Великден наближава и дано със радост ни дарява 02.04 - 08.04.2007

  • 3 397
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • до морето
  • Мнения: 494
Simma, не си жалка и всяка емоция, която изпитваш е истинка и голяма. С теб съм и те подкрепям! Heart Eyes

# 46
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СИММА, желая ти нечуван УСПЕХ. Хайде, мила, този път всичко ще бъде от прекрасно та по-прекрасно. Ние вярваме, повярвай и ти! Престави си колко момичета тук ти стискаме палци...няма начин да те подмине щастието.   bouquet

# 47
  • Мнения: 176
Симма,горе главата! С теб сме.Понякога неуспехите ни правят по-силни.
И аз бях загубила надежда,когато четях статистиките за успеха на инсеминациите,но явно не е така -имай още малко търпение.
Щом са ти казали,че шанса този път е по-голям,ще стискаме палци за хубави новини!!!!!!

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Simmа успех мила  Hug
Стискам палци този път всичко да е наред, края на април да ти донесе най-хубавата новина.
Стискам палци  Peace

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Симма, стискам палци Praynig

# 50
  • Мнения: 1 950
Simma, пожелавам ти на ум късмет, много късмет и силно стискам палци Hug Praynig
Жабчо, браво за ходенето до Плевен Peace. Ще чакаме резултатите с теб Laughing

# 51
  • Мнения: 10
Simma, стискам палци до посиняване Praynig,
възхищавам ти се и те  Hug. Искрено ти желая април да бъде най-щастливия ти месец    bouquet
sve82, тихичко честито  Wink, ще чакаме другата седмичка вече официално новината Hug.

# 52
  • София
  • Мнения: 626
SimmaСТИСКАМ ТИ ПАЛЦИИИИИ! Praynig

# 53
# 54
  • Мнения: 101
Здравейте момичета,
Влизам и пиша за първи път в този форум, но се надявам да не съм за дълго  newsm17.  
Имам нужда да чуя мнения. Повече от година /1 г и 8 м/ правим опити за бебе, но нещо с менструацията ми се обърка - започнаха кръвоизливи и неменструални кървене от цикъл до цикъл, а сега вече и съм и без цикъл само с неменструално кървене. През това съм ходила до доктори, който ми изписваха хапчета, оправях се цикъл два и пак старата исторя. Последния път ходих на вагинален ехограф и естевено при друг лекар, но първо му казах че повече няма да пия хормонални хапчета докато не видя  резултат от хормонални изследвания и че наситина имам проблем. Да ми казва какво трябва да се изследва и ще си го платя / защото преди това бях попаднала на случай при който лекаря ,а един от най добрети в града , един час смята колко ще му излязат хормоните ако ми ги пусне по здравната каса и накрая ми пусна 2 хормона. Но при прегледа на вагиналания ехограф доктори ми каза че ми е много удебелена лигавицата на матката и от това кървя и хапчета няма да помогнат и трябва да се направи кюретаж. Но ми предложи ако искам и имам възможност да посетя частния му кабинет където има триизмерен ехограф, където е по точно. Отидох и ми потвърди това което видя на вагиналния ехограф, лигавицата на матката ми е 25 мм, при нормална 12 мм. Въпроса ми към вас момичета е Мога ли да вярвам на триизмерния ехограф /тъй друг такъв апарат няма в града за второ мнение/ и да направя кюретаж.

# 55
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Емили, аз не разбрах - в крайна сметка има ли хормонални нарушения или по-скоро се касае за съмнения за полип в матката?  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен Hugотдавна не съм Ви "виждала" и честно доста ми домъчня Blush
Симма и аз като останалите ти стискам палци и ще се моля за теб и за всички този да ни е последния Великден без бебчета Naughty.
Аз продължавам да си се лутам в затворения кръг.На 10.04 ми предстои Хидротубация,доста ме е шубе само незнам дали защото може да боли или от резултата ,който ще чуя.
Голди, с теб сме горе долу по едно и също време дано всичко мине както трябваи както някай тук беше казал да се похвалим с хубав тръбопровод Mr. Green
Хубав ден  bouquet

# 57
  • Мнения: 101
Жабче, нищо не ми каза за хормонални смущения а и не сме прави такива изследвания.
каза че проблема е от удебелиняването на лигавицата на матка, а всъщност но това ли се казва полип.
Моят беше въпрос мога ли да вярвам на триизмерния ехограф или да търся някаква друга апараттура.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тутинка, паднах от стола като прочетох за тръбопровода Joy Стискам палци всичко да мине неусетно и да се похвалиш с хубав резултат Praynig Няма да мога да прочета как е минало, защото вече ще съм в София, но се моля, като се върна, преди да споделя моите добри новини Flutter, да видя твоите още по-добри Hug

# 59
  • Мнения: 740
Момичета, много ви благодаря Hug

Емили, на мен също ми откриха полип през декември, въпреки че нямах никакви оплакваниа и извънместруални кървения. Направиха ми кюретаж с пълна упойка - не боли и не се усеща нищо. Последваха два месеца почивка за да се възсатнови лигавицата и сега всичко е ок.
Преглед с вагинален ехограф е достатъчно за диагностика на полип - аз даже си го имам и на снимка Simple Smile Това, което ми обясни лекаря е, че с такова удебеление не може да настъпи бременност. Ако желаеш направи още една консултация с друг лекар, но при всички положения, ако наистина е полип се маха с хистероскопия / за препоръчване / или кюретаж. Стискам ти палци бързо да разрешите проблема Praynig

Общи условия

Активация на акаунт