При първа бременност, кога усещате бебето???

  • 25 983
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
Моето детенце го усетих някъде в средата на 3-тия месец. А акушерката, която водеше консултацията като гракна: "как да не си го усетила?! Ти си първескиня! Не може да си го усетила- чак 4-тия ще го усетиш!!!" Теглих й една нашенска и й казах да си гледа работата, че аз си знам какво съм усетила. А после какви ритници и каваци започнаха- малееее!!! Особено вечер- това момиченце милост нямаше ( не че сега има Rolling Eyes ). Тъъъкмо задремя- ШУУУУУТ!!!, наместя се....Тъкмо пак - кавак!!! А колко пъти съм й била "маслинки" през корема си... Laughing - забило детето пета или лакет в реброто или корема и си трае- абе детенце аз не мога да дишам така Stuck Out Tongue  .Баща й си умираше от кеф като гледа как се кавачи в корема ми "Я мърда!" Кво мърда бе човек тя балет играе- той - мърдала ooooh! .
Оххх я стига че се отнесох Blush sorry

# 46
  • Мнения: 773
е аз значи тази седмица съм го усещала два три пъти. мислех си че просто по строно ми къркорят червата. добре че прочетох какво сте писали че хич нямаше и да разбера че е то. а вчера вечерта като си бяхме легнали тати каза че усетил нещо, той има навик да си държи ръката на корема ми, ама не вярвал да е бебо. може пък и то да е било.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 193
Az lichno go usetih v 21-sedmica i veche mi beshe pisnalo vsichki da me pitat ne go li useshtam veche. No kato zapochna vednaj, spirane niama.

Общи условия

Активация на акаунт