Може ли да съм бременна , а тестът да е отрицателен

  • 11 818
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Имам една позната, която до 3 седмично закъснение имаше все отрицателни тестове  Thinking

# 2
  • Мнения: 3 116
Доколкото знам може. Пробвай пак след ден - два най-добре и се оглеждай за 2-ра бледа линийка.

# 3
Аз така правих цели три, докато не видях плода на видеозон - в средата на 2-ия месец  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 734
Ина мен първия ми тест беше отрицателен, но се оказах бременна.

# 5
  • Мнения: 6 472
Първият път теста ми беше отрицателен при 3 седмици закъснение. Когато отидох на доктор потвърдиха бременност Grinning

# 6
  • Мнения: 3 146
e, няма що  - много се успокоих!! #Crazy

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Направи си тест утре сутринта с първата урина! Въпреки че на повечето пише че не е необходимо, има разлика.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 235
най-добре е наистина да го направиш сутринта. Първия път когато правих, беше вечерта, след изпита сигурно 2 л.минерална вода за деня, и явно се разрежда урината, з-то беше отрицателен. След два дни си стана положителен.

# 9
  • Мнения: 1 517
На мен ми е закъснявало с 3-4 дена, без да съм бременна. Струва ми се, че понякога зависи от нагласата - ако си мислиш, че няма да дойде, не идва, или по-точно закъснява.

# 10
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Moni
Направи си тест утре сутринта с първата урина! Въпреки че на повечето пише че не е необходимо, има разлика.


Има разлика, въпреки че пише на тестовете, че няма. На мен първия ми тест беше отрицателен, и после повторих сутринта по съвет на гинеколкога ми - и беше положителен

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Мама Кенга, честито попълнение за джоба...  Grinning
Задай въпроса в съседния форум Искам бебе, или по -скоро порови стари теми - има го този въпрос, и има много обстоятелствени отговори как и защо.

# 12
  • Мнения: 8 769
Подушвам хубава новинка.... Flutter

# 13
  • Мнения: 3 146
не ми се струва хубава такава новина............ Close

# 14
Цитат на: mama kenga
не ми се струва хубава такава новина............ Close
То вярно, в тоя процес на местене само ще ти е до бременеене, ама пък....погледни хубавата страна - ще си имате още един сладък бонбон като Меденка Wink  Grinning

# 15
  • Мнения: 4 629
Да може. Опитай пак след още 3-4 дни

# 16
  • Мнения: 3 595
Моя тест първия беше с мног бледа черта и повтарях след три дни защото не знаех дали не си я измислям, но най сигурно ще е ако отидеш на лекар. Успех!

# 17
  • Мнения: 356
На 5 дневно закъснение теста ми беше отрицателен. Чак на 10-тия ден се появи някаква бледа втора лентичка. Непременно го направи със сутришна урина. И не се притеснявай за местенето. Аз взех подобно решение до като бях бременна в 6-тия месец и в началото на 9-тия месец вече бях в ново жилище.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
о-о-о-о Мама Кенга - ЧЕСТИТО!!!! #Milti  #Milti  #Milti

# 19
  • Мнения: 285
Седмица след закъснението ми, тестът ми показваше че няма бебе. След още толкова време, беше вече положителен. Аз лично не вярвах много на втория, понеже нямах абсолютно никакви признаци освен закъснението. Но си е факт Simple Smile Гледа те от снимката в ляво Simple Smile
Желая много хубави моменти мамо Кенга! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 800
И на мен първите два теста ми бяха отрицателни. Wink

# 21
  • Мнения: 6 206
И при мен имаше първо отрицателен тест, но аз не очаквах много, защото на мен по принцип си ми беше нередовен. Особено като сега при резки промени в температурите и времето.
Доколкото знам след като ти закъснее 7 дни и даде отрицателен резултат - тогава е сигурно.
Какво да ти кажа, имаш четири дни чакане....

# 22
  • Мнения: X
При мен теста стана положителен след две седмици закъснение...разбирам как се чувстваш, но за по-сигурно изчакай поне седмица закъснение за по-точен резултат, стискам палци резултата да е такъв, какъвто ти искаш.

# 23
# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: lilita
Цитат на: Liorena
о-о-о-о Мама Кенга - ЧЕСТИТО!!!! #Milti  #Milti  #Milti


Мисля, че не е много уместно


Мама Кенга, много добре разбира какво искам да кажа, знаем се с нея не от вчера Simple Smile  Wink  Wink  Wink

а, дано не е бременна тогава, стискам палци да не е.

така добре ли е, харесва ли ти, Лили?

# 25
  • Мнения: 5 468
Отрицателен тест си е отрицателен тест. Не си бременна.

# 26
  • Мнения: 2 792
Не знам доколко ще те успокой това, но при мен цикълът страшно много се влияе от климатичните особености.В моменти като тези , рязка смяна на температурата в разлики от по 15-20 градуса, ако  се падат когато трябва да ми дойде, ми закъснява с няколко дена.Същото е ако сменя климатичен пояс.Така че имайки предвид шантавото време, не мисля, че трябва да се тревожиш. Grinning

# 27
  • Мнения: 3 146
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 952
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Според мен може, аз като позаслабнех и ми закъсняваше. (Пиша в минало вр., че 14-ти месец не ме е навестявал цикъл) Така, че според мен, ако и друг път има навика да ти закъснява, по-скоро не си "трудна", ами си затормозена.

Освен домашен тест с урина могат да ти направят и кръвен в някоя лаборатория. Така се изключва и извънматочна, когато по-късно при закъснение не се види нищо на видеозон.

# 29
  • Мнения: 4 414
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

точно щях да пиша, че ако си пазила диети, може да е от това...айде, стискаме палци, да ти се размине този път Wink

# 30
  • Мнения: 2 792
Ако си била само на чай и плодове е напълно възможно.
Малко е офф от темата, но миналия месец ентусиазирано започнах диетата с лимони, един ден преди да цикъла ми и след двудневно закъснение се усетих за огромното кличество витамин Ц, което поемах на ден Embarassed .Така че на бързо прекратих експериментите и след  3 дена си ми дойде.

# 31
  • Мнения: 17 407
Цитат на: new*
Отрицателен тест си е отрицателен тест.


Не е вярно това. Зависи от нивото на хорионгонадотропина. ПОнякога се позитивира чак през 3-я месец. Мамо кенга, това не означава, 4е си бременна Wink

# 32
  • Мнения: 5 468
Цитат на: beep
Цитат на: new*
Отрицателен тест си е отрицателен тест.


Не е вярно това. Зависи от нивото на хорионгонадотропина. ПОнякога се позитивира чак през 3-я месец.

Ами може. Щом казваш. Аз съдя по себе си. Колкото пъти съм си правила тест и не съм била бременна, толкова пъти ми е показвал отрицателен. Един път забременях и ми беше положителен.

# 33
  • Мнения: 823
На мен ми се е случвало и 2 седмици да ми закъснява и пак да не съм бременна (при положение, че имам редовен цикъл). Така, че почакай малко и си направи още един тест преди да се притесняваш.
Тестовете отчитат наличието на един хормон human chorionic gonadotrophin (hCG), който се отделя от оплодена яйцеклетка. Значи има възможност теста да не отчете наличието на този хормон и да е отрицателен, а въпреки това да си бременна, но ако теста е положителен, то тогава няма никакво съмнение за достоверността му. (това са написали по книгите)  Simple Smile
Успех! И щом не искаш повече бебета, стискам и аз палци да не си бременна.

# 34
  • Мнения: 522
Цитат на: Desi_T_G
Имам една позната, която до 3 седмично закъснение имаше все отрицателни тестове  Thinking

И при мен беше така... Отрицателен, отрицателен, а накрая - "Честито!" Stuck Out Tongue

# 35
Аз три пъти правих тест и чак на четвъртия тест ми даде положително.Но вече ми ставаше гадно.
Ама някъде из форумите срещнах,че пиеш хапчета.Ако си ги пила,не е  ли малко невъзможно? Дано да ти дойде,че разбирам и на мене ми се изправя косата,да не забременея пак.

# 36
  • Мнения: 6 315
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?


Да, влияе. Не случайно в повечето случи преди цикъл някои жени започват да правят набези до хладилника  Twisted Evil . Като мен! Винаги, когато съм гладувала ми е закъснявало. Стискам палци да е така, както си искаш ти Simple Smile!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 513
Мамо Кенга, не се шашкай! (То си е за шашкане, ама, да ти вдъхна смелост!  #Silly )
 Според моя гинеколог до 20 дни закъснение е нормално. Голямо влияние за закъснението може да окаже диетата(при теб гладуването), промяната на времето, стресът, тежката работа и т.н. Случва се понякога цикълът да прескача месеца, така че ако нямаш симптомите на "заболяването" не се притеснявай!
Стискам ти палци! Praynig

# 38
  • Мнения: 246
По-добре изчакай още няколко дни и пак си направи теста.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е какво направи ти сега...нали щяхме на екскурзия да ходим?

Споко, мани ги тея тестове ако не ти дойде, отиваш на 16- ия ден на ехограф и готово. После каквото си решиш.

# 40
  • Мнения: 87
Можеш да си мериш и аналната температура. Ако повече от три дни е над 37 и 3 значи сигурно, ще има бебе. Друг сигурен метод с толкова малко закъснение е кръвния тест. Само, че него можеш да направиш само в клиника или лаборатория за кръвни тестове. Но не се притеснявай изчакай направи още един тест тези дни, а за ехограф  май чак след 10ден на закъснение могат да ти кажат дали има плоден сак или не.
УСПЕХ.

# 41
  • Мнения: 2 784
И на мен първия ми беше отрицателен за голямо мое изумление,защото ми закъсняваше със седмица,а обикновено ми е като по часовник.Имах предчувствие,че съм бременна,направих тест 3 дни по-късно и-Честито!!!
Ако е много ранна бременост,видеозона малко трудно ще я засече и доста ще те натискат.По-добре си направи кръвен тест в някоя лаборатория.
И,какъвто и да е резултата-КЪСМЕТ!!!!

# 42
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
3-4 дена закъснение не са много, колкото и да ти е точен цикълът, при тези резки смени на температурите. Още повече, ако си гладувала също е твърде вероятно да ти закъснее от това. Спомням си,че на младини като пазих страшни диети винаги ми закъсняваше (а при мен е като часовник). Но не се успокоявай напълно, защото има и доста случаи на първоначален отрицателен тест и после  Wink ... Стискам палци да е от гладуването или времето, щом точно сега не е подходящо за второ бебче.

# 43
  • Мнения: 1 246
боже,боже,от една "партия" сме,на мен ми закъснявя ве4е 10 дни,правих си тест-отрицателен,и преди ми е закъснявяло така даже и пове4е,ама сега ми се пла4е......и пла4а.

# 44
  • Мнения: 910
Може, може... Grinning
При мен двете чертички се появиха чак след втората седмица закъснение... Пък що тестове направих, даже и на доктор ходих и нищо не видяха...

# 45
  • Мнения: 3 926
Цитат на: Пепа
Тестовете отчитат наличието на един хормон human chorionic gonadotrophin (hCG), който се отделя от оплодена яйцеклетка. Значи има възможност теста да не отчете наличието на този хормон и да е отрицателен, а въпреки това да си бременна, но ако теста е положителен, то тогава няма никакво съмнение за достоверността му. (това са написали по книгите)  Simple Smile

Нали знаеш колко често и по книгите лъжат Grinning Аз бях с доста трудно установима бременност, но няма да обяснявам сега. Въпросът е, че има един хормон, който се отделя от хипофизната жлеза при лека аномалия. Та този хормон имитира т.нар. (hCG) и също може да оцвети втора лентичка, а да няма бременност. Така че в случая най-добре е да се изчака. А, също така за закъснение се отчита ако ти е закъсняло след датата. Т.е. ако ти е дошло на 12. 01 броиш от 12.02 - нищо, че цикълът ти е 28 или 24, или 21 дни. Така са изчислявали закъснение лекарите преди години, когато са правили тестовете с жаби. Това го знам от майка ми. До един месец си е нормално, но премине ли датата вече можем да говорим за аномалия или бременност. Simple Smile
Мамо Кенга, дано при теб нещата се развият така, като е най-добре за всички вас Grinning

# 46
  • Мнения: 7 111
Кръвните тестове не са ли по сполучливи и точни, когато става въпррос за бременност.

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Май наистина с това трябваше да започнеш. Аз винаги когато гладувам, имам закъснение на М.
Стискма ти палци да е това, което ти искаш!

# 48
  • София
  • Мнения: 2 181
моя тест беше отрицателен,а бях бременна.правих си го на 3-ти ден закъснение след кафе и цигара.тъй като ми ставаше лошо, на 4-тия ден закъснение отидох на 3Д и се видя плодното сакче.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На мен миналата годин 5-6 месеца ми закъсняваше с около 7 дни без да съм бременна. Според майка ми било от дълго пътуване единия месец, после стрес и т.н... След известно време се оказа, че мъжът ми има гъбички и тогава отидох на лекар и се оказа разбира се, че и аз имам. Други признаци за гъбички нямах...

# 50
Аз като гладувах, ми закъсня с 10 дни, а по-принцип ми е редовен.Така, че според мен има връзка това, че си гладувала.

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Мама Кенга, какво стана днес? Вярвам, че си направила нов тест (аз бих правила по един на всеки час в такава ситуация), какво показа?

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

ooooo мила Grinning  и аз бях така закъсня ми с 3-4 ден правя тест отрицатрелен. Най-добре отиди в частна лаборатрия да ти направят кръвен тест за брменност. Аз лично горещо ти пропоръчвам Cibalab, защото си ги викаш на место в къщи.  Вчера дойдоха да ми вземат у нас кръв за васерман, защото Ади тръгва на ясла, а мен ме мързеше да излизам 20лв ми струваше удоволствието

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Недей да гладуваш, защото ще те набия! Ще ти пратя на лични една професионална диета от която ще свалиш 4 - 5 кг

# 54
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Недей да гладуваш, защото ще те набия! Ще ти пратя на лични една професионална диета от която ще свалиш 4 - 5 кг

Прати ми я и на мен!Плиййййййз!!!! Sunglasses

# 55
  • София
  • Мнения: 2 181
и на мен мноооого моля

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Недей да гладуваш, защото ще те набия! Ще ти пратя на лични една професионална диета от която ще свалиш 4 - 5 кг

Прати ми я и на мен!Плиййййййз!!!! Sunglasses

ти пък къде се буташ с това шкембе
ще ти я пратя обещавам

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 694
И аз искам щом не трябва да гладувам.
Моляяяяяяяяяяяяяя

# 58
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: mama kenga
А това , че гладувах 7 дни дали може да е повлияло?

Недей да гладуваш, защото ще те набия! Ще ти пратя на лични една професионална диета от която ще свалиш 4 - 5 кг


ИСКАМ И АЗ!!!! МОЛЯЯЯЯЯ!!!!! Praynig

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ееее, щом е така - и аз искам пък! Моля! Flutter

# 60
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Туфи
Цитат на: DEianaZ

Недей да гладуваш, защото ще те набия! Ще ти пратя на лични една професионална диета от която ще свалиш 4 - 5 кг

Прати ми я и на мен!Плиййййййз!!!! Sunglasses

ти пък къде се буташ с това шкембе
ще ти я пратя обещавам

Ами точно ако ми видиш шкембето ще се уплашиш! #CrazyЗатуй давай я насам!   Sunglasses Най-интересно ми е определението "професионална" Thinking . Освен това за поне ден в седмицата успявам да съм само на плодове....и бездруго се освиних доволно  Animal Pig Flutter
Като гледам колко желаещи има-може да я постнеш в "красива мама" или "готварски рецепти" Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 734
Искам и аз, много моля Praynig

# 62
Много моля и на мен.Имам, отчайваща нужда да сваля 4-5кг.

# 63
  • Мнения: 1 975
Мамо Кенга.... КАк въриви? Повтори ли теста?
Има доста голяма вероятност да ти закъснява заради това 4е си гладувала, но може и да не е от това.....  Confused Затова бих ти препоръ4ала да отидеш на лекар да си направиш един кръвен тест и поне да знаеш какво ти е положението  Wink


късмет...  Stuck Out Tongue

# 64
  • Мнения: 3 146
Засега не съм го повторила - ще почакам до края на седмицата.Но 2 пъти съм била бременна и двата пъти като си правих тест беше категорично положителен, още при 3-4 дни закъснение.

# 65
  • Мнения: 1 246
дано да е както казва6,4е и при мен ситуацията е съ6тата.

# 66
  • Мнения: 5 500
mama kenga, а колко дни се захранва? По принцип при дълги гладувания може да ти прескочи даже месец цикъла.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Assinka
Цитат на: Пепа
Тестовете отчитат наличието на един хормон human chorionic gonadotrophin (hCG), който се отделя от оплодена яйцеклетка. Значи има възможност теста да не отчете наличието на този хормон и да е отрицателен, а въпреки това да си бременна, но ако теста е положителен, то тогава няма никакво съмнение за достоверността му. (това са написали по книгите)  Simple Smile

Нали знаеш колко често и по книгите лъжат Grinning Аз бях с доста трудно установима бременност, но няма да обяснявам сега. Въпросът е, че има един хормон, който се отделя от хипофизната жлеза при лека аномалия. Та този хормон имитира т.нар. (hCG) и също може да оцвети втора лентичка, а да няма бременност. Така че в случая най-добре е да се изчака. А, също така за закъснение се отчита ако ти е закъсняло след датата. Т.е. ако ти е дошло на 12. 01 броиш от 12.02 - нищо, че цикълът ти е 28 или 24, или 21 дни. Така са изчислявали закъснение лекарите преди години, когато са правили тестовете с жаби. Това го знам от майка ми. До един месец си е нормално, но премине ли датата вече можем да говорим за аномалия или бременност. Simple Smile
Мамо Кенга, дано при теб нещата се развият така, като е най-добре за всички вас Grinning


С това последното съм много съгласна! Моя приятелка три пъти си прави тест и той все отрицателен беше (пък тя си се оказа бременна), та мъжът й какво  му щукнало и си направил и той - познайте! -  EFP  - БРЕМЕНЕН се оказал!

# 68
  • Мнения: 3 146
Да ти кажа хич не се захранвах - още на 2 ден си ядях вече нормално.А и след толкова търсене най-после си купих важното противозачатъчно Jasmin и само чакам да ми дойде и да го почвам.

# 69
  • Мнения: 3 146
Леле, Бари ще ти стискам силно палци, че бебокът ти е ужасно малък още.
Чоколина, давай още такива истории - действат успокояващо Laughing

# 70
  • Мнения: 5 468
Цитат на: chockolina
та мъжът й какво  му щукнало и си направил и той - познайте! -  EFP  - БРЕМЕНЕН се оказал!

Родил ли е детето?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: new*
Цитат на: chockolina
та мъжът й какво  му щукнало и си направил и той - познайте! -  EFP  - БРЕМЕНЕН се оказал!

Родил ли е детето?

естествено, че го е родил аз го познавам . Решил е да го кърми поне до 1-ви клас

# 72
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: new*
Цитат на: chockolina
та мъжът й какво  му щукнало и си направил и той - познайте! -  EFP  - БРЕМЕНЕН се оказал!

Родил ли е детето?

 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 73
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: new*
Цитат на: chockolina
та мъжът й какво  му щукнало и си направил и той - познайте! -  EFP  - БРЕМЕНЕН се оказал!

Родил ли е детето?

естествено, че го е родил аз го познавам . Решил е да го кърми поне до 1-ви клас


# 74
  • Мнения: 3 200
Цитат на: DEianaZ

естествено, че го е родил аз го познавам . Решил е да го кърми поне до 1-ви клас


DEianaZ много на място ги измисляш  Laughing  Laughing  Laughing

# 75
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!

# 76
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!



ami elfi - Честито! Simple Smile  #Milti

# 77
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Liorena
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!



ami elfi - Честито! Simple Smile  #Milti

Уф, мерси...уж го исках, а сега ми се ревееее  newsm45

# 78
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Liorena
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!



ami elfi - Честито! Simple Smile  #Milti


Лио, като гледам как се радваш за другите с положителни тестове, направо си имам едно наум за теб!  Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 2 100
лелееееее колко ми е познато! Исках, а като видях теста , реФФФФФФФФФФф! Тюхкане, мъкнене на кофи с вода и подскачане по стълбите! Не ме питайте защо Cry  Незнам. Сега съм щастлива бременна мама, ама тога  #Silly

Честито!

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!

ауууууууууу честито. Пореви си мила пореви си...

# 81
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!


Честито Елфи! Леко бременеене и леко раждане ти пожелавам!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!


Ами - честито!!! Леко бременеене и раждане!!!

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Хайде, Елфи, повлече крак! Grinning

# 84
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: Зъхи

Лио, като гледам как се радваш за другите с положителни тестове, направо си имам едно наум за теб!  Wink


хи хи, чакай моля ти се, то на чужд гръб и 100 тояги са малко.
ами да, искерно се радвам, наистина, ама аз все още не съм готова да имам второ дете....не знам дали е точно това, но нямам още тази нагласа, как да се изразя, ....да, иска ми се да имам още едно поне, но не точно сега....разбираш ли.
не, не съм бременна със сигурност в момента Neutral Face

# 85
  • София
  • Мнения: 2 300
Благодаря ви момичета...и аз си пожелавам леко бременеене...че ми се реве  Cry и ме е шубе  Sad - един страх ме е налегнал - не е за разправяне...дано всичко е наред... Praynig
а бях толкова ларж първия път...повредила съм се нещо...  33uu

# 86
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: Elfi
Благодаря ви момичета...и аз си пожелавам леко бременеене...че ми се реве  Cry и ме е шубе  Sad - един страх ме е налегнал - не е за разправяне...дано всичко е наред... Praynig
а бях толкова ларж първия път...повредила съм се нещо...  33uu



elfi, я се отпусни и се радвай, това е супер новина вкл. и за целия форум #Milti  #Milti  #Milti

# 87
  • Мнения: 46 511
Цитат на: Elfi
Благодаря ви момичета...и аз си пожелавам леко бременеене...че ми се реве  Cry и ме е шубе  Sad - един страх ме е налегнал - не е за разправяне...дано всичко е наред... Praynig
а бях толкова ларж първия път...повредила съм се нещо...  33uu



Леко бременнеене и от мен, ще видиш колко бързо ще мине и ще гушнеш малкото бебоче  Grinning

# 88
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Elfi
Благодаря ви момичета...и аз си пожелавам леко бременеене...че ми се реве  Cry и ме е шубе  Sad - един страх ме е налегнал - не е за разправяне...дано всичко е наред... Praynig
а бях толкова ларж първия път...повредила съм се нещо...  33uu


Нали знаеш, че майката му е позитивното мислене. Горе главата! Това е прекрасно нещо!

# 89
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Елфи, лека бременност ти желая. Миналата година по-това време и аз си правех тестове и края на септември родих. И на теб желая едно хубаво беб4е!

# 90
  • София
  • Мнения: 2 300
Ей, благодаря ви за добрите пожелания и окуражителните думи...  Heart Eyes
Ама и аз вярно какво съм се спекла #Splat ...поне доктори около мен  бол...с лопата да ги ринеш  Laughing ...

# 91
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: Elfi
Ей, благодаря ви за добрите пожелания и окуражителните думи...  Heart Eyes
Ама и аз вярно какво съм се спекла #Splat ...поне доктори около мен  бол...с лопата да ги ринеш  Laughing ...


ами именно Grinning така, че само положителни емоции, то животът не е нещо безкрайно.....а това са много хубави моменти от човешкия живот.....така, че дишай спокойно Wink  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Elfi
mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!

ЧЕСТИТО ЕЛФИИИИИИИИИ!!! #Milti
Колко много бременни се навъдихме за втори път! Много се радвам! newsm53  newsm62
Спокойно Елфи, и мен ме е страх. От самото начало още...многото инфо не е чак толкоз хубаво, така установих аз...А сега вече и предстартова треска ме тресе! ooooh!  Crazy Лудвам вече....... Crazy  Crazy

# 93
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Elfi
Цитат на: Liorena
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

mama kenga, добре си ти...поне тестът е отрицателен...ами аз какво да мисля, като ми закъснява 3 дни, не съм гладувала и тестът е положителен... ooooh!



ami elfi - Честито! Simple Smile  #Milti

Уф, мерси...уж го исках, а сега ми се ревееее  newsm45


От хормоните е и аз си ревях и без повод. Честито и безпроблемно бременеене Grinning

# 94
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Elfi, честито и от мен!
Това наистина е прекрасна новина.
И аз така реагирах с малкия: хем го исках, хем се изплаших, и на мен ми се ревеше. Хормони, лоша работа!

Леко бременеене и раждане!

# 95
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: Туфи
ЧЕСТИТО ЕЛФИИИИИИИИИ!!! #Milti
Колко много бременни се навъдихме за втори път! Много се радвам! newsm53  newsm62
Спокойно Елфи, и мен ме е страх. От самото начало още...многото инфо не е чак толкоз хубаво, така установих аз...А сега вече и предстартова треска ме тресе! ooooh!  Crazy Лудвам вече....... Crazy  Crazy


Не се давай...малко ти остана...на финала си... Simple Smile
А за инфото е вярно - през първата си бременност четях какво ли не, все питах за това и онова, исках разни книги от слънчицето...и накрая той рече "книги мога да ти дам колкото искаш, ама не ти трябва, защото в един момент ще се окаже, че няма нещо, от което да не си болна...гледай си живота, пази се и не се шашкай..." newsm62

Още веднъж благодаря на всички...като мина на преглед и всичко е потвърдено ще съобщя официално  Simple Smile

P.S. mama kenga, извинявай, че окупирах темата ти  smihesorry

# 96
  • Мнения: 3 146
Grinning То пък една тема...Кажи кога ти се пада термина - по твои изчисления.По мои се пада точно на рожд.ден на Меденката(ако съм бременна , де)

# 97
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: mama kenga
Grinning То пък една тема...Кажи кога ти се пада термина - по твои изчисления.По мои се пада точно на рожд.ден на Меденката(ако съм бременна , де)


И моя термин се пада около рожд. ден на първото ми дете!  Laughing Казват, че има жени, които си забременяват по едно и също време на годината... Ако си бременна де...  Wink

# 98
  • Мнения: 2 142
Мama Kenga стискам палци всичко да е ОК и резултата от теста да е такъв, какъвто ти искаш! Зная как се чувстваш съвсем скоро го преживях, само дето при мен няма място за съмнение!
     На Elfi -ЧЕСТИТО и леко бременеене !

# 99
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
абе Мамо Кенга още ли не ти е дошъл тоя м..... #Crazy

# 100
  • Мнения: 18 542
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

Процентът на вярно отчитане при отрицателен резултат е много по-нисък отколкото при положителен. Тоест, доста често отрицателните тестове грешат.

# 101
  • Мнения: 2 978
Цитат на: cheta
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

Процентът на вярно отчитане при отрицателен резултат е много по-нисък отколкото при положителен. Тоест, доста често отрицателните тестове грешат.


За съжаление е точно така...моя позната вчера ми се похвали, че е бременна след 2 отрицателни теста Embarassed

# 102
  • Мнения: 4 965
Цитат на: vini77
Цитат на: cheta
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?

Процентът на вярно отчитане при отрицателен резултат е много по-нисък отколкото при положителен. Тоест, доста често отрицателните тестове грешат.


За съжаление е точно така...моя позната вчера ми се похвали, че е бременна след 2 отрицателни теста Embarassed


Ехееей, ами аз какво да кажа!? След 4 отрицателни теста, кървене (точно на датата на м.) и никакви първоначални сигнали (освен желанието) преди малко повече от година изведнъж се оказах бременна в 7-ма г.с. и при това с близнаци  Twisted Evil .

# 103
  • Мнения: 3 146
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?

# 104
  • Мнения: 4 965
Цитат на: mama kenga
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?


За да може фирмите-производителки да печелят от милионите/милиардите жени, които треперят от надежда или страх дали са забременели Imp . Според мен помагат само, за да може жените да си уплътняват времето, докато решат да идат на лекар  Twisted Evil .
В крайна сметка, няма нищо по-сигурно от прегледа и от кръвните тестове. И без това нивото на онзи хормон (как ли му беше името  Thinking ) стига "нормалното" си ниво чак през 3-тия месец на бременността Sign Exclamation .

# 105
  • Мнения: 8 769
Цитат на: mama kenga
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?

ами точно поради тези причини аз лично тестове НИКОГА не съм си правила, и едва ли ще се вържа някога да правя Stuck Out Tongue  Mr. Green

# 106
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Туфи
Цитат на: mama kenga
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?

ами точно поради тези причини аз лично тестове НИКОГА не съм си правила, и едва ли ще се вържа някога да правя Stuck Out Tongue  Mr. Green


Богопомазаните имат 6-то чувство... Mr. Green !

 Laughing  Laughing  Laughing

# 107
  • Мнения: 6 206
Elfi, честито и от мен!
Леко бременеене.

# 108
  • Мнения: 1 975
Цитат на: mama kenga
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?


Абе 4естно да ти кажа - тук не съм 4увала за тестове които грешат.......тестовете по принцип показват резултата на 1-вият ден след закъсняването на менстурацията......със 99,9% верен резултат! но виж за БГ не ме у4удва ако и на това са измислили пиратски копия  Confused .....

# 109
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: mama kenga
Grinning То пък една тема...Кажи кога ти се пада термина - по твои изчисления.По мои се пада точно на рожд.ден на Меденката(ако съм бременна , де)

Според калкулатора в бг-мамма терминът ми тябва да е 23 октомври, но според моите изчисления е около седмица преди това...но...все тая...някъде там, към края на октомври...

# 110
  • София
  • Мнения: 2 856
мамо Kenga - можеш....някои от тестовете или не отчитат или са фалшиви...аз лично докато бях бременна правех тест за една фирма която ми даде фалшиво копие от тяхния тест което познай показваше че не съм бременна- така се тухкаха хората че се чедуха как да спрат фалшивите тестове дето им уронват авторитета на марката...

# 111
  • Мнения: 7 821
Честито, Елфи! Лека бременност!

# 112
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито и от мен,Елфи!
Лека бременност! Wink

# 113
  • Мнения: 3 146
Използвах този тест с Щъркелите - от онази шантавата реклама.Тестът е в страхотна фурутистична форма, уж е модерен и изпитан..............

# 114
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм доволна от тестовете Шуар Чек,много са добри-3 лв.-досега грешно не ми е показвал такъв тест.

# 115
  • Мнения: 3 146
Да, така се казва теста , който правих.

# 116
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито Елфииииии  bouquet Я горе главата!Всичко ще е наред!

Мамо Кенга, що стана с тебе?

# 117
  • Мнения: 3 146
да живее Шуър чек!!!!! #Milti Много вярно ми е показал(на 2 пъти), че не съм бременна.Отдъхнах си - сега 3 дни ще пия Примолут нор и ще ми дойде.Имам киста в единия яйчник, ама била физиологична.Тестът е с една черта - значи Иво е невинен!!!р

# 118
  • Мнения: 1 753
Цитат на: mama kenga
да живее Шуър чек!!!!! #Milti Много вярно ми е показал(на 2 пъти), че не съм бременна.Отдъхнах си - сега 3 дни ще пия Примолут нор и ще ми дойде.Имам киста в единия яйчник, ама била физиологична.Тестът е с една черта - значи Иво е невинен!!!р


Браво - "Жоро е невинен"  Laughing

# 119
  • Мнения: 7 803
Цитат на: Elfi
Цитат на: mama kenga
Grinning То пък една тема...Кажи кога ти се пада термина - по твои изчисления.По мои се пада точно на рожд.ден на Меденката(ако съм бременна , де)

Според калкулатора в бг-мамма терминът ми тябва да е 23 октомври, но според моите изчисления е около седмица преди това...но...все тая...някъде там, към края на октомври...

първо да кажа че и аz имах 2 отрицателни теста 3 положителен  Grinning
и моя термин е на 22 октомври  Wink
Честито и на Elfi i na Mama Kenga

# 120
  • Мнения: 464
Честито Elfi - леко бременеене, много късмет и наесен да гушкаш едно прекрасно бебче newsm30 .

# 121
  • Мнения: 2 433
Здрасти, здрасти! да се разпиша и аз!
Моят термин е за 26 октомври! Значи и аз съм от октомврийските мами

# 122
  • Мнения: 7 803
Цитат на: JuliS
Здрасти, здрасти! да се разпиша и аз!
Моят термин е за 26 октомври! Значи и аз съм от октомврийските мами

продълйаваме да се събираме  Wink

# 123
  • Мнения: 2 433
Така е! И в другият форум искам бебе вчера имаше 3 положителни резултата!!!!Голям урожай! Време ли е да си направим темичка???Или е раничко още?

# 124
  • Мнения: 7 803
ех че хубаво  Grinning

# 125
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: azaf
Цитат на: mama kenga
След всичко прочетено започвам да се питам - защо, аджеба, съществуват тестовете за бременност и изобщо с какво помагат?


За да може фирмите-производителки да печелят от милионите/милиардите жени, които треперят от надежда или страх дали са забременели Imp . Според мен помагат само, за да може жените да си уплътняват времето, докато решат да идат на лекар  Twisted Evil .
В крайна сметка, няма нищо по-сигурно от прегледа и от кръвните тестове. И без това нивото на онзи хормон (как ли му беше името  Thinking ) стига "нормалното" си ниво чак през 3-тия месец на бременността Sign Exclamation .

Да бе да и на лекарите да не вярваш. На мен ми закъсня 12 дена отидох на лекар, и той ми каза, че не съм бременна. И аз изпаднах в паника, че ми има нещо, а пък исках бебе. Направих си тест, който беше положителен.  newsm47  И сега си имам бебе. А междо другото той ми гледаше САМО яйчника който не беше оплоден.   Thinking

# 126
  • Мнения: 2 807
Цитат на: mama kenga
Закъснява ми с 3 дни, правих тест и е отрицателен.Какво да си мисля ?


Три дни не е ли малко рано за тест - нали повечето отчитат след 7-я ден закъснение?

# 127
  • Мнения: 3 595
Тестовете отчитат 7 дни след зачеването, а не след закъснението. Моя тест беше положителен 5 дни преди закъснението

Общи условия

Активация на акаунт