихме че трябва да внимаваме, защото бяхме потънали във финансова дупка и ще се пазим....обачеее къснооо. На рожденния ден на мъжа ми чакахме гости. Мен ме прихвана нещо и отидох да си купя тест - пак тайно го направих и дъхът ми спря. Бях невероятно щастлива и объркана при мисълта как ще се справяме. Взех теста и го прикрих в ръката си. С мъжа ми обичаме да си правим дребни подаръчета-камъчета, мидички и други такива. Казах на мъжа ми " Имам подарък за теб" и му подавам шепата си - той я отвори и тъкмо да ме попита какво е това и се сети. И досега не знам дали се зарадва или обърка. А сега когато имаме и малкото си съкровище той е толкова горд баща.

# 48
  • Мнения: 3 334
Цитат на: jen
Направих си тест за бременост в службата след едноседмично закъснение и беше положителен.


Обадих се на мъжа ми по мобилния,а той беше на седмото небе.Не можеше да се говори с него-блуждаеше из облаците известен период.Аз не бях особено щастлива тогава,защото не исках да избързваме поне 1,2 год.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
А на мене татито ми каза. Верно почнах много да хавам, все ми се спеше..Един ден купуваме хладилник и аз ще ходя да хвърлям кашона, а той ми казва:
"Недей ще го ползваме за кошара на близнаците" - и тест ми купил. Пък аз го гледам с  Shocked ей такива очи.......

# 50
  • Мнения: 702
Супер темичка Laughing поздравления
При нас небеше неочаквано.Правихме опити от Юни но все неуспешни вече се бяхме отчаяли и решихме че това си е Божа работа ние ще си опитваме пък когато стане.Септември бяхме на море и като се върнахме ми дойде и си викам м да и морето непомогна,но в последствие се оказа че това е последният ми мензис за доста дълго време Grinning  Shocked  Simple Smile  Към 1 Ноември реших че е време за тест и се обадих на мъжът ми да купи един като си идва от работа.Той купил един смотан тест с който така и не се справих  Embarassed и го хвърлих след неуспешен опит да установя в каква поза да сложа лентичката.Ядосъх се и хайде до аптеката за друг вид след нервно чакане в банята излиза една бледа 2 чертичка казвам на тати че ще става тати а той ама това сигурно ли е да няма някаква грешка после се разцелувахме преглед при чичо доктор и тати се изпъна горд като паун че ще става баща.Обща взето това е ,но явно моят мъж си държеше на компетентното мнение на доктор та така

# 51
  • Мнения: 181
На мен ми закъсняваШе ве4е втори ден и бях казала на мъжа ми 4е Ще си направя тест, но му казах съЩо 4е най_вероятно Ще е негативен. БеШе втория месец който Щях да си правя (първия месец излезе негативен). Отидох на работа и се сврях с един тест в банята от която след 30 мин излязох пребледняла от Шока. Резултата беШе положителен и не знам какво толкова ме о4уди при положение 4е от два месеца се опитвахме да си изработим едно мъни4е.
Та... прибрах се в къЩи, увих около 50 химикала (или пове4е) в картия и съЩо увих теста за бременност, който прили4аШе на химикал. Накарах мъжо да ги развие един по един докато накрая откри теста и беШе на 7_мото небе от Щастие. Единственото лоШо беШе 4е пропуШи от радост, ама сега съм в процес на регулиране #Bad Talk  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 1 046
супер яка тема ,няма да ви кажа как ми се реве а и съм на работа и не много удобно да си мацам грима Sad
Заредихте ме с много носталгия и много романтика и много сълзи
При нас няма нищо романтично ,ние си чакахме бебето отдавна,но още след 2 седмица от зачатието вече си знаех че съм бременна ,защото ми се гадеше ,спеше и ми ставаше лошо от миризми всякакви ,но си казах -да си чакам мензиса и закъснението че ...
и няколко пъти бях споменала че може и да съм бременна
и накрая си направих теста една ранна сутрин и като го видях ++само го сложих на масата и след 10 минути мъжа ми стана от сън ,видя го ,дойде и ме прегърна и ми подари една много нежна целувка

Общи условия

Активация на акаунт