Великден наближава и дано със радост ни дарява 02.04 - 08.04.2007

  • 3 399
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 950
Веркооо и мен много ме е срам от Голдънски, защото и аз я пропуснах Blush. Тя милата такова хубаво съобщение ми беше написала, а аз и отвърнах само с едно благодаря, без да се сетя, че тя също празнува Embarassed Embarassed Embarassed
Колкото до СМС-то Laughing, ай стига си се вглеждала вече Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 305
zvetun4o , за тебе шега - за мене истина  Mr. Green Терзае ме тоз "проблем".
Съществува ли СМС при другите жени  Laughing Laughing Laughing? /подготвям го за форумската дисертация/

# 32
  • Мнения: 4 324
sve82, честитооо Simple Smile Лека и безпроблемна бременност ти желая.

*vera - такива СМС-и няма при мен Simple Smile Wink Не съм забелязвала никакви болки след менструация.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Вера, аз имам понякога такива болки. Дори вчера се замислих, ако и този месец е така, дали няма да окаже влияние при снимката Thinking Не знам на какво се дължат тези болки, още повече че при мен не са след всеки цикъл Rolling Eyes
Но да ви се похваля, че окончателно ми мина страха от цветната снимка. Вчера за пръв път в живота ми ми се наложи да отида на зъболекар и вече съм сигурна, че щом оживях след манипулацията там, ще оживея и след цветната снимка Joy
Све, честито  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 950
Goldie, аз малко съм изненадана. Имаш детенце, значи си раждала - как тогава може да се притесняваш от една цветна снимка newsm78
Аз не съм раждала, но все си мисля, че нещата са несравними просто Laughing
Или става въпрос за психологическо препятствие? Wink

# 35
  • Мнения: 176
Успешен ден от мен момичета! Мисля да си запиша час за преглед другата седмица. Дано тогава предположенията ми се потвърдят със сигурност. Едва тогава ще мога да приема с широко сърце честитките Ви!
........Желая Ви много слънчево настроение !

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цвети, не знам Rolling Eyes Аз търпя страшно много на болка, но когато ми дойде до главата. Иначе, мисълта, че очаквам нещо, което ще ми причини болка, ме ужасява. Не знам дали го обясних добре Embarassed От дете още съм подлагана на много операции, пункции и т.н. и очакването на болката ме влудява; когато, обаче, вече наистина ме боли, си търпя ooooh! Дори, след операцията миналата година, докторът ме похвали, че само аз гък не казвам след излизането от упойка  Flutter /айде, умрЕ циганката Laughing/ Та, в общи линии е това - знам, че ще изтърпя, но пак ме е страх Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 950
Голди, разбрах Laughing. Хората сами си създаваме стресори, то и аз понякога съм така Laughing
После като мине снимката, ще се чудиш защо е бил този страх Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 821
Sve82, честито! Успех на всички момичета!  Grinning

# 39
  • Мнения: 2 120
*vera , при мен след М. веднага започва пред овулацията/аз така му викам/, защото съм с 25 дневен цикъл, така че, имам такъв след М. период. Още по-гадно е, че ме държи до след овуто. С две думи в перфектна форма съм само в двете седмици ЛФ.

# 40
  • Мнения: 740
Успешна седмица и от мен, момичета! Стискам палци на всички, които имат нужда, а и на тези, които нямат нужда - пак стискам!

Аз да си кажа - мина четвъртото инсе. За първи път от началото насам имам малко по-голям шанс да се получи този път. Толкова ме зарадва новината, ала на секундата си помислих колко е субективно всичко. И ми се стори безкрайно тъжно да се хвърлям пак в нежни надежди отново и отново.. за 14 дни.... Честно, почти нямам сили да посрещна още един провал, ама иначе съм многооооооо  силна, оправна, недосегаема за глупави емоции... направо съм жалка Sad

Пожелайте ми на ум късмет Praynig
Аз ще се постарая да не мисля за края...

# 41
  • Мнения: 547
Симма, HugНадявам се след 14 дни да си щастлива както никога досега.Успех!

# 42
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Сима, прегръдки  Hug Стискам ти палци четвъртият опит да е бил последен.  Praynig

Със закъснение искам да честитя именния ден на всичките ни цветя - да сте живи и здрави, красиви и нежни както повеляват имената на цветя. И скоро да си отглеждате семенца в коремчетата  Crazy

Голди, успех на снимката! Дано не те боли и дано резултатът е отличен! И аз съм същата с притесненията и траенето на болка - по-трудно ми е да изтърпя страха от предстоящото, отколкото самата болка. За моята цветна снимка се бях притеснила ужасно много, а докато траеше процедурата ме похвалиха колко съм кротка и спокойна. Явно контрастирах с девойката преди мен  Mr. Green Дори докато вливаха контрастното вещество рентгеноложката се наведе да надникне при мен и аз й се ухилих насреща, явно затова е решила че съм спокойна.  Laughing

Верка, на мен ми се случва да имам СМС - и аз съм се чудила на какво се дължи, понякога е придружено с едни краткотрайни бодежчета като с иглички в някой яйчник.

Аз ходих вчера в Плевен, за съжаление сама, без мъжкия фактор, понеже при тях сега е някаква лудница и му отмениха отпуската... Очарована съм от новата клиника и от доцент Конова  Peace

# 43
  • Мнения: 7 716
Симма, късмет. Laughing

# 44
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Simma, този път всичко ще е наред!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт