Близнаци

  • 4 922
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 555
Thahks предварително, много ще си ми полезна NaNa. Аз работя и ако всичко е наред сигурно ще работя до края, а в съб. и нед. - къде да отидеш по-напред - до магазин ли, на разходка ли - моят мъж е луднал да ме води по разходки извън София - на чист въздух Laughing  Laughing  Laughing и постоянно се кара с баща ми, когато сме у тях, щото вторият павка цигара от цигара. Та по темата - който има някаква инф. или мнение за колички, кревати и т.н. аксесоари за бебоците - ще ми е адски полезен
Целувам ви всички сродни душички  Stuck Out Tongue  Sign Exclamation

# 31
  • Мнения: 1 895
здравейте,мами-настоящи и бъдещи!
аз също имам близнаци-момче и момиче на година и 9 месеца.
моите хора много бързаха да дойдат на бял свят и подраниха с 40 дена,но бяха сравнително едрички за 8-чета. тя беше           2 020кг,а той 2 230кг.родих секцио,защото човечетата бяха със собствено мнение и не пожелаха да се обърнат.
за тези мами ,които са от софия мога да дам координати на млечната банка когато им дойде времето.аз имах много малко кърма,но до 6 месец се дохранвахме с кърма от банката,тъй като майчиното мляко си е най-добрата храна за бебоците. сега вече са големи,палави и страхотни хлапета. на мама гордостта!!!аз също си ги гледам съвсем сама от самото начало-не е лесно,но пък хубавото е повече от трудностите!!!
успех на мамите,които чакат своите съкровище-леко раждане!!!
а ако имате въпроси-питайте

# 32
  • София
  • Мнения: 512
NaNa ,  na6ata koli4ka e Hauck i ne se razdelq:(malko e skypi4ka i tejka nqma pokrivala i 4anti .No togava kogato q kupuvahme ima6e samo takiva:))Svyr6i ni rabota

# 33
  • Мнения: 1 895
да добавя за количките!!!аз дълго обикалях преди да купим нашатал ползвам модела на хаук,същият като на теди от снимкатал много съм доволна от количката-страхотно издръжлива се оказа. в бг няма много голям избор на колички за близнаци. такива дето се разделят въобще не се продават-само ако има кой да ви донесе от чужбина. а варианта с двете бебета едно зад руго не ви го препоръчвам-количката е по дълга от метър и 50.ще е трудно да виждате първото бебче-второ няма да вижда нищо интересно пред себе си, а и като пресичате улицата става опасно с такава дълга количка.
в моята кооперация няма асансьор-количката ми стои в гаража на двора ,а децата като бебета си ги свалях и двамата едновременно на ръце-сега вече слизаме по стълбите. иначе количката влиза в стандартен асансьор като е сгъната,но трябва първо да савлите нея и после пътниците! не е толкова сложно-въпрос на навик.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 555
Здрасти! Grinning - няколко дена нямях нет. Много благ. за мненията за количките Wink  - горе долу се ориентирах.
Оф, днес ми излязоха р-тите от урината и имам Klebsiella -нянкаква бактерия май - имала ли е някоя от вас подобен проблем - чак на 05.05 съм на преглед и не искам да притеснявам лекарката, ама това ми е аблосютно непознато  Cry  Confused:  

Лек ден на всички Wink

# 35
# 36
  • Мнения: 7 716
Моля модераторите да заключат темата по разбираеми причини.

Общи условия

Активация на акаунт