Споделено за целулита

  • 9 696
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега Wink

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дай малко повече инфо,че аз това съм го пропуснала.Как точно я нанасяш,колко и за колко време и кога.Всичко. Stuck Out Tongue

# 2
  • Мнения: 500
Наистина кажи нещо повече по въпроса, че дори да отслабвам, целулита ми пак си стои. Какво точно правиш. Благодаря ти предварително

# 3
От целулит до целулит има разлика както от тука до небето....
Моят е такъв дето направо си боли като седя и кожата става на огромни буци и дупки.
На мен с вакуум не можа да ми се махне камо ли с утайка от кафе!

Радвайте се, друго не мога да ви кажа!

# 4
  • София
  • Мнения: 767
Цитат на: irenka
Дай малко повече инфо,че аз това съм го пропуснала.Как точно я нанасяш,колко и за колко време и кога.Всичко. Stuck Out Tongue

Най-горе, в темата за домашни рецепти, Зъхи е обяснила подробно. Simple Smile

# 5
Вижте в домашни рецепти за раскрасяване,Зъхи е пуснала рецептата за целулита.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3270

# 6
  • Мнения: 500
мерси, видях за какво иде реч. навих се.

# 7
  • до Герена
  • Мнения: 118
Цитат на: Joy
Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега Wink


Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Confused:

# 8
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Lusy

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Confused:


Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.
Ще изчакам още малко, но нали е за благото на бебчо Sunglasses

# 9
  • до Герена
  • Мнения: 118
Цитат на: kiki27
Цитат на: Lusy

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Confused:


Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.
Ще изчакам още малко, но нали е за благото на бебчо Sunglasses


Ех, много жалко Sad Така се надявах да се отърва скоро от тая напаст, целулита, де, ама явно и аз ще трябва да почакам...

# 10
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: kiki27
Цитат на: Lusy

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Confused:


Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.
Ще изчакам още малко, но нали е за благото на бебчо Sunglasses

Добре бе, не мога да разбера... 90% от кърмещите майки пият кафе, е вярно по едно на ден, но.... колко кофеин ще влезе в организма от една утайка  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 529
Абе всъщност то в утайката сигурно концентрацията наистина не е чак толкова висока Thinking

Аз все пак сън решила да заложа на нещо по-сигурно Wink Познатата ми кинезитерапевтка всъщност работи в "Скин лайн" и сме се разбрали като свърша да кърмя да ходя там на ендермология. Засега добри отзиви чувам, да видим  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: kiki27
Аз все пак сън решила да заложа на нещо по-сигурно Wink Познатата ми кинезитерапевтка всъщност работи в "Скин лайн" и сме се разбрали като свърша да кърмя да ходя там на ендермология. Засега добри отзиви чувам, да видим  Praynig

Я разкажи по-подробно  Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 529
Първо да кажа, че процедурите са скъпички - 50 лв е едната, а курсът е от средно 16 процедури - но може да се плаща на ходене, а не предварително да трябва да изсипеш парите. Апаратът, който обработва целулита действал с две функции - всмукване и разтриване и целта е по този начин да се отключат естествените процеси за изхвърляне на излишните мазнини и кожата се подмладявала...
Да видим Thinking Поне не обещава чудеса, познатата ми каза да не очаквам свалени килограми, а намалени обиколки и стегната и здрава кожа на поразените места, дано е така Praynig    

Давам и телефон, може да поискате да говорите направо с кинезитерапевт. Познатата ми каза, че самата тя консултира и по телефона.
953 36 17
988 00 94

# 14
  • Мнения: 43
Сега успявам да седна на компютъра за първи път днес и гледам, че  на доста мами им  е интересна темата за целулита ( за жалост)
 Та, момичета, мисля си ей така не са ли малко скъпички тия антицелулитни процедури..а и "не обещават чудеса".  Shocked   Ами то аз ако поискам на някого 16 пъти по 50 лева ще гледам поне да  гарантирам резултатите.  Laughing  ще ме извинявате ама нещо не я разбирам тая схема " ела плати си , а пък тоооо ще видим : я подейства, я не"!
 Защо преди да се да пробвате с процедурките не  опитате с утайката  от кафе.  Пари не струва, време не отнема кой знае колко (при всички случаи по-малко отколкото ако ходите специално  в салон за процедури) и така или иначе всяка вечер  се киснем под дошове или вани...е малко се мърля банята Wink  ама здраве да е. Правете го това поне един месец и ако няма резултат  тогава смело към салоните за красота. Е, и аз не гарантирам успех Laughing , но красотата не ми е професия, в работата си  давам 100% гаранции(нали ми плащат).
Това е лично мнение. не се опитвам да агитирам никого  за моето методче(то даже не и мое, де), а само споделям, че при мен резултатите наистина си заслужават минималното усилие и както каза едно момиче по-горе "разни хора, разни целулити" на някой може и да не му действа

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: nad_tab
Цитат на: kiki27
Цитат на: Lusy

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Confused:


Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.
Ще изчакам още малко, но нали е за благото на бебчо Sunglasses

Добре бе, не мога да разбера... 90% от кърмещите майки пият кафе, е вярно по едно на ден, но.... колко кофеин ще влезе в организма от една утайка  Thinking[/quote


И аз значи това все се питам Thinking Вчера за една бройка да не си купя антицелулитен крем Twisted Evil Пия си кафе откакто кърмя, не съм забелязала да влияе на Ники, просто явно на някой бебета им пречи, на други не Thinking Де да знам....Реших, че ако след месец-два  поразредим кърменията, ще си взема кремче.Ако започне да се превъзбужда, да не спи или нещо такова, спирам веднага.А засега ще взема да се пробвам с утайката...не мисля, че в нея е останал толкова много кофеин...пък ще видим.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мин.година, някъде из нета прочетох за утайката от кафе.
Не съм била постоянна, но поне 2-3 в седмицата втривах утайката. До колкото си спомням, че не е хубаво всеки ден да се прави масажа с кафето. Всеки ден сутрин и вечер /ако не ме домързи/ се мажеш с антицелулитния на Дева. Първо ползвах Аура Слим, има загряващ ефект, но е по малка опаковка и свършва бързо. Но и ходех на каланетикака. Започнах да пия по 2-3л. мин.вода на ден.
Имаше ефект, можеше да се желае и още Wink
Не разбрах от какво се повлия, спазвах и диета - всъщност отказах се от пърженото, тестените изделия и газираните напитки.
Мисля, че само с мазане целулита няма да изчезне.
Но може и да зависи от огранизма.
Аз пак почнах да ходя на каланетика, започнах и разделното хранене. Добре, че стана дума за утайката от кафе. И нея ще мажа. Пак да видим резултата лятото Laughing

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Абе момичета, кафе пиете (от храносмилателната система то достига до кърмата), а крем не можело (ми нали той действа само локално). Я се замислете, мушите си разни антибиотични глобулки по време на бременост и кърмене и хич не се притеснявата - лекаря казвал "може", а не се ли замисляте че през лигавицата се абсорбират в по-голяма степен в организма и ще ме прощавате ама все си мисля, че антибиотика е по-вреден от малко количаство кофеин. Пък и парфюми спрете да ползвате, че съдържат алкохол и да не вземете да "нафиркате" бебето. rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo
А това за масажа с утайката от кафе съм склонна да вярвам, че има ефект. То всички масажни и пилинг гелове и кремове съдържат (scrub) върди частици които масажират кожата и почистват в дълбочина, ефекта е хигиенен и заглаждащ.

# 18
И освен това не може да се сравнява количеството кофеин в утайката с количеството в крем на "Рефан" например, който няма и 10 лв.
Нямам нищо против домашните рецепти, но може би има и по-добро решение.

# 19
  • до Герена
  • Мнения: 118
Ей, момичета вие направо ме убедихте!:D  От утре почвам - утайка от кафе вкъщи -колкото искаш.
А както по-горе писа Belinda, ако бебка почне нещо да се превъзбужда или да не спи, спирам. От опит глава не боли.

# 20
Цитат на: Joy
Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега :winи без това отдавна се каня, ама сега като видях постинга ти направо ще опитам
Само дай точна рецепта. По колко време и какво количество утайка са необходими. Важно е да знам, защото всяка минута ми  е разчетена и запълнена.

# 21
Цитат на: Joy
Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега :win
и без това отдавна се каня, ама сега като видях постинга ти направо ще опитам
Само дай точна рецепта. По колко време и какво количество утайка са необходими. Важно е да знам, защото всяка минута ми  е разчетена и запълнена.

# 22
и без това отдавна се каня да опитам, ама сега като видях постинга ти направо ще опитам
Само дай точна рецепта. По колко време и какво количество утайка са необходими. Важно е да знам, защото всяка минута ми  е разчетена и запълнена.

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Цитат на: Цили
и без това отдавна се каня да опитам, ама сега като видях постинга ти направо ще опитам
Само дай точна рецепта. По колко време и какво количество утайка са необходими. Важно е да знам, защото всяка минута ми  е разчетена и запълнена.

абе вземаш в шепата и почваш да разтриваш, толкова, колкото да не ти се разсипва. Аз поне така го правех, нито съм мерила грамоме, нито време, докато имах утайка под ръка - триех.

# 24
И аз така действам, трия докато ми  писне или ми омалеят ръцете. Не съм  чула да има точна рецепта, а и на мен времето не ми е чак толкова разчетено. Ти ако искаш си прецени колко време можеш да отделиш и действай по схема, която да е удобна  за теб Laughing  А количеството- пак неопределено.

# 25
  • Мнения: 671
И аз съм за утайката от кафе наистина има действие
Пък и да не ви подейства на целулита то със сигурност ще ви направи копринена кожата Wink

# 26
  • Мнения: 5 539
А после мие ли се със сапун мястото? Защото остава едно такова мааазно

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: lilita
А после мие ли се със сапун мястото? Защото остава едно такова мааазно

Не съм забелязала да остава мазно, отмий с вода и после намажи с антицелулитен крем.
Ако имаш неприятното чуство, че е мазно отмий със сапун или гел, не мисля, че ще навреди.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: lilita
А после мие ли се със сапун мястото? Защото остава едно такова мааазно


Остава наистина, преди половин час се тръкнах и аз Laughing , обаче си го измих със сапун- то освен мазно и кафяво остана от кафето.

# 29
  • Мнения: 232
Мисля ,че помага и без да съм го ползвала...от майка ми знам че е мнофо полезно това "кафяво чудо"

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Обаче е най-добре да се търка с някаква гъба.
Ако е директно с дланта, направо ми издира ръката.

# 31
Момичета, като пишете, че кофеинът може да проникне през кожата и да повлияе на кърмата, ами аз през цялата бременост се мажа с крем против стрии. Опасно ли е за бебето?

# 32
  • до Герена
  • Мнения: 118
Цитат на: Anonymous
Момичета, като пишете, че кофеинът може да проникне през кожата и да повлияе на кърмата, ами аз през цялата бременост се мажа с крем против стрии. Опасно ли е за бебето?


Не съм чула в кремовете против стрии да има кофеин или някакви други вредни съставки, тъй че мисля че няма за какво да се безпокоиш.
Но мога да кажа едно изпитано и абсолютно безвредно средство против стрии - опитвала съм всякакви кремове, но ми помогна само домашна мас.  От шестия месец на бремеността ми се мажех всеки ден докато родих и сега нямам никакви стрии  
 Simple Smile

# 33
  • Мнения: 500
Цитат на: Joy
Сега успявам да седна на компютъра за първи път днес и гледам, че  на доста мами им  е интересна темата за целулита ( за жалост)
 Та, момичета, мисля си ей така не са ли малко скъпички тия антицелулитни процедури..а и "не обещават чудеса".  Shocked   Ами то аз ако поискам на някого 16 пъти по 50 лева ще гледам поне да  гарантирам резултатите.  Laughing  ще ме извинявате ама нещо не я разбирам тая схема " ела плати си , а пък тоооо ще видим : я подейства, я не"!
 Защо преди да се да пробвате с процедурките не  опитате с утайката  от кафе.  Пари не струва, време не отнема кой знае колко (при всички случаи по-малко отколкото ако ходите специално  в салон за процедури) и така или иначе всяка вечер  се киснем под дошове или вани...е малко се мърля банята Wink  ама здраве да е. Правете го това поне един месец и ако няма резултат  тогава смело към салоните за красота. Е, и аз не гарантирам успех Laughing , но красотата не ми е професия, в работата си  давам 100% гаранции(нали ми плащат).
Това е лично мнение. не се опитвам да агитирам никого  за моето методче(то даже не и мое, де), а само споделям, че при мен резултатите наистина си заслужават минималното усилие и както каза едно момиче по-горе "разни хора, разни целулити" на някой може и да не му действа


Да попитам, ти след като измиеш утайката, после със сапун ли се измиваш или само с вода? Чух че и на други мами им оставало едно такова мазно- незнам какво да правя, ако пък миейки със сапуна отмивам и кофеина то каква е ползата от цялата цапаниза?

# 34
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: Medea
Да попитам, ти след като измиеш утайката, после със сапун ли се измиваш или само с вода? Чух че и на други мами им оставало едно такова мазно- незнам какво да правя, ако пък миейки със сапуна отмивам и кофеина то каква е ползата от цялата цапаниза?

От няколко дни и аз почнах да се търкам с кафе  Wink
Аз не измивам след това със сапун, някак ми се струва, че ще измия ефекта... Измивам си тялото с гел душ, а после търкам до умопомрачение, целите крака и дупе... на мен не ми седи мазно... по-скоро е малко по-странно, но мазно, в никакъв случай!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз почвам!! Laughing Обаче преди малко излязох от банята, така че от утре...да видим каква гладка и хубава ще стана Sunglasses  Замислям се и за зелевата супичка....обаче все ми се струва, че няма да издържа Rolling Eyes Ще докладвам! Успех на всички! Grinning

# 36
  • Мнения: 1 616
И на мен ми се ще да пробвам номера с утайката, ама ме е страх заради кърменето. Прочетох, че някои кърмещи мамчета са се престрашили- споделете какъв е ефектът и отразява ли се по някакъв начин на кърмата и бебето?

# 37
  • Мнения: 1 734
Няма връзка с целулита, но да си кажа. Чувала съм (и съм пробвала), че утайка от кафе се слага и въргу лицето. Маха черни точки и всякакви там гадости и в същото време кожата ти става гладка и мека

# 38
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: sia
Няма връзка с целулита, но да си кажа. Чувала съм (и съм пробвала), че утайка от кафе се слага и въргу лицето. Маха черни точки и всякакви там гадости и в същото време кожата ти става гладка и мека

Aз не бих рискувала, логично е да маха, то си е във вид на скраб.... ама е доста грубичко, особенно ако кожата ти е суха... а и знам ли как ще подейства никотина и другите съставки върху, доста по-тънката кожа на лицето.
Можеш да замениш кафето със някакви финни трици, смесени с някакво масло, бадемово, например. Една приятелка така си поддържаше кожата и беше много доволна.

# 39
  • Мнения: 1 734
Цитат на: nad_tab
Цитат на: sia
Няма връзка с целулита, но да си кажа. Чувала съм (и съм пробвала), че утайка от кафе се слага и въргу лицето. Маха черни точки и всякакви там гадости и в същото време кожата ти става гладка и мека

Aз не бих рискувала, логично е да маха, то си е във вид на скраб.... ама е доста грубичко, особенно ако кожата ти е суха... а и знам ли как ще подейства никотина и другите съставки върху, доста по-тънката кожа на лицето.
Можеш да замениш кафето със някакви финни трици, смесени с някакво масло, бадемово, например. Една приятелка така си поддържаше кожата и беше много доволна.

Нали ти казвам че съм го пробвала, ефекта е наистина много добър. Пропуснах да кажа че НЕ трябва да търкаш силно, а съвсем леко с пръсти разнасяш утайката. И на мен след раждането кожата ми е доста суха, но утайката омазнява леко, а всъщото време лицето ти се чувства чисто

# 40
  • Мнения: 496
sia,
Ти ме заинтригува с това предложение. Колко време разнасяш утайката с пръсти? 1-2 минути или повече?
Моята кожа също е суха и кремчетата имат временен ефект, иска ми се да опитам нещо ново.

# 41
  • Мнения: 1 734
Не съм засичала, но мисля че 1-2 мин е напълно достатъчно

# 42
  • Мнения: 496
sia,
Благодаря. Заделих малко утайка за тялото, но май ще я прежаля за лицето  Simple Smile . Нямам забележим целулит, но не съм чула някой да се откаже от копринена кожа. Дано кафето ми помогне.

# 43
Цитат на: sia
Няма връзка с целулита, но да си кажа. Чувала съм (и съм пробвала), че утайка от кафе се слага и въргу лицето. Маха черни точки и всякакви там гадости и в същото време кожата ти става гладка и мека

A върху краката пробвала ли си? Аз туку що се направих, но първо добре се изкъпах и .... наистина ми се получи някакво омазнение ....Това за лицето е доста добра идея, но имам много суха кожа и незнам дали ще е добър ефекта да я третирам с кафе.

# 44
Цитат на: Medea
Цитат на: Joy
Сега успявам да седна на компютъра за първи път днес и гледам, че  на доста мами им  е интересна темата за целулита ( за жалост)
 Та, момичета, мисля си ей така не са ли малко скъпички тия антицелулитни процедури..а и "не обещават чудеса".  Shocked   Ами то аз ако поискам на някого 16 пъти по 50 лева ще гледам поне да  гарантирам резултатите.  Laughing  ще ме извинявате ама нещо не я разбирам тая схема " ела плати си , а пък тоооо ще видим : я подейства, я не"!
 Защо преди да се да пробвате с процедурките не  опитате с утайката  от кафе.  Пари не струва, време не отнема кой знае колко (при всички случаи по-малко отколкото ако ходите специално  в салон за процедури) и така или иначе всяка вечер  се киснем под дошове или вани...е малко се мърля банята Wink  ама здраве да е. Правете го това поне един месец и ако няма резултат  тогава смело към салоните за красота. Е, и аз не гарантирам успех Laughing , но красотата не ми е професия, в работата си  давам 100% гаранции(нали ми плащат).
Това е лично мнение. не се опитвам да агитирам никого  за моето методче(то даже не и мое, де), а само споделям, че при мен резултатите наистина си заслужават минималното усилие и както каза едно момиче по-горе "разни хора, разни целулити" на някой може и да не му действа


Да попитам, ти след като измиеш утайката, после със сапун ли се измиваш или само с вода? Чух че и на други мами им оставало едно такова мазно- незнам какво да правя, ако пък миейки със сапуна отмивам и кофеина то каква е ползата от цялата цапаница?

# 45
  • Мнения: 500
Оххх, аз бях и двата госта, sorry aма системата нещо се скапа.

# 46
Ъ...... в кафето не знам да има никотин!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Anonymous
Ъ...... в кафето не знам да има никотин!
Да, но има кофеин Stuck Out Tongue

# 48
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: nad_tab
особенно ако кожата ти е суха... а и знам ли как ще подейства никотина и другите съставки върху, доста по-тънката кожа на лицето.

Лелееее, май съм била доста запала, нищо де вие нали си знаете, че става въпрос за кофеин  Laughing  Laughing  Laughing
Пак повтарям, по-добре финни трици, отколкото кафе за лицето!

# 49
  • Мнения: 4 176
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

# 50
  • Мнения: 500
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Абе права си, но поне не плащаш нищо и след като 2 мами казаха че има ефект-защо пък да не се опита?

# 51
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
За съжаление нещо само с кремове ефакта при мен е нулев  Imp  виж като ходех масажистката да ми го втрива определено имаше ефект, но сега нямам време... ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

# 52
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
...

newsm74
Аз съЩо съм доволна от ехфолираЩия ефект на утайката, за антицелулитния, ми е рано да давам мнение.Някъде бях 4ела, 4е за целулита е много полезно за4ервявянето на кожата, заЩото по този на4ин се подобрява Циркулацията на кръвта в проблемната зона..което води до разнасяне на водата, която се задържа в тъканите и ги деформира....

# 53
  • Мнения: 2 142
И аз от няколко дни трия с утайка от кафе и ми харесва. Дано да има и ефект! Wink
Пък като станем едни хубави!!! thumbsup

# 54
  • Мнения: 4 176
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
За съжаление нещо само с кремове ефакта при мен е нулев  Imp  виж като ходех масажистката да ми го втрива определено имаше ефект, но сега нямам време... ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 301
Цитат на: Mamica
Цитат на: nad_tab
ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.
Ехххх... Мамица, ама ти от матап не разбираш ли  Mr. Green  знаеш ли че май сме съседки  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 176
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Цитат на: nad_tab
ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.
Ехххх... Мамица, ама ти от матап не разбираш ли  Mr. Green  знаеш ли че май сме съседки  Mr. Green

Съседки?

# 57
Е мами, които действате с утайката, време е за равносметка Simple Smile  Има ли ефект и след колко време резутатите проличаха?

# 58
  • Мнения: 1 616
Хайде, и аз чакам отзиви, че от два-три дена се цапотя. Чакам включване и от кърмещите мами- повлия ли мазането с утайка на бебетата, че все си имам едно на ум и все ме е страх...

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Категорично има!Но за съвършен резултат трябва комплексна терапия.Аз се престраших вече за всякакви способи, въпреки че кърмя.На Ники нищо му няма, дай Боже все така да е.Еми...не мога да се търпя такава...за това.Той е свикнал с кофеина, аз от самото начало си пия кафе.А специално за утайката - най - хубавият й ефект е върху кожата, става гладка като кадифе Flutter

# 60
  • Мнения: 1 734
За кожата съм абсолютно съгласна - гладка като кадифе, но целулита си е все още там Sad

# 61
  • Мнения: 1 269
Цитат на: sia
За кожата съм абсолютно съгласна - гладка като кадифе, но целулита си е все още там Sad
И при мен е така!Може би ,ако се съчетае с отслабване ще има ефект! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 500
И моя не се променил кой знае колко същественно за разлика от кожата

# 63
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят пък е намалял значително и видимо с просто око.Но аз правя и други неща.Както казах, майката му е борба на няколко фронта - иначе не става просто Sad

# 64
  • Мнения: 2 142
Добре де, крайно време е и аз отново да се включа!
Търкам докато не ми прималее; горещ душ- леден душ, горещ душ- леден душ... и после мазане с антицелулитен крем #Silly  #Silly  #Silly и накрая съм направо гроги, ама дано пък да има ефект... Ще изчакам още малко, и ще проверя има ли разлика поне в мерките, не искам да се разочаровам Shocked Единственото, което усещам като е че кожата ми е по-гладичка. Борба по всички фронтове!!!

# 65
  • София
  • Мнения: 6 791
Абе ще вземете да ме запалите и мене!!!
Азсега се цапотя  с гела на д-р.тайс против целулит и този на Лиерак(купих си ги 1 месец преди да родя,видях се с пари и си викам-сега му е майката,че като родя налдали ще има пари за глезотийки).Ама като чета...вкъщи утайка колкото искаш,защо да не я вклщча и нея? Thinking

# 66
  • Мнения: 1 616
Цитат на: belinda
Моят пък е намалял значително и видимо с просто око.Но аз правя и други неща.Както казах, майката му е борба на няколко фронта - иначе не става просто Sad

Белинда, знам, че кърмиш, затова специално към теб се обръщам: какви още процедури (безопасни за кърменето, разбира се) можем да прибавим към търкането с утайка? Не мога да чакам да спра да кърмя, че чак тогава да си купя антицелулитен крем- ами ако го кърмя две години?!? Ползваш ли някакъв крем или ампули? Какви?

# 67
  • Мнения: 1 017
Аз само го събирам това кафе и все не почвам Embarassed много съм несериозна!
Обаче искам да споделя какво знам за борбата с целулита!
Първо това не било само козметичен дефект ами си е болест, която трябва да се лекува, защото по-късно започва да действа зле и на костите, не могат да се хранят нормално или нещо такова беше.
През лятото на 2003 бях започнала да ходя на антицелулитни масажи в едно студио в София(яд ме е, че спрях).
Та там момичетата, които работеха бяха завършили и ли пък учеха още кинезитерапия и познаваха нещата из основи.
Та те ми обясниха, че целулита не е само по повърхността ами и между мускулните влакна и с тезо кремчета, с които се мажем само замазваме положението временно.
Трябва си процедура, която да изтегли целулита из основи.
Масажа, който правеха си беше болезнен, абе направо си плащах да ме набият Laughing  Laughing  Laughing, но пък явно добре го правеха, защото нямах нито една синина, а аз имам слаби кръвоносни съдове и обикновено лесно си ми стават синки!
А и след първите 10  процедури като ме измериха имаше намаление в сантиметри!
Тук за съжаление не работя и не мога да си позволя да ходя на процедури, защото са доста по високи цените от тези в БГ Sad
Но си мисля и аз да си взема някакъв крем, имам си и масажен диск с гумени шипове, а и с кафето ако търкам, може пък да направя нещо Grinning
Успех на всички в начинанието:)

# 68
  • Мнения: 1 441
И аз да споделя за ефекта от рецептата.
Кожата ми е супер гладка - факт! Обаче целулитът ми не е мръднал  Sad Аз съм хипер навита и почнах от деня в който разбрах за рецептата (ПРЕДИ ПОЧТИ МЕСЕЦ!!! Зъхи ми е първа дружка и ме светна подробно в ситуацията), нямам пропуск- голям инат съм и това си е, обаче явно целулитът ми е по-голям инат и от мен Imp
Молбата ми е ако може Joy да сподели мнение - колко време е практукувала това чудо на домашната козметика, че да даде ефект, че вече взех да се обезсърчавам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт