СЕПТЕМВРИйските юначета ще хапват скоро сладки козуначета!

  • 9 138
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 599
Еееех хубави времена бяха с нашите женски срещи  Mr. Green Супер са снимките! Роси ще я цаним за фотограф на групата  Joy
Джени, аз май още не съм ти казала ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС   bouquet Ники е голям сладурко Wink
Уо, хайде честито! Хубава кола и безаварийно ти пожелавам Simple Smile
Уини, кофти и за твоите случки. Стискам палци да не е по-сериозно
Ани, ама и Габчо е едно голямо момче с тази прическа. И му е поизсветляла коста или така ми се струва
Пипиолка, хубаво да си изкарате и задълже снимки!
Не се наложи на никого да се обаждам по нощите слава Богу! Ади си е ок. Днес Руси се прибра и бяхме много навън в парка, по моловете. Купихме му една кукла По от Телетъбитата, с екранче на корема и филмче и той си умира от кеф. Много ме е яд, че сега нямаме ББС прайм да ги гледа,но се надявам да си прокараме свястна кабелна скоро.
Пепа ти още ли си в БГ?
Вещи отдавна не с ее разписвала, шо ли я направихме модератор  newsm78  Joy

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Аз съм редовен читател, след малко ще пиша, ама за теб искам да взема отношение от няколко дена, помниш ли като се  матапехме, че ще ходиш да кърмиш в казармата и ще има опашка от мераклии Wink

# 272
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Взех гооооооооооооооооо
Отличничка 0 грешки Simple Smile
Следващия е към 2 март Simple Smile тогава ще карам практиката Simple Smile Ще ви напомня да стискате палци.

Браво на теб, представи се по-добре от дъщеря ми!

# 273
  • Мнения: 823
Привет на всички  Hug

Абе аз снощи писах и си мислех, че съм го публикувала, но май не съм  Embarassed

Марис, още съм в БГ. На 7-ми май чак летя за Лондон. За ТВ-то да ти кажа, ако имате канала CBeebies, горещо го препоръчвам. Той е специално за деца до 3 годишна възраст и филмчетата са много хубави. Телетъбисите и тях ги дават всеки ден.  Grinning

Съни, съжалявам много за неприятностите ви.

АниК, и аз да кажа, че много мило ми стана като видях Габи заровен в торбичките  Heart Eyes И честита да му е новата прическа.

Поли, весело изкарване  Hug

Уо, честито за листовките   bouquet

Аз всеки ден се глезотя с Тео. Днес такава разходка му дръпнахме, че ми изгоряха раменете от слънцето. Леле, голяма жега беше. А някои деца, бяха облечени с дълги ръкави, че едно и с грейка беше  Shocked И много хора с дълги ръкави и якета имаше. Аз по потник завирах. Тео и той беше разсъблечен подобаващо.  Grinning И него го хвана слънцето по бузките, добре се зачервиха  Grinning Абе, лято си е вечеее  Hug

Лека вечер на всички  Heart Eyes

# 274
  • София
  • Мнения: 101
Върнахме се от вилата. Беше хубаво, разходихме се family, хапнахме на бърбекюто cook , починахме си smile3524и така.    Ето малко снимки оттам:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125630

# 275
  • Мнения: 467
Добра нощ:-)
Баба е по- добре, няма нищо счупено, почва да живва под грижите на леля.
Много сладки юнаци видях по снимките:-) Едни такива подстригани и порастнали!! Чак се замислям дали да не взема да поподстрижа Алята.
И понеже си ровкам тук таме и съм си дърта клюкарка искам да изпортя какво прави Лулуто ! С голям кеф и разгледах произведенията от последното хоби и ги споделям, като не се появява тя да ги покаже! smile3534

# 276
  • Мнения: 137
Здравейте

Аз се включих най-после след срещата.Много ми хареса ... добре си побъбрихме...  PeaceНаистина неусетно мина времето,май  щяха да ни изгонят накрая  hahaha

Уо
честито,така да изкараш и следващия изпит Peace

Уини радвам се за баба ти ,че е по-добре.Много здраве й желая.
Добре ,че ти ни прати- да видим страхотните произведения на Лулуто.БРАВО   bouquet

Пепа
браво на вас.Наслаждавайте се на българското слънчице.Тео сигурно е много щастлив сега  Hug

Днес нещо тук има някакви облаци,от време на време има слънце...вече незнам как да обличам БОби newsm78

Джийни Ники е много сладък,особено дето помага на дядо  hahaha

Хайде лек неделен ден,мацки   bouquet

# 277
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Много гот сте си изкарали, макар и в съкратен състав...от сега заявявам, че юли ще съм си в Бг и искам сериозна ,ама мноого сериозна среща  Joy Joy Joy
Jeanny - много ти е сладко момченцето
съни- надявам се да сте се оправили от болницата
уини -дано баба ти да е добре  Praynig
Мариска - може да е адаптиране това на Ади , а не настинка или вирус
Аз пък  да ви се похваля вчера какво си купих, в тая моя мъжка къща малко женски полъх да повее  Joy
http://www.eleven.se/philips-salon-geometricks-8-in-1-1166.html

# 278
  • София
  • Мнения: 101
Страхотни са снимките Winnysmile3501. Кажи моля те от къде ги намираш тези рамки, че искам да направя на моя сладур, че само искат баби и дядовци.

# 279
  • Мнения: 467
Страхотни са снимките Winnysmile3501. Кажи моля те от къде ги намираш тези рамки, че искам да направя на моя сладур, че само искат баби и дядовци.

Джени, питай Лулуто, тя е от нашите мами. Хоби и е фотографията и Фотошоп. Мисля, че сама ги прави. Никът и е Luluto

# 280
  • Мнения: 5 393
Здравейте!
Днес цял ден бяхме навън с Иво, сега го чакам да се събуди и пак хукваме-днес ми е ден за посещения,сума ти хора дойдоха да пием кафе.Сега пак чакам 2 приятелки за следобедното Laughing
Джени-много готини снимки.Ники и той като Иво е фен на колите-дай му да кара.
Уо-честито за изпита.Ама сега само листовките ли взе, а кормуването по-нататък, така ли?
Пипи67-не се ядосвай на щерката, следващия път ще се стегне и ще ги вземе. Peace
Деата-нещо не можах да разбера какво е това, дето си го купила.Някакъв комплект, ама за какво newsm78 Rolling Eyes Embarassed
Вещииии- ама верно не те виждаме, откакто стана модератор Crossing Arms

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Тук съм бе момичета, по цял ден почти. Просто само чета май, иначе съм много активна в "Красивата мама" - от гледане ако се ставаше красива вече щях да съм Мисис Свят. Чакам новата темичка и там ще съм много активна, обещавам   bouquet

# 282
  • Мнения: 5 393
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184327.0

Хайде в новата темичкаааааааааа

Общи условия

Активация на акаунт