Билка Дяволска уста

  • 4 220
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Препоръчаха ми да пия билката Дяволска уста.Та въпроса ми е чували ли сте за тази билка и пили ли сте я помогнала ли ви е.

# 1
  • София
  • Мнения: 127
веднъж както си бутах количката 1 възрастна жена ме спря и ме попита за бл.103
в Х.Димитър. упътих я, но след около 1ч я срещнах отново (което си беше страхотно съвпадение) ... та намерила беше адреса, и незнам защо ми сподели причината за да търси блока, а именно въпросната билка, която помага при зачеване, но бабата, която я раздавала я нямало вече и говорила с нейна родственица... реших да ти напиша това, защото много ме впечатли убедеността на жената че това ще помогне на детето и... мисля че има доста по-съвременни методи и доктори (като онзи ако си гледала Имаш поща)

# 2
  • София
  • Мнения: 35 817

При хипертония, сърдечна невроза,успокояващо,седативно спазмолитично, хипотензивно....
То и името го показва - кардиака /за сърце/
Отровно!

# 3
  • Мнения: 1 959
Пробвала съм какво ли не.За жалост не съм гледала"Имате поща" нямам възможност за това.Майка ще ми я праща днес или утре по пощата и ще я пробваи и ако нищо не се получи обратно в лекарския кабинет както и бяхме планували.
А билката Отровна ли е?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
аз пия в момента,но в комбинация с още няколко вида.В момента изчакваме с бебеправенето ,заради скорошен аборт,та не мога да кажа за забременяване.Но пък този месец имах овулация,което не знам дали е от билките.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 817
Пробвала съм какво ли не.За жалост не съм гледала"Имате поща" нямам възможност за това.Майка ще ми я праща днес или утре по пощата и ще я пробваи и ако нищо не се получи обратно в лекарския кабинет както и бяхме планували.
А билката Отровна ли е?
Отровна е.

Общи условия

Активация на акаунт