Кутии от АМ

  • 6 484
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Мисля да взема една, две  кутии от приятелката ми  за да слагам на децата играчките от шоколадовите яйца.
И без това седят в торбичка.

# 16
  • Мнения: 5 228
Държа в такива кутии моливите на дъщеря ми. Също така стафиди, нишесте, насипен чай, червен пипер и т.н. Честно казано, не съм ги облепяла с нищо.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 230
Моята мацка е на кърма, но взех кутии от съседката и държа в тях бебешки каши и котешка храна. Махам им вътрешния "ръб" с отварачка за консерви за да се изсипва по-лесно съдържанието. За играчки също стават, даже и да са без дупки по капаците. Хлапетата обичат да пъхат и вадят разни неща или просто да се опитват да ги затварят.
Пробвах, но освен, че нащърбих кутията нищо друго не постигнах. Уж имаме хубава отварачка за консерви, но не стана. Как го направи? Гладка ли остана отвън кутията? И мъжа ми пробва и при него стана така.

# 18
  • Мнения: 647
И аз бях събрала доста от тези кутии , които в последствие взеха да ръждясват и постепенно изхвърлих .Но една от тях ми свърши добра работа - ползвахме я като касичка в която всеки пускаше по 50 ст. когато каже някоя нецензурна дума , отнесе се грубо към някого , напсува или нещо от този сорт. Ако знаете колко парички си събрахме ooooh!                           Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 502
Може и за на мъжа ти нещата - гайки, болтчета - да са по -подредени.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 758
Пробвах, но освен, че нащърбих кутията нищо друго не постигнах. Уж имаме хубава отварачка за консерви, но не стана. Как го направи? Гладка ли остана отвън кутията? И мъжа ми пробва и при него стана така.

Нашата е от тия, дето са малко като клещи, с въртящо се копче отстрани... реже с малък диск (около1,5-2 см.) а не с триъгълно парче метал (като тия от едно време)... не мога да го обясня по-точно. Става съвсем гладко. Не знам дали зависи от вида АМ. Рязала съм от НАН и ФРИЗОнещо си.

Идеята за касичка за мръсни думи ми допада. Следващата кутия може да е за това   Laughing

# 21
  • Мнения: 966
много идейки и аз имам няколко такива кутийки едната тя я ползва за игра и я търкаля по земята сложила съм болчета да дрънкат

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Хм, да същата отварачка имаме и ние и кутиите са от ФРИЗОвом. Явно пак ще има проба.
А идеята за касичка за неприлични думи е добра, но при нас май ще си остане празна кутията Wink

# 23
  • Мнения: 1 043
Аз пък не точно от ам но от кутиите за чай на хип направих с помощта на малко изкуствена кожа и златна хартия много яки поставки за химикали и разни подобни неща който ползваме в момента са ми на бюрото до писито даже и са от остатъчната кожа на гарнитурата ни / е който не прави меки мебели ще му е малко трудно да се сдобие с точно такъв отпадъчен материал но нещо подобно ако може да намери /
изкуствената кожа се залепва много добре с це 200 малко се поизчаква повечко да изсъхне но хваща здраво и се получава доста красиво само от едната страна има лента която е снадена но аз я закрих с лента златиста хартия която изрязах от плика на коледна картичка  Mr. Green
иначе ми идват идеи и за много други нещица за който могат да се ползват такъв вид кутийки и си ги пазя / то не че ползвам много чай само за себе си за кърмачки пия че ми харесва и един от лайка за половин година успях да свърша и то благодарение на това че го расипа голямата щерка  Crazy /

# 24
  • Мнения: 4 451
Момичета, чудесни идеи сте дали.   bouquet Аз пък все ги изхвърлям. В началото свекърва ми ги събираше да си слага подправките в тях. После повече не и трябваха и аз започнах да хвърлям, ама като гледам какви чудеса могат да станат от тях... newsm78

# 25
  • Мнения: 2 957
И аз вече започнах да си ги събирам.Пфууу...не ми стигат другите джунджурии ,ами сега и това събирам...заради вас  Crossing Arms Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 230
amber Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 065
вижте какво открих- за консервени кутии, но все са метални
http://community.livejournal.com/polymerclayfimo/196416.html

# 28
  • Мнения: 679
Пуснахте ми мухата и сега само се чудя от къде да търся кутии. Ето какво направих с тези, които намерих



Средната е облепена със самозалепващо фолио и цветенца от хартия, а другите две - декупаж върху фолио.

# 29
  • Мнения: 686
Имам цял сервиз от кутий,много добре запазват аромата на мляното кафе
Имаме моливници касички и кутии просто за дребни вещи който се чудя къде да дяна,че детето да не ги спипа
Играчките от шоколадови яйца са в такива кутий
Но наистина -с времето ръждясват

Общи условия

Активация на акаунт