Ежедневието в яслата

  • 1 692
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
ние с Пухчо имаме още боб да ядем докато отраснем за ясла но да ви питам като си избирам ясла дали да взма бебок с мен та да видя къде най ще му хареса Thinking - така де той ще седи там , и ако и аз несм против .... той може да е малък но вече има предпочитания, за музика например  ooooh! и ако му спра песента и ревввввввввв

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ts, навсякъде ще му хареса Simple Smile Което не пречи да го вземеш с теб. Аз водих Мая, но тя си ми е като гербова марка закопчана, и навсякъде ходим заедно. Та тя с въодушевление се 'запозна' с децата и започна да пипа играчките - пука й на нея как изглежда мястото  Laughing Важното е ти да огледаш добре и да прецениш как ще се чувства детето.

# 17
  • Мнения: 463
И на мен ми предстои тази емоция от месец май. Ходих в 3 ясли и установих големи разлики. В тази, която избрах, приемат по 16 деца в група, всяко дете има индивидуална тетрадка по приложни занимания /рисуване, лепене и т.н./, държат ги с памперси, като пак ги слагат на гърне на опр.интервал. Свалят пампито ако в продължение на една седмица е бил абсолютно сух и работата - вгърнето. Не ти връщат опикани дрехи или мокро/изстинало  дете.
За храненето - не очаквам да е здравословно, но няма избор.
Ще си споделяме първите стъпки в новото общество Wink  Успех
Лора : 15.07.2003г

Общи условия

Активация на акаунт