Отговори
# 30
  • Мнения: 152
И Кити има триколка. Подарък е от кръстницата и. Доволна съм. Чаркове не са падали, но пък се счупи дръжката за бутане. Но мъжа веднага я направи.
Ето го колелото. http://new.photos.yahoo.com/buba_katinka/album/57646076236583581 … 28803914959887/51

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 19:35 от buba_katinka

# 31
  • Мнения: 1 465
Привет Grinning
набързо, много набързо се включвам. ooooh!
Хихи нагледах се на колелета Party Всичките изглеждат сладурски.
Доминика, ти пък(за къщичката) - на това му се казва "на това копче му трябва балтон" Laughing Та и ние така - с градинка в скоро време хич не виждам къде тук ще се сдобием. Освен ако дръннем някой джакпот от евромилиона. Ама нали знаеш, че там шансът е 1/100 000 000... Crazy
Браво на Петра и Едита за куража в яслата. Grinning
Днес тук отново е лято - 19°С още в 9:30ч сутринта, та и ние се изстреляхме набързо рано рано. Но сега Поло дивее заточен в леглото, защото аз чистяяя, че утре вечер чакаме важни гости. Crazy
Ей го нашето колело http://www.king-jouet.com/jouets-jeux-enfants/GU68965/Baby-Driver-III.
Не знам дали ще се разпадне, ама докато му сглобим всички чаркове колко време ни отне. ooooh! А и както казва Вивита, Поло като се качи въобще не знае за какво става въпрос - нито с кормилото знае как да си служи, нито с педалите.  hahaha
Тити, наистина много хубав аватар Peace
Изчезвам - лек ден на всички и весели празници, ако утре не успея да се включа  bouquet

# 32
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами,тити,ходих на кафе и на фризьор,за да разсея лошите мисли.

# 33
  • Мнения: 2 292
аааааааа поля , лесно се учи. Навеждаш се пред колелото, слагаш крачетата на Поло на педалите и почваш да ги движиш и да викаш буташ, буташ (малкия повтаря таш , таш ).... и да ходиш назад .... после се отдръпваш. Малкия вика брум брум ... не тръгва , следва МАМА! , мама не идва, чака детето да се сети само. Следва МАМА!! и ако мама пак не дойде малкото чудо се обръща и виква МАМА!!!!!!!!!!!
да сам не ще да се движи, освен в изключителните ситуации, когато НЕ трябва. НАпример: смъквам колелото в средата на тротоара,  смъквам лапето и се обръщам да си взема чантата и да заключа колята и нашия вече се катурнал през бордюра. Значи може да бута, ама го  мързи  ooooh!  ooooh! ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 089
сега ще вземе и да проговори,

моля, моля - от 10-тина дни петра вече казва 'мама', 'тата', 'бебе' и 'кака'  Crossing Arms а също и 'лет', когато види самолет. не винаги ги казва на място и уместно, но си ги знае. отприщва се диването. скоро очаквам вече да си завързва сама връзките на обувките  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 903
А Деян все така нищо не казва.

# 36
  • Мнения: 2 292
сега ще вземе и да проговори,

моля, моля - от 10-тина дни петра вече казва 'мама', 'тата', 'бебе' и 'кака'  Crossing Arms а също и 'лет', когато види самолет. не винаги ги казва на място и уместно, но си ги знае. отприщва се диването. скоро очаквам вече да си завързва сама връзките на обувките  Mr. Green
майче, а като вземе да прави еклери ....  Laughing  Hug

# 37
  • Мнения: 911
А Деян все така нищо не казва.

па не му е потребвАло нищо....

# 38
  • Мнения: 3 089
напоследък екерите са на заден план. напред излизат крем-карамелите  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 292
напоследък екерите са на заден план. напред излизат крем-карамелите  Mr. Green

ти на кафе със сладкиши ли ме каниш  Wink да не взема да дойда  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 292
А Деян все така нищо не казва.

ще си поиска той ключовете за колата, ама това няма да са му първите реплики от които ще ти побелеят косите  Wink трилъра ще има много действия   Hug

# 41
  • Мнения: 3 089
м'чи яла, бря.
'ма съм ти далече  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 9 903
убивате ме  ooooh!  Joy

днес си взе стол, качи се на него и включи микровълновата. Знае ,че тя готви манджа. Та защо му е да говори?

# 43
  • Мнения: 2 292
м'чи яла, бря.
'ма съм ти далече  Mr. Green
ааа не си чак толкоз, аз като яхна метличката и ... за има няма 2-3 часа съм се тактисала на масата  Wink  Wink
тити , Деан ще помага на Петра да бъркат манджи и да ни изхранват. Не ни трябва много да приказват, да ни надуват главите С такива деца , ще взема да се присламча във вашата комуна  Laughing Гладни няма да останем  Wink
 Да знаете с този форум с разни изказвания от сорта "ще се кексваме  " , ами такъв шок ми е като вляза в готварския , там си приказват за Супер кекс с 2 яйца и за Бърз кекс #Crazy  ooooh! ooooh!

# 44
  • Мнения: 11 818
Здравейте и от нас от слънчев Пазарджик!  Hug Тук е чудесно, Юлиана е по-цял ден на вън на двора, градината на баба й е прекрасна, пълна с безброй пролетни цветя, които я научих да не къса, а само да им се радва и мирише!   bouquet
Около нея търчат 3-те кученца и тя много се забвлява с тях. Утре ще й правим пясъчник до катерушката с люлката и пързалката, но излизаме и по градските градинки, малко и край децата да е.
Днес се сдоби с маратонки Reebok. Въобще, супер е при баба! Wink

Юка, за триколките, аз съм на мнението на vivita за това, каква трябва да е и за гумите също, затова сме се спрели на немските Kettler - според мен най-качествените, които продават в България. Тези дни ще търсим в Пловдив, ако не като се приберем в София.

http://www.growingtreetoys.com/brand/kettler-tricycles-kettrikes.html
Гледам, че и на Поло е подобно.  Peace Чудя се защо тук все се харесват накипрените триколки.. newsm78 Не искам да обидя никой!

Сердика, много Берлински преживявания, а и сега нови предизвикателства, но и аз не смея да ти дам съвет!  Определено обаче и ние ще се радваме, ако сте тук!  Hug

И аз продължавам да следя с интерес малките ученички и трепетите на родителите им! Стискам палци!! Ей, големи човечета си имаме вече!! 
Лека вечер!
 

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 21:44 от Sisssi

Общи условия

Активация на акаунт