Добро утро и весела седмичница 21.02-28.02

  • 3 429
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Мимка, към пожеланията за коковците, прибавам нови:
http://chezlatina.com/I/Fruits.jpg
Защо не си на кю?

# 46
  • Мнения: 365
искам да се оплача, че тръгнах на зъбар Mr. Green . много боли...сърцето. разходите са убийствени. кога 1 пломба стана 35 лв Shocked , почистване (или както там се казва) на канали х 10 лв на канал, 30 лв почистване на зъбен камък. и това са дреболии. 1 коронка е м/у 80 и 120, мостовете (на мадисън) почват от 300 и... ужас. това е в случай че са си твои бивните. ми ако трябва да правиш металокерамика...направо не знам. добре че това удоволствие се случва 1-2 пъти в годината (зъбара де), че иначе само за това трябваше да се работи и все без зъби щяхме да си ходим.

# 47
  • Мнения: 1 612
Съцелявам МИМИТЪРНОВО, че си болничка. Дано се опражиш до инсеминацията. Стискам ти палци.
На мен вчера ми дойде и сега пак почваме със стимулациите. От утре съм на клостилбегит и после на 13-ти ден ще ходя да ми мерят фоликулчетата. Дано този месец да е последния, в който съм преживяла разочарование.
Дано и при Вас има добри новини скоро.

# 48
  • Мнения: 7 716
О, Лилиа, съжалявам, толкова се надявах за теб. Успех.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравейте от мен,
Лилиа, много съжалявам, повече късмет топзи месец, дано да е последния на изпитания.
Аз нещо си нямам работа и си играя с фертилити френд, този месец явно имам противоречива информация и се сбърква програмата.

   
Имам следната питанка, която може би е породена от поредната ми психозна паника.
Днес ми 14 ден от началото на цикъла, в последните дни имам болки, които може да са от прекалено вглеждане или да класифицираме като болки при ову, станала съм зла и заядлива, не мога да ви опиша даже колко Заяждам за щяло и нещяло, знам, че не съм права, но продължавам. Днес бебправихме(пазехме се де), но след това имах леко розово зацапване, като по време на самото бебеправене усетих не точно болка, ами неприятно усещане, като драскане Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Thinking  май, ама и аз го обясних.
Та питам: може ли да е нещо сериозно? Цитонамазка ми правиха  по време на кюретажа тоест преди 3 месеца, всичко беше ок.
Знам,че задавам тъп въпрос, знам че трябва да ида на лекар, но това до понеделник е невъзможно, за тук вече си създадох мнение за лекарите, та не ми се рискува повече!
Всяко едно тълкование ще бъде добре дошло! #Puppy dog

# 50
  • Мнения: 4 324
Ва - ами честно да ти кажа, мисля че тази болка на 14-ти ден е възможно да е овулация. Розовото кървене също може да се дължи на овуто.

Ама за драскането - не знам какво да ти кажа. Знаеш си урока, че трябва да идеш на преглед.  Обаче мисля, че не е възможно да е по "вина" на овулацията, ако действително е била на 14- ден

# 51
  • София
  • Мнения: 7 242
Ех, толкова сте мили една към друга... Защо ли не можах да се впиша сред вас Sad  Чета ви от много време, в началото пишех досто, после все по-малко и по-малко.... Последният път беше нова тема "Цени абразио". Е имаше 2-3 отговора, но никой не каза "Успех" или "Няма страшно".  Та вече само ще ви чета отвреме на време без да пиша. Успех на всички ви Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 2 686
Ама недей така, Лекси! Може да сме пропуснали просто. Тук със сигурност има хора, които ще те подкрепят в труден момент.

# 53
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Лекси
Ех, толкова сте мили една към друга... Защо ли не можах да се впиша сред вас Sad  Чета ви от много време, в началото пишех досто, после все по-малко и по-малко.... Последният път беше нова тема "Цени абразио". Е имаше 2-3 отговора, но никой не каза "Успех" или "Няма страшно".  Та вече само ще ви чета отвреме на време без да пиша. Успех на всички ви Grinning


Колкото и да сме мили, при всяка от нас се срещат (и то доста често) т.нар периоди "Дупки". И точно в такива моменти лично на мен не ми се пише, а само чета. Дори съм забелязала че напоследък всички бяхме много "тихи". Тази седмица е мааалко по-различна.
 
Лекси идеално си спомням твоята тема, но за съжаление не можех да ти помогна с информация, обаче можех с подкрепа. Извинявам се че не го направих.  Embarassed

Не се отказвай да пишеш при нас Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 9 077
Зацапването продължава ли?

Лекси,защо си останала с такова впечатление от момичетата? Знаеш че всеки стиска палци на другия и се надява всичко да е наред,това,че понякога не се пожелават разни неща изобщо не значи че никой не ти го желае! Недей да се отдръпваш,всички имаме нужда една от друга. Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Дупките май не ни извиняват особено, аз поне се почувствах виновна. Едва ли едно извинявай ще промени нещата Confused Но със сигурност не е било, защото те чувствам чужда във форума...
Всъщност нямам извинение защо така се е получило Embarassed  Embarassed  Embarassed
Дано не сме те отказали по този начин

# 56
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, по всяка вероятност си в овулация. Няма повод за притеснение.  Нормално е да има зацапване. Важното е да не продължи дълго. Нормално е да имаш дискомфорт по време на секса, ако точно тогава се е пукал фоликулът. А човек  понякога си има и разни болчици, които са си нормални, но ние много се вглеждаме, защото сме  в такъв период от живота си.
Лекси, не си права, сигурно е станало случайно пропускането, аз лично винаги отговарям, когато усетя, че някой наистина потъва в мъката си, както и когато има какво да  кажа по даден въпрос. Всеки ден чета всичко, понякога не ми се пише.
Успех специално на Лекси и Ва-ва.

# 57
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, за мен единственият проблем ти е дупето.
Колкото по-бързо го решиш, по-добре. Много е мъчително това изчакване. Като мине - ще си кажеш - как можах да го търпя това положение толкова време. На фона на неудобствата и болките, които търпиш сега операцията и следоперативният период бледнеят.
Хайде, не се мотай, че следващите сте вие с Таня. Просто е вашият ред - няма начин Laughing

Общи условия

Активация на акаунт