Мноого ми се спи и нямам апетит и....

  • 1 749
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
За сънливостта, нормално е. Така си набавя бебчо кислород. И аз бях така, само да помериша възглавница по всяко време на деня можех са спя, като се има предвид, че иначе изобщо не можех да спя през деня преди да забремения.
За яденето - гледай да си хапваш, но не се стревожи. То детето ще си вземе всичко от теб. Дори да напълнееш само с 8 кг. за цялата бременност.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
не се притеснявай...първите 4 месеца се чувствах по същия начин - бях отслабнала дори с 3 кг...не ми се ядеше, заспивах в 8-9 вечер, спях до 7-8 сутрин и едвам отивах на работа - много се чувствах уморена и отпаднала:)
след 4-ти месец нещата се оправиха и се чувствах чудесно до края, качих 8 кг, които оставих направо в Родилното Simple Smile
пожелавам ти скоро да премине това състояние и да се чувстваш супер! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 364
Извинявам се на всички без да искам съм си сложила лентичката отстрани за което сърдечно моля да ме извините за създаденото неудобство.

Оправих я вече и се надявам да няма да няма проблеми.

Благодара ви за разбирането и се надявам да не ми се сърдите

# 18
  • Мнения: 1 753
Ех, кофти история... Аз бях така първите 3-4 месеца. След това, по средата на бремеността си бях във супер форма - всички дрехи ми ставаха, чак до към 6 месец почти нямах корем. Но да видиш след това.... нещата станаха неконтролируеми. Не ядях много, но качвах килограми като за световно. Някъде към 7-8 месец си спомням че качих за 2 седмици 6 килограма. Родих в началото на 9 месец и бях +15 кила. Не знам какво щеше да се случи с мен ако бях изкарала целия девети месец.... Сигурно щях да съм над 20 кила отгоре. Така че се радвай че не качваш кила, а апетита ще ти се нормализира! Внимавай много в последните месеци, защото тогава е фатално за тялото ти Simple Smile)

Аз до ден днешен съм прасе и половина, нищо не ми става, направо не мога да повярвам, че някога съм носила такива тесни дънки....

# 19
  • Мнения: 4 629
Аз първите 4 месеца бях стршно сънлива. Непрекъснато ми се спеще, ама понеже не работя доста си поспивах. А за храненето аз не мисля, че трябва да се насилваш да ядеш. По скоро си мисля, че е добре да се вслушваш в организма си да ядеш когато и колкото ти се иска.
Леко бременеене!!! Grinning

# 20
  • Мнения: 1 246
Нормално е,4е си поспалана....,но и това 6те мине,а и апетита в един момент става огромен.Вси4ко е на периоди,аз ка4их 20 кг,от 53 стигнах 73,сега съм 57,има 06те малко да свалям.А работих до осмия месец и половина,движих се много,но и на края доста хапвах,съ6то има6е период в който карах на плодове и салатки-в жегите,но пак си ка4вах килата.Леко бременеене.

# 21
  • Мнения: 823
Здравей Мира,

Аз също спя като за световно. Винаги съм се чудила на хората, които не стават преди 1-2 часа на обяд, а сега... Ако някой не ме събуди или не си включа будилника, просто не ставам преди 1.30-2ч.  Embarassed Надявам се това да мине, защото ми е крайно неприятно да проспивам дните си, а нямам воля да стана по-рано, ако действитлно не ми се налага.  Embarassed
Надявам се, че мисълта, че не си сама в сънливостта ще те успокои поне малко.  Simple Smile Но като се замисля, по-добре да се наспиваме добре сега, че като се появят бебоците ще си мечтаем за тези дни, когато сме се излежавали до късен обяд, ама няма да ги имаааа Grinning
Леко бременност ти желая!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 784
И аз бях така,постоянно ми се спеше,но тогава го отдавах на пролетната умора.Пий айран,освен,че е полезно,действа и ободряващо,почти като кафето Grinning
Всичко ще премине след някоя седмица.Успех с бременеенето thumbsup

# 23
  • София
  • Мнения: 366
Първите три месеца се страхувах, че в някой момент ще си падна на носа върху клавиатурата на работа и ще продължа да спя блаженно  Grinning . Отивахме на гости, аз в 20.30 - 21.00 заспивах блаженно на дивана им и на тръгване ме събуждаха  Stuck Out Tongue После нещата се пооправиха.
А първите си килограми качих в 6-я месец. Но за сметка на това 4 месеца по 4 килограма = 16 килограма!  Twisted Evil И това колко качвах изобщо не се повлияваше от това колко ям! Една седмица след раждането ми оставаха 3 килограма в повече.
Гледай си спокойствието и не се притеснявай - организма си знае работата!

Общи условия

Активация на акаунт