Д-р Мишел,Шейново?

  • 11 973
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
Цитат на: mama kenga
На сирийски Лотсън ли му викате?

Не съм чула за такъв език .Светни ме #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 146
А за ирония чувал ли си? И как се ползва?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: mama kenga
Цитат на: kinchaza
Цитат на: mama kenga
Kinshasa=Мишел #2gunfire

Голяма умница си. Изкара 6 досега . Бях претеснена да не би да не ме разпознаеш.Ще ти пусна по трудна задча за следващите дни #Puppy dog


И не знаех, че са 6, мислех си за 5.Ама ти си знаеш най-добре- нали ти ги регистрираш.И никтде не съм казвала колко са, ти откъде знаеш аз какво мисля?


Според мен са повече от 6, ама наистина той най-добре знае.

# 33
  • Мнения: 46 508
Цитат на: kinchaza
...........Я се засрамете малко (teika;mama kenga;slunce и някаква nikol78).Вие сте по- доктори от докторите,по- професионалистки от професионалистите,по- компетентни от всички, по- знаещи от другите.Само вашето мнение трябва да се чуе.Станахте адвокати на вашите лекари, ако не сте вие самите  един и същ лекар под поставените имена които споменавам горе.Ужасно срамно и грозно е да продължавате да ни занимавате с вашите глупави мнения.Разбрахме, че вашите лекари са най- кадърни и най- можещи.Стига толкова излагация.


Излагацията е пълна, благодарение на теб  Wink
Това, че ти се криеш зад ник, не означава, че и ние сме анонимни. Достатъчно майки от форума ме познават, за да потвърдят коя съм. Но ти не можеш да се похвалиш със същото, нали? И не съм адвокат на моя лекар, защото съм се записала в Белия списък и това е, сега си пиша спокойно в темите за това как се развиват децата ни, какво ядат, ходя на срещи на майки от форума и т.н.
Айде, не заслужаваш толкова внимание #Sniper

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 694
Цитат на: zaza
Не съм чула за такъв език .Светни ме #Crazy


Всеки средно образован човек го е чувал .

# 35
  • Мнения: 1 517
mama kenga ама какво се занимаваш с идиоти,Всяка жена и бъдеща майка която чете форума и държи на здравето на детето си и е достатъчно да прочете 2-3 мнения за въпросния "доктор"не би стъпила при него

# 36
Цитат на: karla
mama kenga ама какво се занимаваш с идиоти,Всяка жена и бъдеща майка която чете форума и държи на здравето на детето си и е достатъчно да прочете 2-3 мнения за въпросния "доктор"не би стъпила при него

 
2-3 мнения не е достачно.Трябва да прочетеш и на четирите( teika;mama kenga; slunce и nikol78) за да не се обиди някоя, че пропусната и става лошо . Зпочваш с една тема завършваш с обиди плюнки и нападки не само срещу този д-р , а и срещу всеки с различно мнение.

# 37
  • Мнения: 3 146
Оо , как си,  Зазе, почина ли си след дежурството?

# 38
Цитат на: mama kenga
Оо , как си,  Зазе, почина ли си след дежурството?


Това не ти е от хубавите  бисери . пробвай пак. Hands Fist

# 39
  • Мнения: 1 517
Цитат на: zaza
Цитат на: karla
mama kenga ама какво се занимаваш с идиоти,Всяка жена и бъдеща майка която чете форума и държи на здравето на детето си и е достатъчно да прочете 2-3 мнения за въпросния "доктор"не би стъпила при него

 
2-3 мнения не е достачно.Трябва да прочетеш и на четирите( teika;mama kenga; slunce и nikol78) за да не се обиди някоя, че пропусната и става лошо . Зпочваш с една тема завършваш с обиди плюнки и нападки не само срещу този д-р , а и срещу всеки с различно мнение.

първите на които попаднах са ми достатъчни

Цитат на:
Мишел е в черния списък, Аз все още държа на мнението си, а то много рядко е неаргументирано. Убий ме  Wink А езика, който съм използвала, е всъщност твърде мек за него, дори не заслужава титлата 'д-р'.


Цитат на:
Да се включа и аз.
Д-р Мишел е един от най некадърните лекари които съм срещала! Две мой познати пострадаха сериозно от неговите "умения", а аз съм се сблъсквала доста пъти  за съжаление с неговата корумпираност и некомпетентност/незнам защо все ми се случваше да е дежурен при нощните ми посещения в Шейново/. На никого не го препоръчвам и се надявам никой да не пострада от него!


Цитат на:
Заради този "кадърен" лекар щях да загубя детето си...Само това ще кажа!


Цитат на:
Цитат на: zaza
Незнам откъде идва тази злоба.Аз лично съм му пациентка и съм доволна.Май този черен списък е измислица.


Никой не оспорва, че е мил и любезен, но това не значи, че е кадърен. Повярвай, момиче, той не е добър специалист и бягай от него!

И двата гафа, на които станах свидетел, бяха заради родилки, а второто момиче беше с високо кръвно и доста пълна, а той вместо да й насрочи секцио (както се полага в такъв случай), я оставя за нормално... Е, в крайна сметка роди секцио (1 час след мен), след лош запис на тоновете и след като шефката на отделението сериозно се скара на д-р Мишел... А бебенцето беше още в кувьоз, когато мен ме изписаха... Дано да са се оправили...


Цитат на:
Мило момиче  . първо херпеса ми не е лекарска грешка, а съмнение за херпес и понеже преносвах вече една седмица и можеше всеки момент да тръгна да раждам нямаше време за изследвания, а решението в този случай оставиха на мен. Ти би ли рискувала да докараш на бебето си менингт или енцифалит. Аз не бих и затова се оперирах. А лекарската грешка беше на Мишел, че ми изтекли водите и ме оперираха по спешност. Можех да изчакам сутринта в понеделник, но той се уплаши,че съм в неговата смяна и да не стане нещо. Когато направи проврка с някаква течност тя позеленя на върха на ръкавицата, другото беше жълто/което беше изтекло на лигнина под мен/. Наистина цял ден ми текоха по малко води, но когато ТОЙ/големия доктор/ме прегледа не усанови липса на води.
ВТОРО ехографа в Шейново наистина е платен ама на частните прегледи на които ходиш. Раждането е безплатно както и всичко свързано с него визирам приема в болницата и следоперативния период. А още повече когато съм си платила и ЖК в Шейново. Така че ако искаш си го защитавай колкото искаш, но ако не беше така щеше ли да дойде и да ми връща парите а ?
ТРЕТО и аз говоря от личен опит.
Подписвам се под всичко казано и ако някой не вярвя то е негов проблем. А всичко това го разказах защото за мен тези 20 лв. не означават много пари, и го изпортих на моя доктор защото ме доядя, че има майчета за които са много и с тях могат да купят нещо за бебчетата си, а дано той се е постреснал и не постъпва и с други така. Защо трябва да му пълнят неговия джоб, а не да ги използват за семейството си. Всъщност даже няма значение дали за някой са много или малко просто това НЕ СЕ ПЛАЩА  и той няма право да иска пари. Пък и тази болница има каса все пак. Така, че немога да разбера къде ти е проблема в мойта"драма", както ти я наричаш. А дали ще ти е приятно докато ти правят клизма и си се стегнала и спекла цялата да си ровиш в портмонето? Защо толкова бързаше да ги вземе и ми шушукаше"да оправим сметката за ехографа" и се притесняваше да не го чуе жената дето ми правеше клизмата? Как си ги насмота в джоба на бързо не е истина просто, все едно е учил за фокусник.
Стана роман ама се ядосах.
Успешно раждане при НАЙ-ВЕЛИКИЯ ДОКТОР,КОЙТО НЕ ПРАВИ ГРЕШКИ.
Искрено обаче ти пожелавам леко раждане и всичко да е наред и да се похвалиш с бебче тук.


Цитат на:
Когато родих имаше едно момиче, което си беше платило при него. Каква изненада само беше като разбра, че шевовете не са хванали. Акушерките казаха, че е шита ужасно. Горкото момиче. Направо се побърка от притеснения.
Друг случай с въпросния лекар:моя много близка приятелка влиза да ражда, ама със слаба родова дейност, а пък силни контракции. Той е бил на смяна, но вместо да и сложи на системи и да си върши работата за която болницата му плаща, той започва да я изнудва да му даде 300лв, за да и реши проблема. Imp  Милата в такава безисходица е била, че се е съгласила. Neutral Face
А точно на Нова Година (мен още не бяха ме изписали) едно момиче започна да ражда, а той и се развика да не го занимава, защото искал да си изкара купона Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Цитат на:
Лежах за задържане в Шейново и случайно попаднах на скандал между Богословова и Мишел, та тя му викаше че оставил някаква жена да ражда само с акушерките и не се появил да я зашие, пък тя много кървяла и т.н.
Така че бягай от него!!!


Цитат на:
Zdraveite ,mili mami!S vyprosniia doktor Mishel se sblyskah v Sheinovo,kogato lejah 1 mesec za zadyrjane tam.Nakratko-pri poredniia mi kryvoizliv/obilen/,pri koito az veche reshih ,che gubia bebeto si ,momicheto koeto beshe s men v staia otide da potyrsi doktor,zashtoto akusherkata/za syjalenie ne pomnia imeto i/zabravi da doide da mi bie Papaverin.Mishel doide,kaza che shte doide sled 10 minuti da me zvali na videozon,za da vidi dali vsichko e nared s bebeto i az si zachakah....Chakah,chakah,.....taka do sutrinta.Na vtoriia chas sled negovoto obeshtanie momicheto ot staiata pak otide da go tyrsi i go otkri v koridora na lafche s edna rodilka....Sled tova pri pregleda na sledvashtiia den,kogato az dobrovolno reshih da se mahna ottam,toi konstatira che imalo nedorazvit bliznak i tova vijdal....e...po-kysno se okaza drugo neshto.....Spodeliam tova ne da vi plasha,a da vi predpazia...


Цитат на:
Писала съм и преди за д-р Мишел, но пак да си кажа. Ходих при него в 25 Поликлиника. Някъде към 5-тия месец вече разбрах, че ме лъже и ми съобщава диагнози, които са измислени, може би за да си вдигне цената.Е, продължих да ходя там до 7-мия месец заради консултацията и заради това, че ми е близо.
 Обяви ми баснословна цена за раждането. Вдигна ми невероятен скандал, че се консултирам и с други лекари. Моя приятелка направи спонтанен аборт в 5-тия месец, поради немарливост от негова страна. С кървене и болки я оставил да  чака в кафенето на Шейново, за да уреди нещата за приемане и я забравил там 3 часа
Мисля, че няма нужда от повече писане по темата


Ще се постарая да предпаза бъдещи майки -познати

# 40
  • Мнения: 1 734
Не искам да се заяждам с вас, нито да защитавам въпросния доктор. Искам само да си кажа мнението  и да допълня че май прочетох всички теми за д-р Мишел и освен да кажа че аз и детето ми сме големи късметлии друго не ми остава.
По стечение на обстоятелствата родих при него, но до тогава нито съм го виждала нито чувала (за щастие, защото ако бях прочела всичко което сте написали наистина много щях да се притесня). Просто така се случи- имах уговорка с друг доктор, който ми следеше бременността и при който трябваше да родя, но родих 15 дни по-рано, никой не го очакваше и доктора ми беше абсолютно възпрепятстван. Та се паднах в дежурството на д-р Мишел... сега имам хубаво и здраво момче и аз за щастие съм жива и здрава. По време на раждането ми, което продължи цял ден защото нямах контракции и се наложи система, същия д-р беше до мен почти през цялото време, както и на самото раждане разбира се - всичко мина лесно и без проблеми.
Добре е да кажа, че тогава нямаше други родилки освен мен и сама си бях в предродилна и родилна зала. Аз (за себе си) съм много доволна от него като лекар както и от отношението му. Това е истината, не мога да не го напиша.
Не агитирам никой да ходи при него, просто това е моето мнение

# 41
Държа да подчертая на теб (karla), че вички мнения които си пуснала са на пациентки които не са при д-р Мишел.  95% от тези мнения са на (teika и сие ).Всеки може да провери и да се увери в това.Лесно може да се забележи ,че се познавате и естествено се потдържате в нападките .Между другото има мнение само на една негова пациентка, която въпреки че не е доволна  продължила  да ходи при него.
 

Ето и другите мнения.


Цитат
Коя седмица си  
Аз ходя в 25-а в Ж.К при д-р Мишел

Цитат
Нe съм му роднина.Направи ми много добро впечатление на няколко пъти когато бях на консултация в Шейново

Цитат
Здравейте, интересува ме дали можете да ми кажете нещо за доктор Мишел Шоаиб. Доволна съм от него но си е друго да чуя и мнението на мами които вече са раждали при него. Благодаря Ви предварително.
_________________
Цитат
Бях бременна до преди по малко от един месец.Ходих в Ж.К.При д-р Мишел в25-а п-ка и в Шейново през 2 седмици.Благодарение натова не пропуснах нито едно изследване.Лежах 2 пьти в Шейново поради често повръщане и след това поради чести контракци .2-та пьти останах много доволна от него.За раждането останах при д-р Мишел.Родих на 14/11/04 момиче (Александра) 3450гр. Благодария на д-р Мишел и целият мед.екип за полаганите усилия и грижи .Обрьщам се кьм всички бьдещи майки с пожелание за успешен изход от бременноста както при мен.


Цитат
Искам чрез клуб ( БЬДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАЙКИ ) да благодрия на медицинския екип в ШЕЙНОВО "Д-Р МИШЕЛ; АНАСТАЗИЛОГА Д-Р ЯНЯКИЕВ;АКУШЕРКАТА ДИДИ;ДЕТСКИЯ ЛЕКАР Д-Р ДЕНЕВА" който се ангажира с мойто раждане . Всичките бяха точни и много мили.Всичко мина добре .Бебчо тежи 3450 дьлго 51. Много е сладек но и много плаче

Цитат
Успях да се регистрирам в клуба преди няколко дена.Аз съм бременна в 9-ия месец . От началото ходя на косултация лри д-р Мишел в 25-а поликлиника .Винаги е любезен и ми обяснява много пдробно. За сега нямам оплаквания от него.Тьрся мнения за избор на лекар при раждането

Цитат
Бременна сьм в 5-и месец"21г.с.".Ходих на консултация в студенската п-ка .Моята сестра е пациентка на д-р Мишел .Покрай нея отидох на прглед и аз . Оказа се че сьм в рискова група .в предишната консултация не ми обясняват нищо и не ми правиха изследвания щях да пропусна времето за изследването "биохимичен скрининг ".Даже ме извика в неделия на видеонзон и ми написа талон за "Б.СК"Прехвьрлих се при него на женската консултация и сьм много доволна и спокойна.Изпрати ме на изследване"цветна снимка" морфологичен скрининг на вьтрешните органи на плода .Смятам,че важно да се следи нормалното развитие на плода и бременноста и тези изследвания са важни и са желателни . Сьветвам всички бременни да ги направят


Цитат
Не съм доволна от него, може би на повечето от вас вече стана ясно за какво говоря но изследванията, отчитането на тоновете и изобщо консултацията все още си я провеждам при Мишел в поликлиниката,

# 42
  • Мнения: 46 508
zaza, аз не съм му пациентка и никога не съм казвала, че съм. Ние сме против лъжите, не го ли разбра вече. Днес бременна - утре раждала, че и доволна отгоре на всичко. Кажи причината, заради която се сипят тия лъжи тук!

# 43
Преди две години раждах в Шейново.Нямах уговорка с никой д-р и
попаднах на дежурство на д-р Мишел.Раждането ми беше трудно,
но този лекар направи вс. възможно да мине вс. гладко.Аз съм му благодарна за това и съм учудена,че има такива издънки.При мен се справи с доста сложно раждане.Не се заяждам,просто това е моят опит.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
ох вече и аз почнах да се изнервям.а ми що си гост2,а не се регистрираш да те видим коя си

Общи условия

Активация на акаунт