ВМ-НВХ Благовонното манджаре е у нашто сериале- 13

  • 19 455
  • 424
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Mанджата за днес (адски много):

ленено семе
кафе с мляко
- 2 яйца
- 70 гр шунка; 120 гр сирене
капучино
- 60 гр бекон; 60 гр топено сирене; 60 гр сирене
- пилешка пържола; 40 гр сирене; задушени броколи и карфиол
кафе с мляко
- 20 гр топено сирене; 60 гр сирене
- 70 гр шунка

Кал 1759
М 49%
Б 44%
В 7%

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 00:58 от Denichkata

# 61
  • Мнения: 2 897
_Ним_,

убедена съм, че ще намериш 20 минути да прегледаш заглавната страница, където има следните линкове по твоите питания

- Рибеното масло от искрица надежда
- Защо се пие рибено масло тема в Спайдърспорт
- Защо се пие рибено масло-2
- Статия за лененото семе и омегите
- питанка за  лененото семе

и да прочетеш каквото те интересува. Този режим се характеризира със стимулиране на физическата и мисловна активност за сметка на готованството.

П.С. Съжалявам ако звуча грубо, безкрайно доронамерена съм. Смея да си мисля, че Тони, която прави темите и слага нужното инфо на заглавната страница ще ме подкрепи.

# 62
  • Мнения: 597
И аз те подкрепям,отивам да плувам.......

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249
Mанджата за днес (адски много):

ленено семе
кафе с мляко
- 2 яйца
- 70 гр шунка; 120 гр сирене
капучино
- 60 гр бекон; 60 гр топено сирене; 60 гр сирене
- пилешка пържола; 40 гр сирене; задушени броколи и карфиол
кафе с мляко х 2

Кал 1534
М 50%
Б 43%
В 8%

Как точно мериш с такава точност продуктите? Аз имам кухненска везна, но е механична и доста стара. Не мога да докарам точност под 100 грама с нея.

# 64
  • Мнения: 2 897
И аз нямам везна, повечето неща, които си купувам е на порции:
- опаковка от 250 гр бекон разделена на 8 филии
- опаковка от 160 гр топено сирене разделено на 8 тригълъника
- опаковка от 240 гр сирене разделено на 12 топчета
- опаковка от 3 пържоли с етикет 450 гр общо тегло

Опаковка масло от 250 гр разделям на 16 равни части.

Зеленчуците са ми на око, но те не са фатални.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 249
Ахъм! За мен е трудно, защото обикновено пазаруваме в големи разфасовки (например сирене от килограм). Явно ще трябва да свикна да режа продуктите на части, за да имам по-добра представа колко консумирам, към момента действам малко на око.  Thinking

Благодаря много за съдействието, ще продължавам да следя темата.

# 66
 gydi
Ко прайти, бе?
 search  Джуниор ли зърнах тука,
                 Тихомире, ха наслука!
 Grinning

# 67
  • Мнения: 2 897
Днес се олях с новото сирене, което купих.
Вземам си бележка. Просто няма до купувам никакъв вид сирене в никакви количества.

# 68
  • Мнения: 2 897
Утре дано имам воля да се поразтоваря.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейти, откакто джуниъра дойде нямам никаков време, сичкото минута е разпределена Laughing
Привет на новото момиче bowuu. Защо не ти се чете за полезностите на рибеното масло и лена-с две думи как да обясня
-риб.масло съдържа ненаситени мастни киселини и омеги, както и вит. Е и Д(ако и за тях искаш инфо ще трябва вече да прочетеш-тук не може да се каже с две приказки), които са полезни за сърцето и обмяната, улавят лошите мазнини и ги изтбутват от тялото ти-под лоши мазнини говорим за тия от печени ядки, пържени храни, панировки, слънч.олио, маргарини,изобщо всички мазнини,които се окисляват в тялото ти и повишават лошия холестерол-които не предпочитаме да ядем в режима.
Омегите са много полезни и за глава и мозък-особено за учащите, а както и за цялостната имунна система-който пий рибено масло-боледува по-малко. Това е с думи прости-жалко, но работен съм не мога да обясня полезността по-дълго, а трябва да се знае
Лен.семе-пак същото, съдържа ненаситени мастни киселини, фибри, а като страничен ефект е спомагането му да се прочистваш и ходиш до ВЦ-то, и то съдържа омеги-3.

Вчера на пицарията ядох пил.хапки със зелев лист-очоплих ги,че бяха панирани, както и 1малка бира-но пих 2глътки, дадох я на джуниъра. Тренирах късно-гледах да мине поне 1 час от вечерята, тия торбички за краката са суперски, ритниците обаче трудно вървят с тях, а пък туй Чепкало и L-пресата ми разказаха мускула направо #Crazy
Както и да е-довечера съм курсен, но може би пак ще се изтренирам с тежестите.
Хайди приятен ден Heart Eyes.
Дени закъсах и аз-не мога да намеря пътя до ВЦто, ко стана-да пия ли зехтин-действа ли?

# 70
  • Русе
  • Мнения: 511
Благодаря, tonimirkabouquet
Ще се включа при вас в най-скоро време, само да събере повечко воля!

# 71
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добрутру   bouquet

Мързелът ( и умората ) си казаха своето - работа 12 часа - никакво желание за гимнастика . Сутрин  Tired  Днес само 10 мин преди работа .

За ВЦ- то - магданоз  Mr. Green

Кейки,  мина ли мигрената ?  Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 5 193
За ВЦ- то - магданоз  Mr. Green

Ааа Sick ще чакам природата сама да ми покаже пътя.
Мислех си сутринта да изпия една чаша прясно мляко,така и така правих палачинки за онуй вкъщи,ама ми се стори че пак много въглехидрат ще събера, а можеше да свърши добра работа-пу че съм и аз Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 3 249
Да попитам още нещо - медът как се връзва с НВД и връзва ли се изобщо? Става дума за количество от порядъка на 1, максимум 2 чаени лъжици дневно, обикновено сутрин на гладно или в чая. След многото болести, дето изболедувах, ми стана навик просто да си хапвам натурален домашен медец.

Или ще е по-добре да го спра?  newsm78

# 74
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добър ден момичета! Аз си изтеглих тае-бо ,но е много кратко,дали да повтарям тия упражнения, дали ще стане? И аз като тони имам проблем с ВЦ,казвате магданос ,но да го ям ли или на отвара? Извинете за глупавия въпрос. Май съм увеличила калориите защото тази сутрин кантарчето ми отчете в плюс, дали да не го изхвърля newsm78 Вие имахте ли такъв проблем в началото?

Общи условия

Активация на акаунт