Пазете децата си от педиатрите в Св. София!!!

  • 5 675
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Moмичета Azaf е мнооооого права.
Бъдете по-нахакани.
Аз докато не им се озъбих  #Bad Talk изобщо не ми даваха никаква информация за бебка.
Да видиш после как ти идват на крака в стаята да те питат как си.

Отстоявайте си правата!!!

# 16
  • Мнения: 1 770
В такъв случай аз бих извикала адвокат или друг лекар да говори с тях и да попита за какво става въпрос, сериозно! Когато става въпрос за здравето на детето ми, не си позволявам незнание по въпроса! Наистина нахакаността понякога не помага, защото персоналът се нервира и може да си го изкара на вас по косвен начин - по-добре с усмивка и вежливост, но въпроси до откат - това защо е така, онова защо, какво да правя аз лично и т.н. Разбирам ви, че когато сте родили, особено когато става въпрос за първо дете и сте в непозната територия, е много трудно. По-скоро ви се реве, отколкото да заемете бойна готовност, слаба сте и силно емоционална.
Затова най-добре давайте по-официално и извикайте някой на помощ!

# 17
  • Мнения: 306
Честита рожба на Godzilla!
много е гадно, че така се получило при вас, но нали сега сте О.К! Радвайте се и растете здрави и щастливи! А недоразумения винаги ще има. Важното е изхода да е благоприятен.

# 18
Честито бебе и от мен, да сте живи и здрави, весели ищастливи. А по темата, според мен докторите са объркали бебетата, друго бебе е било с инфекция, а са били антибиотик на твоето, а  на болното не. Тия доктори да ги #2gunfire

# 19
  • Мнения: 3 042
Годзила, това е ужасно! В такъв случай не е ли по-добре да се иска информация и евентуално да се подаде оплакване до завеждащия отделението.
Радвам се, че всичко при вас с бебето е наред, а в епикризата какво пише?
Целувки!

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Честито бебенце! Да сте живи и здрави!!!

сега по темата, момичета моля ви се, спрете да се учудвате с тия емотикони Shocked  #Shocked  #Crazy  на нещо абсолютно нормално в скапаната ни здравна система....
от 30 год в Майчин Дом не могат да се изчистят от върли стафилококи, ненормални педиатри има навсякъде, това е положението и то няма да се промени в близките 100, 150 години.

и аз никога няма да се уморя да пиша, ама никога, след случая с моя много добра приятелка и колежка(много сериозна лекарска грешка в частна клиника, завършила с фатален край за бебе 4кг), този нейн случай ми е не като обеца на ухото, а като 1000 такива - абсолютно нищо сигурно няма никъде нито за майката, нито за бебето - в най-добрия случай Ще те направят луд и ще те правят на луд до последно.

а тук ще се изпишат 10 стр, които ще си заминат назад в историята както са си дошли.

След като на 8.09.2002г излязох с живо и здраво бебе в ръце от Майчин Дом, само благодарих на нещото, в което вярвам, че само 7 дни стоях в тая истинска лудница.

# 21
  • Мнения: 232
Честито бебенце! Да сте живи и здрави и от мен!!!
В понеделник и аз ще съм там и да се надявам,че всичко ще е наред

# 22
  • Мнения: 5 468
Годзила, честито бебенце. Да ти е живо и здраво.
Прехвалената болница, май сдава багажа, а? Интересно ми е, как така бият барабани - кожна инфекция и му дават антибиотици, а в последствие се оказва, че му няма нищо? Значи го преглеждат педиатрите в болницата и тази, която ти си избрала и има две различни мнения. И коя е истината? Така може да лудне човек... да насаждат постоянно диагнози, то заради това мразя да ходя на прегледи аз, ама за бебе трябва. И сега, в краен случай, има ли му нещо, на което трябва да се обърне внимание или е само поредната лекарска простотия?!?!

И за финал, искам отново да похваля Втора градска болница и да кажа на всички бременни - Ходете да раждате там! Нито стафилококи има, нито навалица, чисто е, никога не се чака за тоалетна, баня или храна. Защо се блъскате по болниците, които са пренаселени и никой няма да ви обърне внимание? Е това е. Ако поне 2-3 жени се повлияят от моето мнение, ще ми бъдат благодарни после.

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: new*
Прехвалената болница, май сдава багажа, а?


извинявай ама за каква прехвалена болница говориш #Crazy

# 24
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Liorena
Цитат на: new*
Прехвалената болница, май сдава багажа, а?


извинявай ама за каква прехвалена болница говориш #Crazy

Ами влез в клуба в дира и ще видиш, колко много народ са доволни от Св. София и я препоръчват за раждане. Когато бях бременна и се ориентирах за болница, в която да родя, постоянно ми хвалеха тази.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: new*
И за финал, искам отново да похваля Втора градска болница и да кажа на всички бременни - Ходете да раждате там! Нито стафилококи има, нито навалица, чисто е, никога не се чака за тоалетна, баня или храна. Защо се блъскате по болниците, които са пренаселени и никой няма да ви обърне внимание? Е това е. Ако поне 2-3 жени се повлияят от моето мнение, ще ми бъдат благодарни после.


може би и да си права... Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 208
Честито,Годзила!!!Да са ни живи и здрави бебченцата!
Това с антибиотиците май във всяка болница напоследък го практикуват.Аз раждах в Майчин дом Whistling Моето момченце се роди 1 месец по-рано и лежа няколко дни в ковьоз и 7дни беше на 2 антибиотика-казаха ми,че през последните месеци от бременноста съм прекарала някакъв грип и сега за всеки случай му слагат антибиотиците.Трябва да ви кажа,че половината от бебчетата тогава,независимо доносени или недоносени,бяха на антибиотици.Лекарите нещо взеха много да се презастраховат. Confused Не знам, може пък да е за добро на дечицата ни ,дано да е така.
Но аз съм съгласна,че трябва да обясняват по-подробно,та това са децата ни.За всяка майка е най-важно здравето на детето й.Лекарите трябва да разберат едно,че ние им плащаме заплатите и че не те ,а ние сме тези които  ще  изискваме от тях.Целувки на всички бебченца,каки и батковци!!! Wink

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 694
Честитоооо!!!
Да е здраво и щастливо бебчето!

# 28
  • Мнения: 46 510
Честито бебче, да ти е живо и сдраво и да нямате проблеми от тук нататък Grinning
Аз ходих на курса в Света София и д-р Савова каза, че бебетата ги заразявали майките, след като са имали контакт с лохиите и не са спазвали добра хигиена, отрече за каквато и да било инфекция - с една дума, изми си ръцете Imp
А това, че не дават информация за бебетата е направо нечовешко Shocked  Аз родих в Болница Лозенец и детската лекарка непрекъснато обикаляше по стаите, сядаше при нас и водеше много непринуден разговор, в който обясняваше за всяко бебче - какво му е, как се развива и даваше препоръки за отглеждането му - индивидуално. Това, което разказваш е ужасно  Sad

# 29
  • Мнения: 6 315
Честито бебче годзила!

Аз съм една от майките, които са доволни изцяло от тази болница. Но наистина трябва само да си искате сведения за децата и да бъдете нахакани. Никой няма право да ви откаже информация за собствените ви деца.

Общи условия

Активация на акаунт