Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 69 224
  • 487
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 252
Caprari, страхотна е идеята за конкурса. Ще гледам да се вклЮ4а и аз.

Мираж 72, дано вси4ко мине добре с детето.

# 481
  • Мнения: 440
Благодаря ви много момичета за съпричасността  bouquet,достатъчна е моралната ви подкрепа.Дано я излекуваме че ще ми става балерина

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Мираж и аз се присъединявам към пожеланията за бързо оздравяване и пълно възстановяване на дъщеря ти  Hug
Ай къде са всички вчера сме изписали две страници а пък днес скука цари повсеместно а аз нямам и работа и се чудя какво да правя  Whistling

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Е ясно ще си кукам днеска тук сама ..... Crazy, а или всички сте се метнали да правите красоти за бъдещия конкурс и нямате време  Joy

# 484
  • София
  • Мнения: 983
Ей ме на, след поредното изпадане в немилост от страна на нет-а  ooooh! този път почти 24 часа  #2gunfire
Ето я страничката, която спретнах вчера набързо http://decoupage1.multiply.com/. Няма качено нищо на нея за сега. Очаквам идеите ви какво бихме могли да си качим там, освен конкурсните снимки. Оформлението е само примерно - ако не ви харесва, ще го сменя  Peace

Caprari, изпращам ти на лични паролата, щом имаш притеснения, няма да я пускам публично.
А между другото, дали не е време да пуснеш трета част на темата  newsm78, че вече доста порастна и тази  Hug

Мираж, стискам палци и аз дъщеричката ти да се оправи бързо   bouquet

# 485
# 486
  • Мнения: 119
Здравейте. Моля обяснете къде се намира Слънчоглед. На сайта им няма адрес.

# 487
  • София
  • Мнения: 983
Ако питаш за София - на ул. "Иван Вазов". Като вървиш от "Раковска" към "Шишман" се пада от лявата страна.

Общи условия

Активация на акаунт