Къде да видя бебчо на триизмерен ехограф и какви са цените?

  • 2 332
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 703
Препоръчвам ти МЦ Фемина.Бях там миналия месец в 21 г.с. при д-р Димитрова.Цената за фет.морфология е 40 лв,но без запис на касета.Апаратурата е съвсем нова.А прегледа трае около 30 минути и ти издават документ за прегледа,придружен от снимките на бебо.

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
920-2031 втрешен /238.
Вътрешният телефон е на кабинета с ехографа.

Аз ходих и ме гледа д-р Янкова. Беше много любезна. Гледа сърчицето, устата, брой пръстчетата, потвърди пола. Направи ми снимка и ми написа резултатите от прегледа на лист за женската консултация.
Добре е да посетиш и училището. Казват интересни неща.

# 17
  • Мнения: 5 370
СЪВСЕМ ПРЯСНО ИНФО-бях на поредната си консултация в Болница Лозенец преди два дни-3Д-то там струва 50 лева-това ми го каза лекар.Иначе прегледът само е 20 лева.Апаратът е супер модерен,някой го беше сравнил из форума с извънземно Laughing .Още преди да започнат да работят с цени-когато беше тъкмо вкаран-имах късмета да бъда видяна на него без пари и си имам 4 снимки на бебо-гръбче,главичка и до нея ръка...и така.Успех,каквото и да решиш!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 171
Посети училището в "Св.София" и ползвай безплатния преглед на ехограф. Иначе извън този безплатен преглед е 20 лева. Но щом като ти предоставят безплатна възможност, възползвай се-обади се по телефона, даден по горе, запиши се, хем ще се разходиш, ще видиш болницата и бебчо Grinning.

# 19
  • Мнения: 669
Цитат на: DesislavaDim
Във вторник съм на 3D в Свети Лазар при доц. Томова и после ще споделя. Доколкото разбрах там е най-скъпо - 80 лева. Не разбрах ако искаш запис дали се плаща допълнително, но не би трябвало, при тази цена...
За МЦ Фемина също чувам добри отзиви. Там цената е значително по-приемлива.
Иначе това за Света София е доста примамливо като предложение. Някой да даде телефон за връзка и малко повече инфо от личен опит!?

Искам да те попитам - понеже моята гинеколожка ми препоръча да отида при доц. Томова, само че в Института по педиатрия, за да си направя този преглед - фет. морфология.
А Св. Лазар къде се намира? Възможно ли е да преглежда в няколко болници?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 110
[/quote]Искам да те попитам - понеже моята гинеколожка ми препоръча да отида при доц. Томова, само че в Института по педиатрия, за да си направя този преглед - фет. морфология.
А Св. Лазар къде се намира? Възможно ли е да преглежда в няколко болници?[/quote]
Да, тя преглежда в Св.Лазар, който се намира на Симеоновско шосе и в още един кабинет някъде на Борис ІІІ, имам адреса някъде записан. Тя ми каза, когато си записвах часа, че мога да си избера, но в Св.Лазар е 3D, а в другия кабинет е двуизмерен, хубав апарат. Затова избрах Св.Лазар. Иначе в другия прегледа е 40 или 50 лева, не съм много сигурна.
Мога да я попитам утре и ще ти пиша на лични.

# 21
  • Мнения: 669
Цитат на: DesislavaDim
Искам да те попитам - понеже моята гинеколожка ми препоръча да отида при доц. Томова, само че в Института по педиатрия, за да си направя този преглед - фет. морфология.
А Св. Лазар къде се намира? Възможно ли е да преглежда в няколко болници?[/quote]
Да, тя преглежда в Св.Лазар, който се намира на Симеоновско шосе и в още един кабинет някъде на Борис ІІІ, имам адреса някъде записан. Тя ми каза, когато си записвах часа, че мога да си избера, но в Св.Лазар е 3D, а в другия кабинет е двуизмерен, хубав апарат. Затова избрах Св.Лазар. Иначе в другия прегледа е 40 или 50 лева, не съм много сигурна.
Мога да я попитам утре и ще ти пиша на лични.[/quote]
Благодаря ти. Аз дннес се свързах с кабинета й в МЦ Софияи си записах час за там, зощото ми казаха че там апаратурата е по-добра отколкото в Института. Прегледа е 50лв. А жената , която ми записа часът, ми каза че при тях (МЦ София) "апарата е 3Д и затова по-добре там да си направя прегледа"

# 22
  • София
  • Мнения: 1 391
Аз лично прочетох много добри отзиви за МЦ Фемина и смятам да отида там на преглед с 3D. Намира се на ул. Дунав 47. Ако информацията ми е вярна цената е 30лв.

P.S.: Ако решиш да ги посетиш и останеш доволна, пиши ми, защото на мен май още ми е рано за 3D. До колкото разбрах е добре да се гледа бебето около 22-ра сдмица, но може и да греша.

Успех  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 11 703
Цената във Фемина за фетална морфология беше 40 лв. миналия месец,сега пак мисля,че е толкова.

Общи условия

Активация на акаунт