А оставяте ли децата си в колата?

  • 1 681
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 694
И двата пъти аз съм ви на гости.

# 16
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Teika
Та се чудех вие правите ли го?

Нито в колата, нито в магазина, нито където и да е! Само дете без надзор - такъв филм при нас няма!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в колата не, но ъм го оставяла сам , когато спи, за да напазарувам. Магазина ми е на една крачка от блока

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз не съм я оставяла в колата сама - никога. Имам някакви смътни спомени за топлинен удар на бебе в кола - може и аз да съм го гледала този филм...
Но няколко пъти - в големите виелици, които бяха по-миналата седмица, я оставях сама вкъщи, докато спи, за да разходя кучето набързо (5 мин.). Така се случи, че татито ни го нямаше и трябваше да се оправям сама. Единия път, точно преди да изляза от къщи, спря тока. Направо си изкарах акъла - ами ако бях в асансьора - щях да се побъркам!!! Та следващите пъти слизах пеша по стълбите! Confused
Когато е хубаво времето (без виелици), разхождам кучето с бебката в кенгуруто и не бих я оставила, ама така се наложи...

# 19
  • Мнения: 1 567
Нивгаж. Нито пред магазин, нито в кола... няма такива работи.
На няколко пъти я оставих на брат й (12 год), за да отида до аптеката Иначе, когато съм сама с двете деца, синът ми пазарува дребните неща, като мляко и хляб.

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: Шани
Цитат на: boo
... В сериала "CIS" имаше потресаващ епизод за разследването на шестмесечно бебоче, умряло от топлинен удар в колата, оставено само...


Точно тази серия я гледа и дъщеря ми и беше адски разтроена от смъртта на бебето, защото и нашето бебе (тогава) беше на тази възраст. много дни след серията все ме питаше по нещо и все се натъжаваше, а на моменти и плачеше...

 Arrow НЕ оставям децата сами в колата, освен ако аз не съм излязла точно пред нея, за да се разтъпча.  Simple Smile
Имам доверие на щерката и въпреки всичко не ги оставям. А най-мразя мъжът ми да излезе за малко от колата и да остави ключовете на таблото, при положение, че аз съм отзад с децата  Imp .

освен 4е е имало ЦСИ  се оказа истинки слу4аи в испания , бащата забравил детето на задната седалка ,на открит паркинг ,цял слън4ев ден ... шо за неотговорен баща ,аз ако имам такъв мъж сама ще го скалпирам !!!

# 21
  • Мнения: 493
чесно казано ми се е налагало да го оставям,
но винаги сам имала пряка видимост и синът ми е бил в детско столче с коланите.
Преди извесно време пред кооперацията ни един паяк подбра 2 коли и ги смачка,преди инцидента не повече от  5 мин. да са минали съсетката си беше оставила детето за 1 мин. в колата за да си хварли боклука.
Слава Богу имаше късмет
но всичко става и затова се старая да не го оставям в колата сам  

# 22
  • Мнения: 4 965
Охххх, мен ме е страх да ги оставям съмички където и да било. Или някой остава с тях, или си ги вземам с мен, както са в столчетата (нашите са леки и много удобни за носене).
А и аз гледах преди време този сериал, за който споменаха майчетата и (бях още бременна) направо изпаднах в шок. Може би това ми е повлияло много на страховете.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 791
И аз понякога съм се изкушавала за минутка ,че ми е по-лесно,но винаги съм се възпирала като си спомня всички възможни неща,които биха могли да се случат.Сега като чета тука и съвсем не би ми минало и през ум!

Общи условия

Активация на акаунт