Сватбен маникюр - Nail art конкурс

  • 21 061
  • 187
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 723
 Thinking... Та..... какво казвате за сроковете???  Whistling

# 181
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ама хайде стига сте се ослушвали всички, а почвайте да тренирате, че вече съм нетърпелива да ми пращате снимки Twisted Evil Понеже никой не изказа предпочитания за крайния срок сега заповеднически ви казвам, че ще чакам снимки до 20 април и евентуално ако дотогава няма много кандидати ще удължим срока. Давам си още сега емейла, за желаещите да участват в конкурса нека изпращат снимките на valcher@abv.bg и също така да напишат и потребителското си име в писмото за да знам коя снимка на кой е.

# 182
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ще имаме ли задължителен елемент, който да присъства на снимката? newsm78

# 183
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ще имаме ли задължителен елемент, който да присъства на снимката? newsm78

Аз съвсем забравих за задължителният елемент, но по стара традиция нека и сега присъства и на мен лично ми допада предложението, което Бейб беше дала да държим  чаша вино в ръка(може и празна, на кой както му е удобно) но за тези които евентуално ще творят върху изкуствени нокти чашата ще е някъде настрани ако изобщо може да влезе в кадър. Ако някой има друга идея да казва, докато е време.

# 184
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Чашата на мен ми допада Peace

# 185
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Всички ми харесаха,оставям на вас избора за тоалета   Laughing
Ох и аз така.

# 186
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Всички ми харесаха,оставям на вас избора за тоалета   Laughing
Ох и аз така.

 Wink Избран е тоалета.... Peace

# 187
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Това с чашата е по-скоро за ефект и разкош и не мисля, че някоя от нас би плагиатствала за да слагаме задължителния елемент с тази цел затова нека и той не е задължителен,особено пък за изкуствените нокти, а казвам това защото едно от момичетата вече е снимало модела си преди да разбере за задължителният елемент и няма подръка фото за да го снима пак и затова правя това изключение.

Общи условия

Активация на акаунт