Под ЮЛСКАТА ни свидна стряха роди се бебе - имаме си вече КАКА!

  • 9 343
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
И Ого е на фаза "НЕ"  Naughty. Много е категоричен и така отговаря при всеки въпрос към него  Joy. Включително и когато му давам по 1-2  бонбонки бяла Мура поп-чок формат. На въпроса "Искаш ли?", казва "НЕ" и с кеф си взима. Онзи ден питам от кухнята Любо иска ли за обяд да му сипя леща, а от съседната стая, където са Оги и Любо чувам "НЕ" и след секунда по-басово "ДА"  #Crazy Joy. Умрях си от смях  hahaha.

Като рита топка (вече освен, че я води, но бие от воле чудесно, вдига я с шут нависоко и рита вече доста силно) си вика ГОООЛ и коментира с викове на бебешки как я е ритнал  Mr. Green.

Относо бибата - отдавна вече е излязла от употреба, но по-смешното е, че не съм я прибрала, Оги често си я взима, обаче е забравил как точно се смуче и я джвака като дъвка. 5-6 секунди джвакане са достатъчни да я хвърли като безинтересна вещ.
Към млякото също не е привързан и вечер си заспива в прегръдката на татко си и не търси нищо да пие. Ако има мляко и ако му се пие - пие от чаша със сламка.

БУБКА, честито дипломиране и от мен!!  bouquet Стисках ти палци и се радвам много за успеха ти!!

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 22:45 от Lioness

# 16
  • София
  • Мнения: 529
Е, заглавието на новата ни тема е супер!   bouquet на поетичната ни Асинка!

Зайо, шпионирах в мартенската отчетна... Стискам палци да оздравява бързичко Дени и да се прибират с тати при вас! Предполагам колко ти е тежко в момента, но събери сили и скоро всичко ще е наред!!! Целувки на беба!!!

Относо бибата - отдавна вече е излязла от употреба, но по-смешното е, че не съм я прибрала, Оги често си я взима, обаче е забравил как точно се смуче и я джвака като дъвка. 5-6 секунди джвакане са достатъчни да я хвърли като безинтересна вещ.

Е така сме и ние! Само че ни вижда как й се смеем и като я захапе (обикновено наопаки) и нахилена идва да се покаже за да й се посмея малко! Mr. Green

Ей, Ритка, ама стига с тези болести! Хайде оздравявайте и вие и повече да няма такива новини!!!

За зъбите - и нашите кучешки пробиха за 1 седмица всичките. Ама да чукна на дърво - досега от зъби не мога да се оплача. "Лошотията" си ни по пронцип Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 356
Бърза почерпка от нас със Бобсънна.





# 18
  • Мнения: 496
Хе, а за какво беше тази сладка почерпка?  chef

За бибата говорих доста когато му беше времето, ние я махнахме чрез периодично отрязване на части от нея, докато стана толкова негодна, че беше изгубена някъде Whistling а шише с биба одавна не ползваме, пък и съм против това хранене директно преди лягане, но всеки си знае най--добре Peace

# 19
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БОБСЪНА! ДА е жив и здрав, много палав и игрив и да расте умен и добричък!
ДА му е живо и здраво и името и той!!

# 20
  • Мнения: 4 195
Мили момичета,
Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в сградата на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

За трета поредна година ще бъдат изложени ръчно изработени предмети и украса, изработени от децата от Дома за деца, лишени от родителски грижи в село Доганово, доброволки от Движението и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза.
„Тази година планираме и голямо боядисване на великденски яйца на открито заедно с нашите приятели от дома в село Доганово”, разказаха доброволки от Движението. Средствата от базара ще бъдат предназна4ени  за Дома за деца, лишени от родителски грижи в град Златица,където живеят 40 деца на възраст от 0 до 3 години.

Очакваме ви, за да успеем за пореден път да направим живота на тези дечица малко по – лесен, малко по – щастлив и малко по – истински!

 
 
 
 

# 21
  • Мнения: 248
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БОБСЪНА! Да му е живо и здраво името!

# 22
  • Мнения: 162
Здравейте, отдавна не съм писала, така че почвам с поздравленията:

Честита втора дъщеричка на мама Зайо - да расте здравичка и послушна, а каката да я обожава Heart Eyes

Честит взет изпит на Бубка - айде още веднъж честито  bouquet

Честит имен ден на Бобсъна и ако има други празнуващи, също да се чувстват поздравени Hug Ели, нищо не пишеш - как сте, кротна ли се синеочкото Wink


По въпроса за инатенето - Лили е някакъв ужас в момента, имам чувството, че си докарах язва Confused Постоянно се дърпа и инати за всяко нещо, вземеш ли нещо - веднага почва да реве за него, седна ли на компютъра - веднага идва и иска тя да сяда и да гледа снимки на него. Най-зле е положението с памперсите - не иска и не иска на гърне, а да я сменя е много гадно преживяване - реве, дърпа се, омазва всичко и докато не я ударя и не седна на краката й не мога да я обуя по никакъв начин. Това толкова ми противоречи на възгледите и изобщо ми е много мъчно, че стоят така нещата, дано все някога премине... Затова и не искам да чувам за второ дете, не и докато не стане на 5-6 години,  че просто не виждам как ще се получат иначе нещата.

Асе, какво за поканите, какво по-точно те интересува?

# 23
  • Мнения: 3 116
Честит Имен Ден на Бобсъна и от нас  Hug  bouquet Hug

Да е жив и здрав и много палав  Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 004
Благодаря за пожеланията пак Simple Smile
Дени ми е още в болница, но вече е по-добре. Все още е на антибиотик и инхалации и чакат да се изака да й изследват акото...

Малката ми е със запушен нос и подозирам силно, че сме си донесли стафилококи от родилното...та незнам какво ще се правим.
Така че при нас е .....лудница от болести, та и аз вече откачам.

Ако някой има опит с тези гадове в носа  #Cussing out да сподели  Praynig

А аз не мога да науча децата си на биба, нито шише, нито залъгалка...и с Дени и с Вики ще сме на пръсти май  Sad Вики не ще да чуе за гума, само като я усети и бута с езика и чак й се сгажда.

# 25
  • Мнения: 3 926
Зайо, първо пусни изследване и тогава ще говорим Hug Така с подозрения не е хубаво. Заведи я да й вземат един хубав секрет и като излязат резултатите ще знаеш със сигурност. Grinning Пък и Стафилококите са доста упорити и неприятни буби, та ще е добре да знаеш и заради каката.
Желя ви бързо оздравяване и болестите по-далеч Praynig

# 26
  • Мнения: 3 116
Зайо, аз нещо съм изпуснала че Дени е в болница, бързо да оздравява  Heart Eyes

Обаче нещо не мога да схвана какво й е. Първо искам да те питам дали антибиотика който й дават е аугментин. Мая така се раздриска от тоз антибиотик че един месец не можах да я спра  Sick Защо сте на инхалации, бронхиолит ли е направила ?

# 27
  • Мнения: 1 004
Ритка, хвана вирус, и точно както подозираш почнахме Аугментин и 2 дни яко разтройство, та в болницата на системи да я оправят. Там й почнаха и венозен антибиотик, защото има възпаление на ларинкса ли...и моя не може точно да ми обясни, и я болеше много гърлото, кашляше...хрема...температура...така.  Sad

Асе, ще я заведа, но другата седмица като идем на консултация, сега в това време без кола и мъж не ми се мъкне наникъде  Sad
Пък каката ако прихване, какво да направя, не мога да ги деля вечно  Sad

# 28
  • Мнения: 22
Честит имен ден на Бобсъна! Да е жив и здрав, много игрив и щастлив!

Зайо, дано болестите при вас бързо да преминат и скоро да не повтарят!

toni_bonboni, и Вики много обича да гледа снимки на компютъра и затова аз вече почти не го пускам докато тя е будна.....просто няма отърваване. А даже напоследък предпочита да не седи в мен пред компютъра , а ми казва аз да стана, за да седне тя Simple Smile Има претенции и затова кои снимки да гледаме....
С памперсите и тя ми прави същите номера...докато й събуя стария мирува и след това бяга и не иска да сложим новия, а казва, че ще е гола....и така се гоним и уговаряме известно време докато не й отвлека вниманието с нещо друго, та да се обуем...

# 29
  • Мнения: 3 116
Зайо ще стискам палци бързо да оздравее Деничка и да се прибират с татко при вас  Heart Eyes

За смяната на памперса не ми се говори  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт