ВМ-НВХ Благовонното манджаре е у нашто сериале- 13

  • 19 429
  • 424
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Oтчет за днес

ленено семе
- 2 яйца; свинска пържола
кафе с мляко
- консерва сардини с доматен сос
кафе с мляко x 2
- свинска пържола; 20 гр сирене Babybel; 20 гр топено сирене; задушен карфиол
какао с мляко
- 20 гр сирене Babybel; 20 гр топено сирене

Кал 1464
М 60%
Б 34%
В 6%

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 00:05 от Denichkata

# 31
  • Мнения: 2 897
ОБОЖАВАМ "МЕРСИ"

# 32
  • Мнения: 2 897
Откакто казах, че не ям сирене.. проядох сирене  Joy

# 33
  • Мнения: 287
ми като нямам кафемелачка може ли в комбайна? няма ли да стане на пастет, нали е мазно семе? newsm78
 а днес съм тренирала 70мин. на кростренажора+45мин. на пътеката+тежести за ръцете и засуквания за косите коремни!!!
 закуска:100гр.цедено кисело с несмлени ленени трудносдъвкващи се семена Joy
 Обяд: салата марулкена с рапунцели и 3 сварени яйца и малко орехки
 вечеря: салата марулки и омлет с копривка
 не знам да смятам калориите ама не се чувствам уморена нито гладна та смятам че съм спазила процентите

# 34
  • Мнения: 2 897
Няма особена полза от несмелено ленено семе.

# 35
  • Мнения: 597
КО прайти Убавици?Днес имах прединфарктен работен ден,много ужасно психи4но изморен си дойдох..малко съм ял,не върви да наваксвам по ве4ерно време,ох,утре ща съм по ящень..бай зна4и.

# 36
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро на всички момичета! Бързам да отговоря-да в комбайна става да се мели лененото семе. Аз там си го меля. Да ви се похваля вчера си изтеглих тае-бо 30мин за корем. Имам въпрос към вас при тае-бо има ли за начинаещи и напреднали? Желая ви лек и без сладки изкушения ден!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утрооу  Partyстанал съм в 05-досега ставах в толкоз само като хващах рейса за Вн, щото той е в 06-изтренирвах са, баних са посли, пих кафе,тъкмих са и сега съм работен.
 Мозила има за начинаещи, виж постовете ми на първа стр, където Дени ме пита за имена на филмчетата-първото е за начинаещи-Get Basic
Хайди приятън ден! Heart Eyes
Мерсито беше лудница-страхотър чеколад, днес ще съм внимателен с манжите

# 38
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 418
Охоооо - раннобуднице  Hug  Айде дано не е само първия ден  Wink . ( маркар да знам , че си съвестен   човек  Hug) . А как обичам и аз МЕРСИ  Heart Eyes
Вчера ядох 1 краешник черен хляб - не бях яла....  newsm78 не си спомням от кога . И въпреки това % са  19 на въглехидрата .

Пинки само да рекна ( ама то вие си го знаете ) - от работа не се става богат  , а гърбат  Confused . И тия нерви няма кой да ни ги върне...И да ядеш .... режимно  Hug

# 39
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Оххх, хич не ми е ящно тия дни- забравих да закуся, и сега гризах ядки- бадем и лешник, сурови.
Ще се опитам да обядвам поне.
Пък вчера дребното се замота под носа ми с едни шоколадови бисквити- ми хубави бяха...... два, три пъти ги пробвах  Embarassed
Довечера ще скачам с Билито, че сутринта много ми се спеше, а пък в същото време като не съм скачала се чувствам зле- вл смисъл че май организма привиква и после му липсва.
Ай до после.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 768
Баси, на 3та страница темата!
АААА, я да се хващате в ръце! Naughty
Оциклопих се и си тропнах на 55,4. Две седмици седях на 56 - 56,5. Брей, това жената не е като човека. Ха данос ега тръгна да свалям и да го докарам накрая до 53 и да задържам само.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Джуниъра намери тежести за крака и ръце-не съм ги виждала още, щот той ходи сам да дири, но утре ще мина-имало различни видове, но ми каза че 2кила тежали доста и ще се узоря, имало и по 1 и 1,5кг-май ще мина с по-леките, щото мисла да правя ритници с тях, да не да стане тъй че да не моа си отлепя кракът от земята-ох малее ще е голям смях тогаз Laughing
Довечерка съм на външно хранене, за обяд ядох едно цяло цедено мляко РОСА, пак никаква организация в храненето, ама на обяд много миткахме и не остана време за храна
айди бягам Sunglasses

# 42
  • Мнения: 287
смлях го това семе ма много е гадно беее Sick
 бляк!!!
 утре ще си взема зародиши, че те поне знам, че са ми вкусни

# 43
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Мони, да гадно е но няма как. Май всички полезни неща са гадни, в повечето случаи де. Много те моля Тони или някой друг ако няма да ви затрудня пуснете ми един линк за тае- бо, не можах да намеря и това е. Прегледах старите теми,но нищо не открих. А така съм запалена по него, но за начинаещи че със спорта все още съм на вие. Чао за сега!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Най-вкуската закуску е кисело мляко, ленени семки и орехи-толкоз ми харесва,че по цял ден мога само това да ядем
А триците са ми ужасно гнусно-гадни-брпрб Sickмагданоза е по-вкусън от тях





Мозилка на първа страница на тази тема има два линка-пусках за Денито, ама се оказа,че тя като не е в БГ и не може да дърпа от там, но ти със сигурност ще можеш-върни се  2 стр назад

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 15:12 от tonimirka

Общи условия

Активация на акаунт