Леокрема ?

  • 8 283
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Момичета купих си вече, само че не взех антицелулитния с термо гащите, а си взех редуциращ крем за корема и бедрата, защото всъщност аз нямам проблем с целулита, а искам да намаля обиколката на коремчето, че само там ми остана. Много бях искушена и от другия, но не може 2та едновременно.
Сега ще пробвам този, а след това ще си купя и другия  Wink

Ако някой го е използвал този редуциращ моля да сподели впечатления

# 31
  • Мнения: 472
Аз преди да забременея ползвах Лиерак , ама ефекта беше нулев . ................. само паричките дето си дадох  Imp  Imp !

А сега като се гледам от беменоста , съм натрупала чак до колената целулуит и как ще го махам това  идея си нямам !!!!!!!!!  #Shocked  #Shocked  !

Затова пишете кои от какво  е видял ефект , че то трябва да сме красиви .........

А как да разбера какъв вид ми е лелулита , виждам че имало няколко вида ........ Thinking

# 32
  • Варна
  • Мнения: 289
Майчета, днес си взех този антицелулитния с термо гащите. Доста големички ми се виждат Laughing Хайде, казвайте какви са резултатите при вас и има ли ефект въобще? Едно обаче не ми е ясно- по колко време се седи с тях? Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами то на упътването си пише - 2 часа.Моите се скъсаха бързичко и ползвах домакинско фолио за увиване.Ефект има, и то голям, а ако така намазана и увита, правиш и малко упражнения, направо е ще е зашеметяващ Wink

# 34
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Цитат на: Haliotis
Майчета, днес си взех този антицелулитния с термо гащите. Доста големички ми се виждат Laughing Хайде, казвайте какви са резултатите при вас и има ли ефект въобще? Едно обаче не ми е ясно- по колко време се седи с тях? Rolling Eyes

Моля те кажи от къде си го купила,че и аз се запалих.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 289
Разбира се, че ще ти кажа Laughing Долу на гарата, има една голяма борса за парфюмерия- няма как да не я знаеш. Срещу нея има автомивка. Та там, аз даже си бях запазила една опаковка, защото бързо свършват(вчера ги получиха). Цената му е 17,20. Отивай да си купуваш и ни дръж в течение как стоят нещата при теб Sunglasses

# 36
Цитат на: Haliotis
Разбира се, че ще ти кажа Laughing Долу на гарата, има една голяма борса за парфюмерия- няма как да не я знаеш. Срещу нея има автомивка. Та там, аз даже си бях запазила една опаковка, защото бързо свършват(вчера ги получиха). Цената му е 17,20. Отивай да си купуваш и ни дръж в течение как стоят нещата при теб Sunglasses

Много ти благодаря за бързия отговор при първа възможност ще си взема.Още веднъж благодаря. Grinning

# 37
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Гостът бях аз

# 38
  • София
  • Мнения: 6 797
Хйде и аз-купих си крема за отслабване с термогщите-много големи бе!
От довечера започвам да се мажа,вчера си упих и от ръкавиците от луфа,на Агива,дето пише,че са против целулит...да видим какво ще излезе.И да се похваля
Започнах коремните преси!

# 39
  • Мнения: 5 647
И аз си го купих днес. Доста обещаващо звучи, дано и ефектът да е добър! На опаковката пише да се използва в продължение на 20 дни. После смятам да си взема дрениращия крем.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт